• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių gretas papildė dešimt naujų narių. Sveikiname prisijungus prie didžiausios Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos ir kviečiame su jais susipažinti.

  UAB Definra

  UAB Definrapadeda verslo klientams optimizuoti ir automatizuoti vidaus procesus. Jų klientai yra įmonės Lietuvoje ir Europoje, norinčios sumažinti kaštus, padidinti klientų pasitenkinimą, augti. Įmonės misija – sukurti sąlygas klientų verslo augimui, optimizuojant ir automatizuojant jų vidinius procesus. Įmonės Vizija – vesti verslą skaitmeninės revoliucijos keliu, kuriant iki šiol dar nematytą sinergiją tarp žmogaus ir roboto. UAB Definra“ ne tik seka, tačiau stengiasi ir diktuoti rinkos tendencijas. Įmonė nuolat auga, tobulėja, efektyvina savo veiklą bei siūlo pačius geriausius sprendimus, kokie yra prieinami.

  Dangerūta Valentė-Durrett individuali veikla

  Dangerūta Valentė-Durrett teikia verslo konsultavimo, veiklos valdymo procesų tobulinimo, vidinių komandos (asmeninio našumo, lyderystės, pardavimų) mokymų paslaugas.

  MB Efekto grupė

  Įmonės veikla paskaitos ir mokymai saviugdos temomis bei darbas su įmonėmis ir organizacijomis siekiančiomis dirbti efektyviau, sklandžiau. Įmonė taip pat organizuoja Neurolingvistinio programavimo ir koučingo sesijos.

  VšĮ Gera Prienuose

  Tai žiniasklaidos įmonė, viešinimo paslaugas teikianti internetiniame puslapyje geraprienuose.lt. VšĮ Gera Prienuose taip pat teikia maketavimo, spausdinimo, internetinių svetainių kūrimo ir administravimo, programavimo paslaugas.

  GOLSKI LT, UAB

  GOLSKI LT  – tai konditerijos gaminių įmonė, gaminanti saldainius, sausainius, keksus ir vaflius. Įmonė tiki, kad konditerijos gaminiai turi būti dar labiau šventiniai, turtingesnių receptų, unikalesnių ingredientų, labiau papuošti. Todėl visi Caramelica gaminiai sukurti tam, kad sukurtų klientams šventę kasdien. GOLSKI LT yra nauja kompanija, besistengianti, kad jų gaminiai taptų klientų skaniais malonumais.

  VšĮ Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras

  Viešąją įstaigą Kėdainių verslo informacijos centrą 2002 m. rugsėjį įsteigė Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija ir Kėdainių rajono savivaldybė. Pagrindinė įstaigos funkcija yra skatinti smulkiojo ir vidutiniojo verslo plėtrą Kėdainių rajone. Centras teikia verslo informaciją ir konsultuoja potencialius bei jau veiklą vystančius verslininkus Kėdainių rajone, organizuoja mokymus, seminarus, susirinkimus, konferencijas, konkursus, verslo renginius bei siūlo praktinę pagalbą smulkiojo ir vidutiniojo verslo subjektams: padeda įmonės įsteigimo, mokesčių, ES struktūrinių fondų, finansinės paramos ir kt. klausimais, teikia buhalterijos paslaugas, teikia pagalbą įmonėms įsikūrimo, veiklos vystymo klausimais bei ieškant užsienio partnerių. Nuo 2012 metų buvo prijungtos turizmo funkcijos. VšĮ „Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras“ renka, apdoroja, pritaiko turistams ir teikia informaciją apie turizmo paslaugas (apgyvendinimą, maitinimo vietas, laisvalaikį ir pramogas, kaimo turizmą, muziejus, susisiekimą), kultūrinius renginius ir lankytinas vietas Kėdainių rajone.

  Žemės ūkio kooperatyvas Lagrenas

  Žemės ūkio kooperatyvas „Lagrenas“ – modernus 8 didžiausių kooperatyvų junginys Lietuvoje. Įmonė apjungia daugiau nei 250 Lietuvos žemės ūkių. Bendras narių dirbamas žemės plotas didesnis nei 96000 hektarų, Bendra kooperatyvų metinė apyvarta daugiau nei 150 mln. Eurų, Užaugintos produkcijos realizuojama daugiau nei 400000 tonų. Žemės ūkio kooperatyvas „Lagrenas“ užtikrina geriausias sąlygas nariams įsigyjant augalų apsaugos priemones, trąšas, sėklas ir konsultuoja juos tiekimo ir realizacijos klausimais. Kooperatyvas taip pat atlieka produktų efektyvumo bandymus ir rinkos analizę.

  VšĮ „Mano vaikas“

  VšĮ „Mano vaikas“ organizuoja socialinių dirbtuvių paslaugą Prienų rajone. Socialinėse dirbtuvėse lankosi 10 asmenų su proto ir psichikos negalia. Čia atkuriami ir lavinami jų darbiniai įgūdžiai, kad vėliau šie žmonės galėtų lengviau integruotis į atvirą darbo rinką.

  UAB „MT Baltic“

  UAB „MT Baltic“ užsiima bepiločių orlaivių – unikalios stebėjimo, navigacijos ir informacijos apdorojimo technologijos, gamyba. Taip pat didmenine ir mažmenine prekyba sportiniais, medžiokliniais ginklais ir jų priedais, antikoroziniais sprendimais bei specializuotomis ryšio priemonėmis.

  Uždaroji akcinė bendrovė Munava

  Tai prekės ženko „Carepoint“ savininkė. Įmonė dirba mažmeninės bei didmeninės prekybos  farmacijos, higienos priemonių, pakuotės srityse. Taip pat užsiima „Vending“ aparatų nuoma bei aptarnavimu.

   

Skip to content