• Naujienos
 • Tarptautinis verslo kontaktų renginys EMO 2013

  Tarptautinis verslo kontaktų renginys EMO 2013

  Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia į tarptautinį verslo kontaktų renginį EMO 2013, kuris vyks rugsėjo 16 – 21 dienomis Hanoveryje (Vokietija) prie tarptautinės metalo apdirbimo parodos EMO.

  Tai dar viena galimybė rasti verslo partnerius, klientus ar technologijas pagal Jūsų poreikį. Renginys skirtas įmonėms, kurios kuria, gamina ar parduoda įvairius metalo gaminius, teikia metalo apdirbimo paslaugas, gamina ar parduoda metalo apdirbimo stakles ir įrankius.

  Data: 2013 m. rugsėjo 16 – 21 d. Užsienio šalių delegacijoms rekomenduojamos dienos yra rugsėjo 17-18 d.

  Laikas, skirtas susitikimams:

  Rugsėjo 16 d.: 13:00-18:00 val.

  Rugsėjo 17 – 20 d.: 09:30-18:00 val.

  Rugsėjo 21 d.: 09:30-12:00 val.

  Vieta: Hanoverio parodų centras.

  Konkreti susitikimo vieta bus nurodyta susitikimų tvarkaraštyje:

  Parodos dalyvis – Lankytojas = Parodos dalyvio stende

  Parodos dalyvis – Parodos dalyvis = vieno iš parodos dalyvių stende

  Lankytojas – Lankytojas = verslo susitikimams skirtoje vietoje.

  Kodėl verta dalyvauti verslo kontaktų renginyje?

  • Užmegsite tiesioginius kontaktus su Jūsų pasirinktomis užsienio įmonėmis (tiekėjais, pirkėjais, technologiniais partneriais) pagal iš anksto suderintą grafiką. Kontaktų renginyje dalyvauja ne tik parodos dalyviai, bet ir lankytojai.

  • Aplankysite parodą „EMO 2013“ (www.emo-hannover.de
   ).

  • Įvertinsite savo įmonės konkurencingumo lygį Europos rinkoje.

  Kaip dalyvauti? Paprasta…

  1. Registracija ir papildoma informacija apie kontaktų renginį internetinėje svetainėje:

  http://connect.b2b-match.com/emo2013/p_index.php
  .
  Pildydami dalyvio anketą pateikite tikslią ir aiškią informaciją apie savo įmonę, bendradarbiavimo pasiūlymą, galimą partnerį. Venkite ilgų aprašymų, bet ir „nesutaupykite“ informacijos. Parodos EMO 2013 dalyviams verslo kontaktų renginys yra nemokamas. Lankytojams – registracijos mokestis 250 EUR plius 19 % PVM. Pirmiems 5 parodos lankytojams, užsiregistravusiems į verslo kontaktų renginį iki rugpjūčio 14 d., dalyvavimas verslo kontaktų renginyje yra nemokamas. Kelionės ir pragyvenimo išlaidas apmokate patys.

  1. Rinkitės partnerius susitikimams. Užsiregistravę galėsite kviesti užsienio įmones susitikimams su Jumis. Taip pat susitikimams Jus kvies ir užsienio įmonės. Šiuos kvietimus turėsite patvirtinti arba atmesti. Tokiu būdu turėsite savo susitikimų tvarkaraštį (rasite aukščiau minėtoje interneto svetainėje likus keletui dienų iki renginio).

  2. Pasirengimas susitikimams. Planuojama susitikimų trukmė – 20 min. ir 10 min. pertraukos tarp susitikimų. Iš anksto pasiruoškite aiškius ir konkrečius bendradarbiavimo pasiūlymus. Taip padidinsite susitikimų efektyvumą.

  3. Pagalba verslo kontaktų renginio dalyviui: mes padėsime Jums pildant dalyvio registracijos anketą, atsakysime į Jūsų klausimus prieš renginį ir renginio metu, patarsime, kaip nuvykti į renginio vietą.

  Rekomenduojama kaip galima anksčiau pasirūpinti kelionės bilietais ir viešbučiu. Galima pasinaudoti parodos organizatorių teikiamomis paslaugomis:

  http://www.emo-hannover.de/en/information-for/exhibitors/travel-accommodation

  Iškilus papildomiems klausimams, susisiekite su:

  tarptautinių ryšių vadybininku Edmundu Cyliku, tel.: 8 37 201491, el. paštas: cylikas@chamber.lt
  .

  Pagarbiai,

  Enterprise Europe Network projekto vadovas Aivaras Knieža

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai

  Enterprise Europe Network – tai didžiausias verslo paramos tinklas Europoje.
  Tinkle veikiančios organizacijos teikia viešąsias paslaugas, kurių tikslas – padėti įmonėms (ypatingai mažoms ir vidutinėms), plėtoti verslą, išeinant į tarptautines rinkas bei diegiant naujoves. Taip pat informuoti ir konsultuoti apie Europos Komisijos reglamentus, programas, iniciatyvas. Daugiau informacijos rasite svetainėje www.paramaverslui.eu

Skip to content