• Naujienos
 • Susitikimas su Laisvės partijos, Lietuvos socialdemokratų partijos, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų, Krikščionių sąjungos, Lietuvos socialdemokratų darbo partijos, Lietuvos žaliųjų partijos lyderiais ir kandidatais į LR Seimo narius

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų 2020 m. rugsėjo 28 d. organizavo antrąjį verslo atstovų ir politikų susitikimą Kaune. Susitikimą moderavo KTU finansų profesorius dr. Rytis Krušinskas.

  Susitikime dalyvavo Laisvės partijos, Lietuvos socialdemokratų partijos, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų, Krikščionių sąjungos, Lietuvos socialdemokratų darbo partijos, Lietuvos žaliųjų partijos lyderiai ir kandidatai į LR Seimo narius:

  • Aušrinė Armonaitė, LR Seimo narė, Laisvės partijos pirmininkė, kandidatė į LR Seimo narius.
  • Karolis Žemaitis, Laisvės partijos kandidatas į LR Seimo narius.
  • Mindaugas Tarnauskas, Laisvės partijos kandidatas į LR Seimo narius.
  • Vaidas Navickas, Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatas į LR Seimo narius.
  • Jurgita Šiugždinienė, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė į LR Seimo narius.
  • Paulius Lukševičius, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas į LR Seimo narius.
  • Rimantas Jonas Dagys, LR Seimo narys, Krikščionių sąjungos pirmininkas, kandidatas į LR Seimo narius.
  • Vytautas Kamblevičius, LR Seimo narys, Lietuvos socialdemokratų darbo partijos kandidatas į LR Seimo narius
  • Remigijus Lapinskas, Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas, kandidatas į LR Seimo narius.

   

  Rūmų viceprezidentas Vidas Butkus susirinkusiems sakė: „Tai, kad šiandien esame čia, reiškia, kad mums svarbu, kaip gyvensime ateinančius ketverius metus. Nuo išrinktų Seimo narių priklausys, kaip pavyks suvaldyti šiandienos iššūkius. Visi siekiame ūkio bei visos valstybės gerovės, todėl ypatingai reikia, kad girdėtume vieni kitus.“.

  Verslininkai, Rūmų bendruomenės nariai su politikais diskutavo aktualiais verslui klausimais: dėl regionų vystymosi Lietuvoje ir partijų prioritetų regionų vystymo atžvilgiu, mokesčių politikos, lietuviško kapitalo investicijų skatinimo, Darbdavių socialinių iniciatyvų ir Socialinių iniciatyvų įstatymo poreikio, užimtumo problemų ir realių priemonių joms spręsti, eksporto svarbos, plėtros ir strategijos bei priemonių eksporto skatinimui, prekinį kredito draudimo, tvaraus atliekų tvarkymo siekiamybės, “žaliojo kurso” ir “žiedinės ekonomikos” priemonių įgyvendinimo, tarptautinių krovinių pervežimų ir mobilumo paketo įtakos vienam iš lyderiaujančių sektorių Lietuvoje Konkurencijos tarnybos priimtų sprendimų dėl keleivinio transporto paslaugų teikimo, ypatingai dėl Covid-19 pandemijos nukentėjusio turizmo sektoriaus palaikymo ir turizmo tarnybos steigimo prie LR Vyriausybės, paskatų ne tik SVV, bet ir didelių įmonių plėtrai, aukštojo mokslo ir profesinio mokymo įstaigų tinklo optimizavimo, pramonės skaitmeninimo ir kvalifikacijos kėlimo.

Skip to content