• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais rūmų nariais

  Po vakar įvykusio Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos posėdžio  rūmų narių gretas papildė dvylika naujų narių. Sveikiname prisijungus prie didžiausios Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos ir kviečiame su jais susipažinti.

  UAB BALTVĖJA

  UAB „BALTVĖJA“ turi dvi veiklas: metalinių tvorų prekyba bei metalo ir medžio apdirbimo įrankių prekyba. Įmonė gamina žaliuzines tvoras ir jau aštuonerius metus yra tvorų gamintojos Plastmet atstovai Lietuvoj. Pagrindinis dėmesys yra skiriamas produkcijos kokybei, naujų modernių tvorų modelių kūrimui bei inovacijų pritaikymas praktiškam naudojimui. Įmonė siūlo LED stulpų apšvietimą, išskirtinės spalvos ir modulines tvoras, bei atskiras detales iš kurių klientas gali susikurti norimą tvoros modelį. UAB „BALTVĖJA“ – vieninteliai metalo apdirbimo įrankių gamyklos “Andre abrasive articles” atstovai Pabaltijo šalyse ir yra metalo, medžio apdirbimo įrankių bei suvirinimo medžiagų lyderiai Lietuvoje.

  MB Higso bozonas

  MB Higso bozonas vizija – yra išlaisvinti įmonių darbuotojus nuo perteklinių, monotoninių ir rutininių darbų. Įmonės istorija prasidėjo nuo informacinių technologijų įmonės, kurios vienintelė aistra buvo robotizuoti verslo administravimo procesus, tokius kaip buhalterija, finansai, užsakymų aptarnavimas, sandėliavimas ir kt. Vėliau MB Higso bozonas suprato, kad šalia automatizuotų individualių sprendimų, gali pasiūlyti daug didesnę pridėtinę vertę Lietuvos įmonėms. Todėl šiandien MB Higso bozonas teikia plataus spektro verslo administravimo paslaugas mažoms ir vidutinio dydžio Lietuvos įmonėms įvairiose veiklos srityse.

  UAB SB dantų klinika

  CLINIC | DPC – tai didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Įmonė teikia visas šiuolaikinės burnos priežiūros, protezavimo bei chirurgines paslaugas. Dirba su aukščiausios kokybės sertifikuotomis medžiagomis ir modernia įranga, o kvalifikuoti savo sričių specialistai gydymą suteikia ramioje bei pasitikėjimą keliančioje aplinkoje. 2009 metais Kaune duris atvėrė pirmasis „Dantų priežiūros centras“ – CLINIC | DPC pirmtakas. Tuomet įmonė siekė būti ne tik geriausi, bet ir patogiausi – komandos tikslas buvo pacientams suteikti visas įmanomas bendrosios ir šiuolaikinės odontologijos paslaugas vienoje vietoje. Šią viziją pranoke su kaupu. Šiandien 11 klinikų vienijantis CLINIC | DPC tinklas yra įsikūręs 10 Lietuvos miestų – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Anykščiuose,  Mažeikiuose,  Raseiniuose, Jurbarke, Šiauliuose, Utenoje. 11-toji klinika, atvėrusi duris 2017 m., savo tautiečius pasitinka Londone. CLINIC | DPC  tikslas – padėti jums plačiai šypsotis ir džiaugtis gyvenimu, juk kiekviena šypsena turi savo istoriją!

  UAB Cosmoway

  COSMOWAY– pažangi kosmetikos gamintoja, kurianti ir valdanti nuosavus prekės ženklus bei teikianti kosmetikos kūrimo ir gamybos paslaugas įvairioms pasaulio šalims. Įmonė veiklą pradėjo nuo kūno priežiūros priemonių kūrimo užsienio rinkoms, įvairiems tarptautiniams prekės ženklams. Šiuo metu COSMOWAY aktyviai gamina veido, kūno ir plaukų puoselėjimo priemones Italijos, Danijos, Portugalijos ir kitų Europos šalių prekės ženklams. Įgyta patirtis užsienio rinkose paskatino kosmetikos gamintoją sukurti savo prekės ženklus, kurie išsiskiria ne tik priemonių sudėtimis, bet ir vystomomis misijomis. COSMOWAY bendradarbiauja su kosmetikos komponentų inovacijų kūrėjais visame pasaulyje (Prancūzija, Izraelis, Italija, Šveicarija), o įmonės produkcija atitinka aukščiausius gamybos standartus.

  UAB Stomatologijos poliklinika

  Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ teikiamos visos odontologijos paslaugos ir suaugusiems, ir vaikams. Čia nuo pirmos akimirkos pajusite atidumą ir rūpestį, kuris Jus lydės viso vizito metu. Jaukioje aplinkoje odontologijos paslaugos suaugusiems ir vaikams teikiamos be baimės ir skausmo. Klinikoje rasite tai, ko reikia šiuolaikiškam, skubančiam ir profesionalaus rezultato pageidaujančiam žmogui.

