• Ambiente – verslininkų susitikimai

  2013 m. vasario 15-19 d. Frankfurte prie Maino vyks tarptautinė dovanų, dekoravimo ir vartojimo reikmenų paroda AMBIENTE (www.ambiente.messefrankfurt.com
  ). Šios parodos metu, vasario 18 d., Enterprise Europe Network partneris Hessen Agentur GmbH organizuoja verslininkų susitikimus. Į susitikimus kviečiami tiek parodos dalyviai, tiek lankytojai, tiek kitos įmonės iš Prancūzijos, Italijos, Turkijos, Švedijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Lietuvos, Estijos ir Ispanijos.

  Interneto svetainėje www.een-hessen.de/ambiente2013eng
  yra patalpintas dalyvių katalogas, kuris yra atnaujinamas kasdien, kai užsiregistruoja nauji dalyviai. Registracija vyksta iki gruodžio 31 d.

  Partnerių susitikimams pasirinkimas: katalogo pabaigoje yra atsakymo lapas. Išsirenkate Jus dominančias įmones iš katalogo, užpildote atsakymo lapą ir siunčiate nurodytu faksu ar meilu. Organizatoriai prieš renginį paruoš susitikimų tvarkaraščius.

  Susitikimai vyks arba parodos dalyvių stenduose, arba specialiai tam skirtoje patalpoje, jeigu abi įmonės nėra parodos dalyvės. Organizatoriai dės visas pastangas, kad numatyti susitikimai įvyktų.

  Verslininkų susitikimų dalyviai taip pat bus kviečiami į seminarą „Dizainas ir inovacijos“, intelektinės nuosavybės apsaugos konsultacijas, dizainerių susitikimą (Elevator pitch). Dalyvavimas šiuose renginiuose yra nemokamas, reikia turėti tik įėjimo į parodą bilietą.

  Pageidaujančius dalyvauti verslininkų susitikimuose ir kituose renginiuose prašome iki gruodžio 31 d. atsiųsti užpildytą dalyvio anketą el. paštu cylikas@chamber.lt. Pasinaudokite dar viena galimybe užmegzti naujus verslo kontaktus.

  Daugiau informacijos Jums suteiks:

  Edmundas Cylikas
  Tarptautinių ryšių vadybininkas
  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai
  K. Donelaičio g. 8, LT44213 Kaunas
  Tel.: 37 201491

  El.p.: cylikas@chamber.lt

  https://www.chamber.lt

  http://www.paramaverslui.eu

  Profile_Trade_Mission_Ambiente.docx

Skip to content