• Susipažinkite su naujais rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių gretas papildė trys nauji nariai. Sveikiname prisijungus prie didžiausios Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos ir kviečiame su jais susipažinti.

   

  UAB „Grifinas“

  UAB „Grifinas yra įgaliotasis OPEL ir SAAB atstovas. Nuo 2011 metų veikianti įmonė taip pat užsiima automobilių atsarginių dalių ir aksesuarų mažmenine ir didmenine prekyba.

   

  MB Rigeto studija

  RIGHETTO studijos tikslas – inovatyvūs sprendimai, aukšto lygio dizainas bei išskirtinė paslaugų kokybė. RIGHETTO tiki ir jaučia aistrą grožiui, naujoms idėjoms, aukščiausios kokybės medžiagoms ir technologijoms. Studija padės visuose projekto etapuose – nuo vizijos sukūrimo iki įgyvendinimo, nes jų dizainas prasideda dar prieš įžengiant į objektą, o aptekus vidun, belieka pamiršti visa kita ir juo gyventi.

   

  UAB Laktopolis

  Uždaroji akcinė bendrovė LAKTOPOLIS priklauso vienai didžiausių pieno pramonės gamintojų Lenkijoje, LAKTOPOL grupei. LAKTOPOL gamyklose gaminami pieno miltai, išrūgų miltai, sviestas bei tepūs riebalų mišiniai, sėkmingai įsisavintos sausųjų medžiagų mišinių, valgomųjų ledų, konditerijos, kepyklų pramonės, o taip pat gyvulinių kombinuotųjų pašarų priedų (premiksų) gamybos technologijos. LAKTOPOL produkcija yra parduodama visose Europos Sąjungos šalyse, taip pat eksportuojama į Alžyrą, Maroką, Egiptą, Venesuelą, Meksiką, Japoniją, Pakistaną, Peru ir Jungtines Amerikos valstijas.

Skip to content