• Naujienos
 • Tarptautinis verslo kontaktų renginys AMB 2012

  Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia į tarptautinį verslo kontaktų renginį AMB 2012, kuris vyks rugsėjo 19 – 21 dienomis Stuttgarte (Vokietija).

  Tai dar viena galimybė rasti verslo partnerius, klientus ar technologijas pagal Jūsų poreikį.

  Renginys skirtas įmonėms, kurios kuria, gamina ar parduoda įvairius metalo gaminius, teikia metalo apdirbimo paslaugas, gamina ar parduoda metalo apdirbimo stakles ir įrankius.

  Data: 2012 m. rugsėjo 19 – 21 d.

  Vieta: naujasis Stuttgarto parodų centras (Messepiazza, 70629 Stuttgart, Halle 1, Stand 1B16.2, įėjimas OST, www.messe-stuttgart.de
  ).

  Kodėl verta dalyvauti verslo kontaktų renginyje?

  • Užmegsite tiesioginius kontaktus su Jūsų pasirinktomis užsienio įmonėmis (tiekėjais, pirkėjais, technologiniais partneriais) pagal iš anksto suderintą grafiką. Kontaktų renginyje dalyvauja ne tik parodos dalyviai, bet ir lankytojai.

  • Aplankysite parodą „AMB 2012“ (www.amb-messe.de
   ).

  • Įvertinsite savo įmonės konkurencingumo lygį Europos rinkoje.

  Kaip dalyvauti? Paprasta…

  1. Registruokitės internetinėje svetainėje: https://connect.b2b-match.com/amb/
   . Pildydami dalyvio anketą pateikite tikslią ir aiškią informaciją apie savo įmonę, bendradarbiavimo pasiūlymą, galimą partnerį. Venkite ilgų aprašymų, bet ir „nesutaupykite“ informacijos. Registracija ir partnerių pasirinkimas vyksta iki 2012-09-13.

  2. Rinkitės partnerius susitikimams. Užsiregistravę galėsite kviesti užsienio įmones susitikimams su Jumis. Taip pat susitikimams Jus kvies ir užsienio įmonės. Šiuos kvietimus turėsite patvirtinti arba atmesti. Tokiu būdu turėsite savo susitikimų tvarkaraštį (el. paštu gausite likus keletui dienų iki renginio).

  3. Pasirengimas susitikimams. Planuojama susitikimų trukmė – 30 min. Iš anksto pasiruoškite aiškius ir konkrečius bendradarbiavimo pasiūlymus. Taip padidinsite susitikimų efektyvumą. Susitikimo vieta bus nurodyta tvarkaraštyje.

  4. Enterprise Europe Network darbuotojų pagalba prieš renginį ir renginio metu yra nemokama. Registracijos mokestis parodos lankytojui yra 150 EUR + 19 % PVM (įėjimo į parodą AMB bilietas, parodos katalogas, užkandžiai ir gaivieji gėrimai, seminaras apie „Draugišką aplinkai paviršiaus apdirbimo techniką ir kaštų optimizavimą“, jei reikia, vertėjo paslaugos (anglų-vokiečių kalba), Stuttgart regiono įmonių lankymas). Taip pat Jūs apmokate savo darbuotojų kelionės, pragyvenimo išlaidas.

  5. Daugiau informacijos apie verslo kontaktų renginį rasite internetinėje svetainėje https://connect.b2b-match.com/amb/
   .

  6. Pagalba verslo kontaktų mugės dalyviui: Mes padėsime Jums pildant dalyvio registracijos anketą, atsakysime į Jūsų klausimus prieš renginį ir renginio metu, patarsime, kaip nuvykti į renginio vietą. Viešbutį rekomenduojama rezervuoti per www.hrs.com
   arba kitą sistemą. Organizatoriai pataria tai padaryti kuo greičiau (bent jau iki vasaros atostogų), nes ne tik auga nakvynės kainos, bet ir sparčiai mažėja laisvų vietų skaičius.

  Iškilus papildomiems klausimams, kontaktuokite su:

  Tarptautinių ryšių vadybininku Edmundu Cyliku, tel.: 8 37 201491, el. paštas: cylikas@chamber.lt
  .

  Pagarbiai,

  Enterprise Europe Network projekto vadybininkas

  Edmundas Cylikas

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai

  Enterprise Europe Network – tai didžiausias verslo paramos tinklas Europoje. Tinkle veikiančios organizacijos teikia viešąsias paslaugas, kurių tikslas – padėti įmonėms (ypatingai mažoms ir vidutinėms), plėtoti verslą, išeinant į tarptautines rinkas bei diegiant naujoves. Taip pat informuoti ir konsultuoti apie Europos Komisijos reglamentus, programas, iniciatyvas. Daugiau informacijos rasite svetainėje www.paramaverslui.eu

Skip to content