• Sveikiname KPPAR narį UAB „Gulbelė“ su 30 – uoju jubiliejumi!

  Rugsėjo 03 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys UAB „Gulbelė“ iškilmingai paminėjo 30 – ąjį jubiliejų.

  Įžanga į UAB „Gulbelė“  jubiliejinę šventę svečiams prasidėjo turininga ekskursija po dar 18 amžiuje vaizdingoje ežero pakrantėje pastatytą Paežerių dvarą (Vilkaviškio raj.).

  Paežerių dvare vykusiose iškilmėse apsilankęs Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius, oficialioje renginio dalyje pasveikino susirinkusiuosius ir UAB „Gulbelė“ vadovui Arūnui Tarnauskui, KPPAR viceprezidentui – aktyviam Šakių atstovybės vadovui – įteikė „Padėkos ženklo“ apdovanojimą už nuopelnus Kauno ir Marijampolės regionų verslui ir Rūmų sistemos plėtrai.

  Už indėlį į sėkmingą įmonės veiklą Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Darbo žvaigždės medalio“ apdovanojimu įvertinta ilgametė UAB „Gulbelė“ personalo vadybininkė Milda Kaminskienė, KPPAR Personalo vadovų klubo narė.

  Pirmą rugsėjo šeštadienį Paežerių dvare vykusioje šventėje netrūko gausiai susirinkusių garbių svečių sveikinimų ir linkėjimų UAB „Gulbelė“ jubiliejaus proga. Taip pat vyko tradiciniais tapę UAB „Gulbelė“ apdovanojimai „Gulbės sparnas 2022“, kurių metu buvo įvertinti ir apdovanoti geriausi ir labiausiai nusipelnę nominacijose įmonės darbuotojai.

  Po oficialios dalies apdovanojimų ir sveikinimų šventę vainikavo koncertas bei vaišės.

Skip to content