• Naujienos
 • Kvietimas į verslo susitikimą su „INVESTOR CENTER OSTBRANDENBURG“ atstovais

  2015 m. gegužės 21 d. 17.00 val. maloniai norime Jus pakviesti į verslo susitikimą su „Investor Center Ostbrandenburg“ agentūros, remiančios įmones, suinteresuotas bendradarbiauti ir investuoti Rytų Brandenburgo regione, atstovais. Renginys vyks viešbutyje „Ramada“ (Subačiaus g. 2, Vilnius).

  Šis susitikimas – gera proga iš pirmų lūpų gauti informaciją apie paramą ir pagalbą, kurią teikia Vokietija kitų šalių įmonėms. Investor Center Ostbrandenburg taip pat teikia nemokamą pagalbą norintiems Vokietijoje plėsti verslą ir steigti filialą arba įmonę.

  Brandenburgo regionas – tai palanki startinė vieta, jungianti Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Ukrainos verslininkus su Vakarų Europos rinkomis, o Europos universitetas Viadrina siūlo patrauklų daugiakalbį vadybos potencialą, svarbų rinkos plėtrai.

  Veikla šiame regione netoli Lenkijos sienos suteiks Jums galimybę priartėti prie didelės ir turtingos Vokietijos rinkos. Svarbu pabrėžti, kad įmonės veikla Brandenburgo regione – tai galimybė priartėti prie Vokietijos įmonių, tapti jų tiekėjais, išplėsti savo verslą ir išeiti į Vakarų rinkas.

  Brandenburgo regionas yra labai patrauklus investuotojams, o palanki verslininkams ekonominė politika jau daugelį metų skatina įvairių šalių investuotojus čia steigti savo įmonių filialus.

  Maloniai kviečiame 2015 m. gegužės 21 d. dalyvauti susitikime su „Investor Center Ostbrandenburg“ atstovais Vilniuje. Susitikimo metu bus pristatytas Brandenburgo regionas, vėliau bus galima užduoti individualius klausimus bei dalyvauti diskusijoje. Susitikime pateiksime Jums vertingos informacijos apie įmonės arba filialo steigimo naudą Brandenburgo regione. Tai suteiks Jums galimybę priartėti prie turtingos rinkos ir įgyti žinomą vardą tolesnei investicinei plėtrai.

  Dalyvavimas susitikime nemokamas. Daugiau informacijos rasite oficialiame kvietime šiuo adresu:

  http://www.dreberis.com/admin/dbImages/fileFileTable/2015-4-Einladung-ICOB-Litauen.pdf

  Prašome apie Jūsų norą dalyvauti susitikime pranešti el. paštu: justyna.blotna@dreberis.com
  iki balandžio 21 d. Dėl riboto vietų skaičiaus bus atsižvelgiama į registracijos datą.

  Mielai kviečiame į Vilnių ir džiaugiamės susitikimu su Jumis!

  Irina Kania

  Veiklos sritis: paslaugos

  Investor Center Ostbrandenburg GmbH

  Operator World Trade Center Frankfurt (Oder)-Slubice

  Im Technologiepark 1, D-15236 Frankfurt (Oder)

  Telefon +49 335 557 2203, Telefax: +49 335 557 1310

  E-Mail: kania@icob.de

  Dėl papildomos informacijos ir noro dalyvauti prašome kreiptis į:

  DREBERIS GmbH

  Heinrich-Zille-Str. 2, D-01219 Dresden

  Tel.: 0049 351 862 643 0

  Fax: 0049 351 862643 – 10

  Justyna.blotna@dreberis.com

  *DREBERIS (Tarptautinė strateginių patarimų agentūra) organizuoja šį susitikimą pagal ICOB pavedimą. Maloniai kviečiame dalyvauti! www.dreberis.com

  P.S.Šis kvietimas yra nekomercinis ir skirtas tik gavėjui.

  „Investor Center Ostbrandenburg“ (ICOB) yra valstybinė institucija ir komercine veikla neužsiima.

  Maloniai prašome atsiųsti mums Jūsų atsakymą su pastaba „atšaukti“ jei nepageidautumėte kontakto su ICOB atstovais. Dėkojame ir linkime sėkmės!

Skip to content