  UAB Laima ir Kazys

  UAB „Laima ir Kazys“ jau aštuonioliktus veiklos metus skaičiuojanti siuvimo įmonė. Įmonė siuva pagal masinius bei individualius užsakymus. Jonavoje įsikūrusios įmonės gaminiai – tekstiliniai, trikotažiniai gaminiai moterims, vyrams bei vaikams .

  UAB Sveikatos sauja

  UAB Sveikatos Sauja istorija prasidėjo 2010 metais, pasinaudojus jaunojo ūkininko programa Ekologiškų šaltalankių auginimas. Toli nuo užterštos miesto aplinkos, ežerų ir miškų apsuptyje, Molėtų rajone buvo pasodinti pirmieji 25 ha šaltalankių sodinukų, kurie laikui bėgant išsiplėtė iki 80 ha, o pirmasis tikras derlius buvo gautas tik praėjus 5 metams. UAB Sveikatos Sauja  nuolat ieško naujų skonių ir pateikimo idėjų, o įmonės tikslas – išlaikyti tikrąjį ekologiškų šaltalankių skonį.

  Human Capital Center, MB

  Mažosios bendrijos Human Capital Center misija – pasiūlyti geriausiai verslo poreikius atitinkančius žmogiškųjų išteklių vadybos sprendimus,  surasti ir atrinkti  siūlantiems ir ieškantiems darbo labiausiai jų lūkesčius atitinkantį variantą, prisidėti prie darbdavių ir darbuotojų pasitenkinimo didėjimo, didinant žmogiškojo kapitalo vertę. Įmonė teikia darbuotojų paieškos ir atrankos, išorinio personalo vadovo, konsultacijų vadovams ir personalo valdymo bei darbo pasiūlymų bazės paslaugas.

  UAB Nordfenster

  UAB „Nordfenster“ subūrė aukštos kvalifikacijos specialistų komandą, kad įgyvendintų įnoringiausius klientų sumanymus. Įmonė projektuoja ir gamina išskirtinio dizaino medinius langus, lauko duris, žiemos sodus, fasadines sistemas pagal individualius užsakymus. Patyrusių darbuotojų rankose gimsta aukščiausia kokybė. Įmonė stengiasi nuolat tobulinti gamybos technologijas, kad galėtų pasiūlyti inovatyvius sprendimus. UAB „Nordfenster“ siūlo kompleksines paslaugas nuo dizaino iki gamybos ir montavimo. Kai langai ir durys yra vienose rankose, galima užtikrinti sklandų procesų valdymą. UAB „Nordfenster“ – tai novatoriškas dizainas ir naujausios konstrukcinės bei gamybinės technologijos. Įmonė buvo įkurta 2008 metais. Savo produkciją parduoda Lietuvoje ir eksportuoja į Europos sąjungos šalis, Skandinaviją, JAV, NVS valstybes.

  Qwyddy Technologies Lithuania, UAB

  Qwyddy Technologies Lithuania užsiima gamyklinių įmonių veiklos procesų automatizavimu ir dirbtinio intelekto sprendimų analize. Įmonė turimą ilgametę profesinę patirtį elektronikos ir mechanikos srityse panaudoja kuriant būsimas technologijas. Įmonė pasitelkdama technologijas kuria skaitmeninius produktus ir paslaugas,ir siekia, kad jos klientai būtų pirmaujantys technologijų srityje.

  VšĮ Juris mediator

  VšĮ Juris mediatorvienija profesionalius teisininkus, advokatus, mediatorius  kurie specializuodamiesi pasirinktose srityse ir teikia teisines konsultacijas ir paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. VšĮ Juris mediator“ tiesiogiai bedradarbiauja su advokatais, notarais, antstoliais, turto vertintojais, audito ir buhalterinės apskaitos bendrovėmis, operatyviai derina įvairių sričių specialistų patirtį bei profesines žinias ir užtikrina visapusišką, kvalifikuotą pagalbą.

  Uždaroji akcinė bendrovė Elodėja

  Pirmoji „Elodėjos“ parduotuvė, kurioje prekiavo sagomis ir kitais siuvimo priedais, atsirado Lietuvos nepriklausomybės laikais, lėktuvu iš Stambulo parsiskraidinus 60 kg sagų – smulkios prekės pakankamai didelį parsigabentą kiekį. Besikeičiant klientų poreikiams, keistis ir ieškoti kitų tiekimo variantų teko ir „Elodėjai“. Taip užsimezgė pažintis su Italijos sagų gamintojais, kurie gamino sagas iš poliesterio, metalo, polipropeleno ir natūralių žaliavų. Prieš daugiau nei 20 metų prasidėjęs bendradarbiavimas tęsiasi iki šiol. Uždaroji akcinė bendrovė „Elodėja“ ne tik parduoda sagas, bet ir jas dažo, velka audinių bei gamina pagal individualius užsakymus.

Skip to content