• Kvietimas į Euro-China Business Meeting Jilin 2011

  Versli Lietuva bendradarbiaudama su Europos – Kinijos verslininkų klubu (Macro Euro-China Entrepreneurs Club) ir partneriais iš 20 Europos valstybių organizuoja verslo kontaktų forumą „Euro-China Business Meeting Jilin 2011„, kuris vyks š.m. rugsėjo 8-10 d. tarptautinės parodos „Northeast Asia Expo“ metu. Renginio vieta: Changchun miestas (Jilin provincija, Kinija). Planuojama, kad renginyje dalyvaus apie 300 Europos ir Kinijos įmonių.

  Maloniai kviečiame įmones ir organizacijas, kurių veiklos sritis apima automobilių, geležinkelių pramonę, mašinų ir įrangos gamybą, maisto pramonę ir ekologiškų produktų industriją, informacines technologijas ir telekomunikacijas, finansines paslaugas ir kt. bei norinčias užmegzti naujus kontaktus, plačiau sužinoti apie naujausias technologijas ir inovacijas dalyvauti šiame tarptautiniame verslas-verslui (B2B) renginyje. Pridėtame „Company profile“ galite peržiūrėti Kinijos įmonių profilius ir pasirinkti, su kuo norite susitikti verslo kontaktų mugės metu bei tai pažymėti pridėtoje registracijos formoje.

  Dalyvavimas renginyje Lietuvos įmonėms nemokamas. Organizatoriai suteikia šias nemokamas paslaugas: pervežimas iš oro uosto, viešbutis, individualių susitikimų kontaktų mugės metu organizavimas, apsilankymas parodoje, pietūs kontaktų mugės metu, vakaro priėmimai, kurių metu užmegsite kontaktus su Jilin provincijos verslo ir valdžios atstovais, vertėjas (kinų – anglų kalba) kiekvienai įmonei. Skrydžio ir asmeninės išlaidos padengiamos pačių dalyvių.

  Renginio kalba – anglų. Dalyvių skaičius ribotas.

  Maloniai kviečiame Jus dalyvauti ir apie savo dalyvavimą prašome pranešti užpildant registracijos anketą bei atsiunčiant ją el. paštu g.rickevicius@enterpriselithuania.com
  iki š.m. liepos 15 dienos. Dėl papildomos informacijos, prašome kreiptis į projektų vadovą Gediminą Rickevičių, Versli Lietuva, tel. (8-5) 2649076, el.p. g.rickevicius@enterpriselithuania.com

  Registrition Form.doc
  invitation(4.27).pdf
  company profile 6.8.rar

Skip to content