• Rytų azijos dienos

    Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centras kviečia visus į kasmetinę Rytų Azijos dieną. Šiemet ji vyks balandžio 30 d., VDU Mažojoje salėje. Renginio pradžia – 11:00 val.

    Rytų Azijos diena yra renginys, skirtas suburti Azijos studijų studentus ir absolventus, dėstytojus bei socialinius partnerius. Renginio metu yra dalinamasi patirtimi, potyriais bei lūkesčiais darbo rinkoje, verslo praktikų srityse, taip pat supažindinama su Azijos studijomis (bakalauro ir magistro lygio) Vytauto Didžiojo universitete.

    Šiemetinė Rytų Azijos diena yra orientuota į verslo bei turizmo sritis, todėl pirmoje renginio dalyje savo veiklas pristatys Ingrida Braziūnienė (Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmai), Asta Kavaliauskaitė (UAB „Kimono“), Audronė Šeikienė (turizmo agentūra „Astrida travel“). Antroji sesija bus orientuota į studentų praktinį pasiruošimą – bus vedamos CV rašymo kūrybinės dirbtuvės, savo patirtimi dalinsis Rytų Azijos šalių kultūrų ir kalbų studentai, kurie jau grįžo iš mainų programų Rytų Azijos universitetuose, taip pat bus skirta laiko padiskutuoti su absolventais ir pasisemti jų gerųjų patirčių.

    Baigiamasis šių metų renginio akcentas – vieša Dr. Namtip Akssornkool (Tailandas) paskaita. N. Akssornkool yra nepriklausoma raštingumo bei švietimo ekspertė, buvusi Raštingumo ir neformaliojo švietimo bei Pagrindinio išsilavinimo skyrių vadovė UNESCO būstinėje Paryžiuje. Visus maloniai kviečiame į susitikimą su šia išskirtine asmenybe.

Skip to content