• Naujienos
 • Tarptautinis verslo kontaktų renginys B2B SUBRANGOS SUSITIKIMAI – ALIHANKINTA 2011

  Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia į tarptautinį verslo kontaktų renginį B2B Subrangos susitikimai – Alihankinta 2011, kuris vyks rugsėjo 15 dieną tarptautinės subkontraktų sudarymo parodos metu Tampere mieste (Suomija).

  Tai dar viena galimybė rasti verslo partnerius, klientus ar technologijas pagal Jūsų poreikį.

  Renginys skirtas įmonėms, kurios dirba šiuose sektoriuose:

  • Inžinerija

  • Projektavimas / konstravimas

  • Elektronikos pramonė

  • Plastmasės pramonė

  • Gumos pramonė

  • Metalo apdirbimo pramonė

  Data ir vieta: 2011 m. rugsėjo 15 d., nuo 9 iki 16 val. Tamperės parodų ir Sporto centre (Tampere Exhibition and Sports Center): Ilmailunkatu 10, Tampere, Suomija, salė: Tähtien Sali.

  Kodėl verta dalyvauti verslo kontaktų renginyje?

  • Užmegsite tiesioginius kontaktus su Jūsų pasirinktomis užsienio įmonėmis (daugiausiai iš ES šalių) pagal iš anksto suderintą grafiką: verslo / technologinių / tyrimų partneriais, subkontraktoriais. Vienam susitikimui skiriama iki pusės valandos laiko. Galite turėti iki 12 susitikimų per vieną dieną. Kontaktų renginyje dalyvauja ne tik parodos dalyviai, bet ir lankytojai.

  • Aplankysite parodą „Alihankinta 2011“.

  Kaip dalyvauti? Paprasta…

  1. Registruokitės internetinėje svetainėje http://www.b2match.eu/subcontracting2011/
   Pildydami dalyvio anketą pateikite tikslią ir aiškią informaciją apie savo verslą, bendradarbiavimo pasiūlymą, galimą partnerį. Venkite ilgų aprašymų, bet ir „nesutaupykite“ informacijos. Registracija vyksta iki 2011-08-24.

  2. Rinkitės partnerius susitikimams.
   Nuo 2011-08-25 iki 2011-09-02 galėsite kviesti užsienio įmones susitikimams su Jumis. Taip pat susitikimams Jus kvies ir užsienio įmonės. Šiuos kvietimus turėsite patvirtinti arba atmesti. Tokiu būdu turėsite savo susitikimų tvarkaraštį (el. paštu gausite likus keletui dienų iki renginio).

  3. Pasirengimas susitikimams. Kiekvienas susitikimas truks 30 min. Iš anksto pasiruoškite aiškius ir konkrečius bendradarbiavimo pasiūlymus. Taip padidinsite susitikimų efektyvumą.

  4. Enterprise Europe Network darbuotojų pagalba prieš renginį ir renginio metu yra nemokama. Registracijos mokestis yra 70 EUR. Taip pat Jūs apmokate už savo darbuotojų kelionės, pragyvenimo išlaidas Suomijoje.

  5. Daugiau informacijos apie verslo kontaktų renginį rasite internetinėje svetainėje http://www.b2match.eu/subcontracting2011/

  6. Įmonių skaičius didės, todėl nesivadovaukite tuo, kad jų šiuo metu yra mažai, bei registruokitės – tik po susitikimų pasirinkimo matysite naudą.

  Pagalba verslo kontaktų mugės dalyviui: Mes padėsime Jums pildant dalyvio registracijos anketą, atsakysime į Jūsų klausimus prieš renginį ir renginio metu, patarsime, kaip nuvykti į renginio vietą.

  Informacija apie parodą:

  • Paroda „Alihankinta‘ 2011“
   organizuojama jau 21 kartą.

  • Parodos sektoriai: metalo, elektronikos, gumos, plastmasės pramonė, projektavimas/ konstravimas ir konsultacijos, taip pat informacinės ir komunikacijų priemonės, skirtos pramonei.

  • Parodos data: 2011 09 13-15

  Iškilus bet kokiam klausimui kontaktuokite su:
  Tarptautinių ryšių vadybininku Edmundu Cyliku, tel.: 837 201491, el. paštas: cylikas@chamber.lt
  .

  Enterprise Europe Network – tai didžiausias verslo paramos tinklas Europoje.
  Tinkle veikiančios organizacijos teikia viešąsias paslaugas, kurių tikslas – padėti įmonėms (ypatingai mažoms ir vidutinėms), plėtoti verslą, išeinant į tarptautines rinkas bei diegiant naujoves. Taip pat informuoti ir konsultuoti apie Europos Komisijos reglamentus, programas, iniciatyvas. Daugiau informacijos rasite svetainėje www.paramaverslui.eu

Skip to content