• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių gretas papildė devyni nauji nariai. Sveikiname prisijungus prie didžiausios Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos ir kviečiame su jais susipažinti.

  UAB SPA Birštonas

  „Vytautas Mineral SPA“ – vieninteliai Baltijos regione ypatingų mineralų SPA namai, kviečiantys sveikatą praturtinti išskirtiniais „Sofijos“ šaltinio mineralais kiekviename žingsnyje. Leidžiantiems laiką su šeima, draugais ar po vieną, poilsiaujant ar dirbant, norint visiškai atitrūkti nuo kasdienybės – SPA namai siūlo aukščiausios klasės kambarius, estetiškas, stilingas erdves poilsiui ir darbui, ypatingos kokybės maistą bei mineralus iš išskirtinio „Sofijos“ mineralų šaltinio.  Viename didžiausių šalies regioninių parkų, prie 65 kilometrus besidriekiančių Nemuno kilpų įsikūręs „Vytautas Mineral SPA“ – tai šiandieninio žmogaus poreikius atliepianti sveikatinimosi, poilsio ir laiko leidimo su artimaisiais vieta.

  VšĮ Baltijos gidas

  VšĮ „Baltijos gidas padeda kolektyvams susikurti geriausią kelionės maršrutą, užsakyti viešbutį nakvynei ir transportą kelionei. Įstaiga taip pat rengia vaikų stovyklas ir vykdo neformalųjį ugdymą.

  UAB Bobino komanda

  BOBINO komanda yra nuolatos tobulėjantis kolektyvas, plečiantis savo veiklą labai dideliu tempu. Įmonės misija – teikti geriausius personalizuotus sprendimus, užtikrinant aukščiausios kokybės vietines ir tarptautines perkraustymo, krovinių pervežimo, sandėliavimo paslaugas.

  MB Difosa

  PROCONCEPT – nekilnojamojo turto paslaugų grupė, siūlanti optimalius sprendimus turtui bei verslui. Įmonės veikla apima komercinio ir gyvenamojo turto administravimą, tarpininkavimą perkant bei parduodant nekilnojamąjį turtą, pardavimų valdymo ir marketingo strategijas, naujos statybos projektus bei investicijas.

  Eglės Bausytės Individuali veikla

  PIARAS – tai kūrybinio marketingo ir komunikacijos agentūra, besirūpinanti įmonių įvaizdžiu: nuo maketo sukūrimo iki viešųjų ryšių kūrimo.

  UAB ELTKO

  Bendrovė įkurta 1999 m. Kaune. Pagrindinė įmonės veikla – inovatyvūs pastatų inžinerinių sistemų, automatikos sistemų, SCADA sistemų procesų valdymo ir automatizavimo sistemų sprendimai. Tai viena iš pirmaujančių bendrovių teikiančių pastatų sistemų procesų valdymo bei kitoms inžinerinėms sistemoms automatizavimo sprendimus ir produktus: šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, įvairius programuojamus valdiklius, dažnio keitiklius, vožtuvus, pavaras ir daviklius.

  UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras

  UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras (MAATC) įsteigtas 2003 m. sausio 16 d. Įmonė teikia komunalines bei atliekų tvarkymo paslaugas.

  Mažoji bendrija Sveikatos sprendimai

  Mažoji bendrija Sveikatos sprendimai yra oficialūs skandinaviškų maisto papildų atstovai Lietuvai ir Latvijai.  Mažoji bendrija įsteigta 2018 metais.

  UAB Via Solis Energia

  2009 metais įsteigta įmonė teikia paslaugas susijusias su saulės energetika nuo modulio sukūrimo iki jo eksploatavimo. Viasolis teikia saulės elektrinių projektavimo, montavimo ir paleidimo paslaugas.

   

   

Skip to content