• Naujienos
 • Tarptautinis maisto pramonės verslo kontaktų renginys ANUGA MATCHMAKING 2011 Spalio 10-11 d. Kiolnas (Vokietija)

  Tarptautinis maisto pramonės verslo kontaktų renginys ANUGA MATCHMAKING 2011 Spalio 10-11 d. Kiolnas (Vokietija)

  Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), kurį atstovauja Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kviečia dalyvauti tarptautiniame verslo kontaktų renginyje ANUGA MATCHMAKING 2011. Renginys vyks spalio 10 – 11 d. d. tarptautinės maisto pramonės sektoriui skirtos parodos ANUGA‘ 2011 (spalio 08-12 d. d.) metu.

  ANUGA – tai didžiausia maisto produktų ir gėrimų paroda pasaulyje. Čia Jūs rasite didžiausią viso pasaulio maisto produktų ir gėrimų asortimentą, inovatyvius produktus ir technologijas. Tik čia susirenka svarbiausių šio sektoriaus įmonių atstovai, čia galima užmegzti naujus verslo kontaktus. Čia galima susipažinti su naujausiomis įvairių maisto pramonės segmentų tendencijomis ir pajusti bendrą sinergiją. Planuojama, kad šiais metais parodoje dalyvaus 6500 įmonių, ją aplankys 150 000 specialistų.

  ANUGA MATCHMAKING 2011 verslo kontaktų renginyje kviečiame dalyvauti šių teminių sričių įmones ir mokslo institucijas:

  • visų rūšių maisto produktų apdorojimas ir gamyba,

  • gėrimų gamyba,

  • maisto produktų ir gėrimų transportavimas/logistika, prekyba,

  • gastronomija,

  • finansavimas, paslaugos,

  Kodėl verta dalyvauti verslo kontaktų renginyje?

  Dalyvaujančios įmonės bei mokslo institucijos renginyje galės:

  • Užmegzti tiesioginius kontaktus su pasirinktomis užsienio įmonėmis (daugiausiai iš ES šalių) pagal iš anksto suderintą grafiką. Vienam susitikimui skiriama iki pusės val. laiko. Galite turėti apie 20 susitikimų per dvi dienas.

  • Rasti partnerių Europoje bendrai veiklai, tobulinant ar kuriant naujas technologijas, gaminant naujus produktus; prekybinių partnerių.

  • Įsigyti naujų produktų ar gamybos technologijų; susipažinti su ekspertais ir naujausiomis technologijomis maisto produktų gamybos srityse bei rinkos aktualijomis;

  • Aplankyti parodą ANUGA 2011.

  Dalyvio mokestis. Dalyvio mokesčio nėra. Reikia tik įsigyti įėjimo bilietą į parodą ANUGA 2011 (daugiau informacijos rasite internete www.anuga.de
  ), nes verslo kontaktų renginys vyks salėje 10.2, stendo numeris A-040. Įmonė pati apmoka renginio dalyvio kelionės ir nakvynės išlaidas.

  Registracija. Visi verslo kontaktų renginio ANUGA MATCHMAKING 2011 dalyviai registruojasi internetinėje svetainėje www.b2match.eu/anuga2011
  užpildydami pateiktą anketą anglų kalba. Po registracijos patvirtinimo Jūs turėsite galimybę prisijungti prie renginio duomenų bazės ir rinktis partnerius susitikimams. Kuo anksčiau užsiregistruosite, tuo ilgiau informaciją apie Jūsų įmonę matys potencialūs partneriai.

  Svarbios datos:

  Dalyvių registracija – iki rugsėjo 16 d.
  Partnerių pasirinkimas susitikimams – iki rugsėjo 28 d.Individualus susitikimų tvarkaraštis spalio pradžioje.
  Partnerių susitikimai – spalio 10 d. 09:30-12:00 ir 14:00-17:30.
  Partnerių susitikimai – spalio 11 d. 09:30-12:00 ir 14:00-17:30

  Pagalba dalyviui. Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklo) vadybininkas Edmundas Cylikas padės Jums pildant dalyvio registracijos anketą, atsakys į Jūsų klausimus prieš renginį ir renginio metu, patars, kaip nuvykti į renginio vietą (kabinetas 004, el. paštas: cylikas@chamber.lt
  , tel.: 8 ~ 37 201491).

  Kviečiame dalyvauti. Daugiau verslo kontaktų – didesnės verslo plėtros galimybės!

Skip to content