• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių gretas 2021 metais papildė šeši nauji nariai. Sveikiname prisijungus prie didžiausios Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos ir kviečiame su jais susipažinti.

  UAB SeeNext

  SeeNext – slapto pirkėjo tyrimų agentūra. Įmonės tyrėjų tinklą sudaro daugiau nei 850 kokybiškai parengtų slaptų pirkėjų, todėl agentūra gali greitai ir operatyviai reaguoti į kiekvieną patikėtą užduotį. SeeNext vykdo išskirtinę slaptų pirkėjų paruošimo programą, kuri padeda užtikrinti itin objektyvių ir detalių tyrimo duomenų pateikimą. Taip pat dirba su unikalia, specialiai jiems sukurta, verslo valdymo sistema, kurios dėka gali paprastai ir aiškiai pateikti tyrimų medžiagą savo klientams, o jie – patogiu būdu ją peržiūrėti. Įmonė dirba su įvairiais verslo sektoriais – maitinimo įstaigomis, viešbučiais, mažmeninės/didmeninės prekybos ir paslaugų vykdytojais. SeeNext priklauso MSPA Europe asociacijai, vienijančiai slapto pirkėjo tyrimo agentūras Europoje.

  UAB GENBA FOOD

  Genba food – ambicinga, stabiliai dirbanti ir auganti tarptautinės prekybos įmonė, įkurta 2008 metais. Įmonė tiekia rinkai šaldytas ir atvėsintas mėsos žaliavas perdirbimo įmonėms, HoReCa sektoriui, prekybos tinklams, eksportuoja žaliavas ir produktus Vakarų Europos, Skandinavijos didmenininkams ir perdirbimo įmonėms. Įmonės paruoštos IQF produkcijos galima rasti Vakarų šalių prekybos tinkluose. Įmonė taip pat prekiauja šaldytomis uogomis, daržovėmis bei grybais.

  UADBB Noxale

  UADBB NOXALE klientams duris atvėrė 1999 metais. Nuo tada aktyviai siekia užimti aukštą vietą Lietuvos draudimo paslaugų rinkoje. Įmonėje dirba kvalifikuoti, turintys patirtį draudimo specialistai. Uždaroji akcinė draudimo brokerių bendrovė “Noxale” per trylika metų tapo viena iš pirmaujančių Kaune registruotų brokerinių įmonių, vadovaujant Robertui Grigoniui ir dirbant profesionaliam brokerių kolektyvui. UADBB NOXALE tikslas – padėti pasirinkti tokias draudimo sąlygas, kurios būtų naudingiausios mūsų klientui. Šūkis – mes apdrausime viską, kas yra draudžiama. Įmonės partneriai: Lietuvos draudimas, Ergo, Seesam, BTA, Compensa, Gjensidige, Mandatum life.

  UAB Globali siunta

  ESIUNTIMAS.LT tai šiuolaikiška ir patogi siuntų siuntimo platforma. ESIUNTIMAS pasirūpins Jūsų siuntos greitu pristatymu nuo durų iki durų visame pasaulyje. Patogi platforma, kuri sutaupys Jūsų laiką ir kaštus. Įmonės strategija – pasiūlyti klientams optimalius siuntų gabenimo sprendimus už priimtiną kainą. Įmonė siūlo stipriausius tarptautinius vežėjus ir patikimus kvalifikuotus darbuotojus, kurie sudės visas pastangas Jūsų “siuntinių pasaulio” norams įgyvendinti. Ši platforma padeda greitai ir patogiai išsiųsti siuntą neišėjus iš namų. Tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims gali pasiūlyti patrauklias siuntų siuntimo kainas.

  Doni tours, UAB

  2019 metais Prienų rajone įkurta įmonė, užsiimanti keleivių pervežimu autobusais.

  UAB Jukata

  UAB „Jukata“ savo veiklą pradėjo nuo 2012 metų. Dirbdami statybos ir pramonės sektoriuose subrendome ir pasirinkome sukoncentruoti savo patirtį dirbant pramonės sektoriuje. Siekdami teikti efektyvias bei kvalifikuotas paslaugas bendrovė subūrė kompetentingą bei atsakingą specialistų kolektyvą. UAB „Jukata“ – tai elektromontuotojų ir automatikų įmonė vykdanti savo veiklą pramoniniuose objektuose.

Skip to content