• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių gretas papildė penki nauji nariai. Sveikiname prisijungus prie didžiausios Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos ir kviečiame su jais susipažinti.

  Avinfis, UAB

  Įmonės pagrindinė veikla – skaitmeninė spauda ant natūralių ir sintetinių audinių: lino, viskozės, medvilnės, šilko,  tencelio, pamušalų.  Įmonės paslaugomis naudojasi rūbų dizaineriai, siuvimo įmonės, gaminančios drabužius ir namų tekstilę, individualių užsakymų teikėjai. AVINFI komanda turi sukaupusi daugiau nei 7 metų patirtį tekstilės srityje ir daugiau nei 2 metų patirtį tiesioginės spaudos ant audinių srityje. Įmonė siekia, kad mūsų klientai būtų partneriai, o ne pirkėjai. AVINFI komanda visada pasiruošusi Jus konsultuoti įvairiausiais klausimais susijusiais su audinių gamyba. Įmonė spausdina tiek 1 tiek 5000 metrų, Todėl klientai gali lengvai kartoti užsakymus arba siūlyti savo klientams skirtingų spalvų gaminius. AVINFI spausdina nenaudodama spaudos formų, todėl skirtinga spauda kolekcijoje nekainuoja papildomų išlaidų. Įmonė turi didelę audinių, ant kurių spausdina, kartoteką, o jeigu audinio neturi sandėlyje, jį užsako tiesiai iš gamintojų Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Turkijoje ar Lietuvoje.  Taip pat spausdina ir ant klientų audinių.

  Kooperatinė bendrovė ARKU kredito unija

  ARKU kredito unija priklauso LKU kredito unijų grupei, vienijančiai 48 Lietuvoje veikiančias kredito unijas. Šiai grupei priklausančios kredito unijos teikia platų paslaugų spektrą, tokių kaip internetinė bankininkystė, mokėjimo korteles „MasterCard“, „Maestro“, apmokėjimus už komunalines paslaugas, pinigų pavedimus Lietuvoje ir užsienyje. Kredito unijų veiklą prižiūri Lietuvos bankas ir Lietuvos centrinė kredito unija. ARKU kredito unija savo klientams siūlo investuoti, pasiskolinti, išsiimti korteles, naudotis internetine bankininkyste, atlikti vietinius ir tarptautinius mokėjimus, apmokėti įmokas ir mokesčius.

  Baltic Defense Industries, UAB

  Baltic Defense Industries (BDI) yra metalo apdirbimo ir atsarginių dalių projektavimo įmonė, įsikūrusi Lietuvoje ir Jungtinėse Amerikos valstijose. BDI specializuojasi atsarginių dalių gamyboje ir pardavime, kurios plačiai pritaikomos, tokiose pramonės srityse kaip: gynyba, aviacija, aeronautika, medicina, transportas, dujų bei naftos gavyba ir kt. Įmonė savo veikloje vadovaujasi darnaus ir tvaraus pasaulio plėtros principais. BDI įmonės vizija remiasi inovatyvumu, efektyvumu, tarpusavio pagarba, progreso ir gerovės visuomenėje vystymu bei vertės visoms suinteresuotoms šalims kūrimu. 

  Akcinė bendrovė Detonas

  Akcinė bendrovė Detonas– įmonė, kuri virš pusės šimtmečio, nuo 1959 metų, atlieka sprogdinimo darbus Lietuvoje. Atsižvelgdami į savo klientų poreikius siūlo jų veiklą lengvinančius sprendimus – saugūs, efektyvūs sprogdinimo bei pastatų griovimo darbai. Įmonės pagrindinis tikslas – maksimalus paslaugų lygio užtikrinimas, siekiant patenkinti klientų poreikius. Įmonės paslaugų spektras – platus. Be sprogdinimo darbų ir prekybos sprogmenimis, įmonė užsiima konstrukcijų griovimo, ardymo, demontavimo, žemės kasimo bei projektavimo darbais.

  Birutės Drevininkaitienės įmonė RUGELIS

  Individuali Birutės Drevininkaitienės įmonė „Rugelis“ – tai konditerijos gaminių įmonė, kurios produkcija – sausainiai, plokštainiai, skruzdėlynai, šakočiai, įvairūs tortai ir plokštainiai. Įmonė 1990 metų pabaigoje įregistruota Šakių rajono savivaldybėje. Įmonės steigėja Birutė Drevininkaitienė individualią įmonę perregistravo su visu turtu dar 1987 metais iš trijų žmonių grupės sukurto pirmo Šakių rajone kooperatyvo „Rugelis“, kuriame dirbo Birutė ir jos šeimos nariai: vyresnysis sūnus Raimundas,  vėliau vidurinysis sūnus Žydrūnas ir dukra Rasita. Per mėnesį iškepdavo apie 800–1000 kg duonos, apie tai daug rašė tuometinė spauda, rodė televizija. Nuo individualios įmonės darbo pradžios gaminamos produkcijos rūšis keitėsi. 1990 metais buvo kepama tik duona, nuo 1993 metų gaminami džiūvėsiai ir gerai išsilaikantys konditerijos gaminiai ir pyragaičiai. Nuo 1995 metų įmonė pradėjo kepti bandeles ir kitus mielinius gaminius, 1997 metais asortimentą papildė sausainiai, meduolinės eglutės, skruzdėlynai, o nuo 1998 m. pirkėjams jau siūlomi plokštainiai, tortai ir kiti konditerijos gaminiai. Vis plėsdama asortimentą įmonė 2007 metais pradėjo kepti šakočius, o 2009 metais – meduolinius grybukus, grybų šeimynas ir grybus-suvenyrus. Šakočiai, meduoliniai grybukai ir eglutės, taip pat naminiai sausainiai gaminami laikantis senųjų gamybos tradicijų ir technologijų.

Skip to content