• Susitikimas su naująja LR komercijos atašė Vokietijoje

    Nuo šių metų liepos 1 d. Vokietijoje darbą pradėjo naujoji komercijos atašė Lina Gudelionytė – Gylienė. Iki šiol Vokietijoje dirbo vienas komercijos atašė, tačiau atsižvelgus į išaugusius verslo poreikius – įdarbintas antras žmogus.

    „Verslo bendruomenės vardu noriu pasidžiaugti, kad Lietuva stiprina ekonominį atstovavimą vienoje svarbiausių šalies eksporto rinkų – Vokietijoje. Tikimės, kad tai padės atverti naujas galimybes Lietuvos verslams“, – kalbėjo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius.

    Susitikimo metu naujajai komercijos atašė bei Lietuvos Respublikos ambasados Vokietijos Federacinėje Respublikoje antrajam sekretoriui Giedriui Lingei buvo pristatyta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenė – nariai, sektoriai, pagrindinės veiklos ir planai, susiję su eksporto skatinimu Vokietijoje. KPPA Rūmų viceprezidentai Vidas Butkus bei Vydas Damalakas detaliau supažindino su atskirų verslo sektorių specifika. Taip pat buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės ir artimiausi planai – dar šių metų rudenį planuojami verslo galimybių Vokietijoje (pagal atskirus sektorius) pristatymai rūmų bendruomenės nariams, o 2023 metais planuojama organizuoti verslo misiją į Vokietiją. Kvietimai į šiuos renginius bus skelbiami rūmų interneto svetainėje www.chamber.lt ir kiekvieną savaitę naujai leidžiamame naujienlaiškyje.

Skip to content