• Naujienos
 • Tarptautiniai 2016 m. verslo kontaktų renginiai

  Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network) informuoja apie 2016 m. planuojamus organizuoti tarptautinių verslo kontaktų renginius, kuriuose yra kviečiamos dalyvauti visos norinčios įmonės.

  Verslo kontaktų renginys „ESEF 2016“ vyks 2016 m. kovo 15–18 d. parodos European Subcontracting and Engineering Fair – ESEF metu Utrecht mieste. Tai didžiausia ir svarbiausia tiekimo, subkontraktingo ir inžinerijos paroda Beniliukso šalyse. Šiame kontaktų renginyje susitinka pirkėjai ir gamintojai, tariasi dėl naujų projektų, gamybos užsakymų, investicijų. Daugiau informacijos apie parodą rasite svetainėje www.esef.nl
  . Kontaktų renginyje kviečiamos dalyvauti įmonės iš visų parodos ESEF sričių (metalo apdirbimas, automobilių pramonė, įrankiai ir formos, plastikas ir guma, 3D spausdinimas, išmanioji gamyba, naujos medžiagos ir kt.). Jau galite registruotis. Registracija ir daugiau informacijos www.chamber.lt
  ir www.paramaverslui.eu
  .

  Verslo kontaktų renginys Tour d‘Europe vyks 2016 m. gegužės pabaigoje Stokholm mieste. Šiame renginyje susitinka Danijos, Švedijos, kitų Šiaurės šalių maisto produktų pirkėjai (didmenininkai, agentai) ir įvairių šalių maisto produktų gamintojai.

  Verslo kontaktų renginys DRUPA vyks 2016 m. birželio 1–2 d. Düsseldorf mieste. DRUPA – tai didžiausia pasaulyje spaustuvių įrenginių ir paslaugų, pakuotės, medžiagų, naujausių šios srities technologijų paroda pasaulyje, vykstanti kas treji metai.

  Verslo kontaktų renginys K-2016 vyks 2016 m. spalio 20–21 d. Düsseldorf mieste. Tai didžiausia pasaulyje gumos ir plastiko gamybos bei apdirbimo paroda pasaulyje, vykstanti kas treji metai.

  Verslo kontaktų renginys Elmia Subcontractor Connect vyks 2016 m. lapkričio 11–12 d. Jonkoping mieste. Tai subkontraktingo renginys toms įmonėms, kurios gamina metalo, plastiko elektronikos gaminius automobilių ir kitoms pramonės šakoms. Renginio metu aktyviai dalyvauja stambūs užsakovai.

  Kvietimai į verslo kontaktų renginius bus paskelbti interneto svetainėse www.paramaverslui.eu
  ir www.chamber.lt
  . Daugiau informacijos suteiks tarptautinių ryšių vadybininkas Edmundas Cylikas. Susidomėjusius prašome kreiptis el. paštu cylikas@chamber.lt
  arba telefonu +370 (37) 20 14 91.

Skip to content