• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais

  Šią savaitę Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos posėdžio metu į narius nuspręsta priimti 11 įmonių. Sveikiname naujus narius prisijungus prie rūmų bendruomenės.

  UAB „Ikarai“

  Birželio pradžioje Kėdainiuose atidariusi pirmąją Lietuvoje skystųjų trąšų gamyklą „Ikar“. Įmonės veikla – trąšų gamyba. Visiems suprantama, kad kiek augalas iš žemės sunaudoja (pasiima) cheminių  elementų, tiek jų į žemę reikia ir atiduoti t.y., patręšti. Tačiau toli gražu ne visus cheminius elementus augalas įsisavina šaknų pagalba, taip pat ne visus elementus augalas gali įsisavinti šaknų pagalba esant sausrai. Šiems poreikiams spręsti naudojamos skystos trąšos, kurios purškiamos per lapus ar tiekiamos lašelinėmis sistemomis. „Ikar“ skystos trąšos – augalams reikalingų maistinių medžiagų koncentruoti tirpalai. Gamybai naudojamos tik aukščiausios rūšies žaliavos. Taip bendrovė puoselėja tausojančios žemdirbystės koncepciją atitinkantį tręšimą. Įmonės agronomai ir chemikai intensyviai kuria naujas, patobulintas trąšų kompozicijas bei formules, siekdami teikti klientams maksimalią naudą.

  Kredito unija „Sudūvos parama“

  Kredito unija priklauso LKU kredito unijų grupei, vienijančiai 52 Lietuvoje veikiančias kredito unijas. Šiai grupei priklausančios kredito unijos teikia platų paslaugų spektrą, tokių kaip internetinė bankininkystė, mokėjimo korteles „MasterCard“, „Maestro“, apmokėjimus už komunalines paslaugas, pinigų pavedimus Lietuvoje ir užsienyje. Kredito unijų veiklą prižiūri Lietuvos bankas ir Lietuvos centrinė kredito unija.

  IĮ A.Kaminskienės medicinos kabinetas

  Teikiamos odontologijos paslaugos

  UAB „IT max“

  Įmonė dirba nuo  2010 m. Pastovus klientų ratas, kuris siekia daugiau nei 1000 klientų iš visos Europos bei Afrikos. Daugiau nei pusė visos  produkcijos yra parduodama ne Lietuvoje. Vertinama kokybė, todėl parduoda tik pasaulyje pripažintų prekės ženklų produkciją.

  UAB „Nord Organics“

  “Nord Organics“ – aukštos kokybės organinėmis trąšomis, pažymėtomis „Plant Probiotic“, “Agro Probiotic“ ir „Soil Probiotic“ prekiniais ženklais ir pagamintomis iš Lietuvoje išgauto sapropelio ir durpių, prekiaujanti įmonė, šioje srityje veikianti nuo 2007 m. Prekiaujama produktais, specialiai sukurtais namų ūkio vartotojams bei pritaikytais žemės ūkio profesionalams.

  UAB „Autbrava motors“

  „Autobrava Motors“ salonus bei servisus rasite trijuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Priklauso lietuviško kapitalo tarptautinės įmonių grupei, kuri veikia keturiose verslo srityse: atsinaujinančios energetikos („Modus Energy“, „Green Genius“), automobilių dalijimosi paslaugų („CityBee“), išmanių parkavimo sprendimų („City Parking Group“) ir automobilių prekybos. Įmonių grupė valdo 18-os automobilių prekės ženklų atstovybių tinklą, tokių kaip „Porsche“, „Bentley“, „BMW“, „Fiat“, „Maserati“ ir kt.

  UAB „Turto ekspertai“

  Jauna, veržli komanda iš Kauno valdanti prekės ženklą „HappyInn“. Teikiamos apgyvendinimo paslaugos viešbučio tipo numeriuose ir apartamentuose.

  MB „Ileka“

  Drabužių prekyba internete.

  UAB Z.Kuncienės įmonė

  Tekstilės gaminių gamyba

  UAB Interchemie werken „De Adelaar“ LT

  Nyderlandų  veterinarinių vaistų gamintoja veikianti Kauno LEZ

  UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“

  Gelžbetoninių konstrukcijų gamybos įmonė Gelgaudiškyje veiklą pradėjo 1976 metais kaip Vilniaus gelžbetoninių konstrukcijų gamyklos Šakių cechas. Nuo 1990 metų – Šakių valstybinė gelžbetoninių konstrukcijų gamykla. 1993 metais privatizavimo pagrindu buvo įkurta akcinė bendrovė „Gelgaudiškio gelžbetonis“, o 1995 metais perregistruota į uždarąją akcinę bendrovę. Bendrovės įstatinis kapitalas 100 % – privatus.

  UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ yra Melioracijos įmonių asociacijos narė.

Skip to content