• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė gali pasidžiaugti sparčiai augančių narių gretomis. Rūmų narių gretas papildė net 19 naujų narių. Naujus narius sveikiname prisijungus prie didžiausios, 649 narius vienijančios, Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos.

  Kviečiame su jais susipažinti:

  UAB „Aipek“

  Nuo 2003 metų veikianti leidybos įmonė Prienuose.

  Uždaroji akcinė bendrovė „Bijola

  Daugiau nei prieš dvidešimt metų įkurta „Bijola“ šiandien garsėja unikaliais proginiais bei firminiais tortais. Suburta konditerių komanda augo ir šiandien jų konditerijos ceche Garliavoje, Kauno r., dirba per 100 žmonių: patyrusios meistrės, auginančios jaunas profesionales. Įmonė turi platų cukrainių tinklą Vilniuje ir Kaune, kur galima nusipirkti visada šviežių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, desertų. Priima užsakymus unikaliems, vienetiniams gaminiams, dekoruotiems pagal kliento pageidavimus ir norus.

  UAB „Chronus

  UAB „Chronus“ įkūrėjai – vienos šeimos nariai, inžinieriai ir dizaineriai, turintys patirties įvairiose srityse, bet tokiose kaipautomobilių sporto technologijos, civilinė inžinerija ir kompiuterių mokslas. Idėja sukurti novatorišką mobilumo įrenginį buvo įkvėpta automobilių sporto, kuriame taip pat nežamai žmonių naudojasi rankiniais vežimėliais, todėl kilo mintis sukurti asmeninį mobilumo robotą, kuris leistų neįgaliesiems laisvai bendrauti ir oriai dirbti. Po dešimtmečio CHRONUS KIM1 koncepcija tapo realybe, o vėliau pažangesnis modelis buvo pavadintas Kim-e. Sėdėdamas prie rašomojo stalo, ant sofos ar automobilyje, neįgalus žmogus džiaugiasi, kad yra laikomas tiesiog asmeniu. Panašu, kad neįgalumas dažnai išryškėja tik į paveikslą patekus neįgaliojo vežimėliui. UAB „Chronusiššūkis buvo išlaikyti žmogų matomą nepastebėjus ne tik vežimėlio, bet ir negalios. Naudodami patentuotas technologijas jie pasiekė savo tikslą: jeigu Kim-e yra neįgaliojo veimėlis, tai jis yra nematomas.

  UAB „House makers

  Nuo 2018 metų veikianti įmonė užsiima gyvenamųjų namų statyba ir pardavimu. „House makers tikslas statyti aukščiausios kokybės namus už mažiausią kainą. Planuodama projektus įmonė skiria nepaprastai daug dėmesio praktiškam patalpų išdėstymui ir gyvenimo komfortui.

  UAB „Itoma“

  UAB Itoma komanda – įvairių sričių IT profesionalai, ne vienerius metus kaupę žinias ir patirtį diegiant IT sprendimus bei užtikrinant sklandų IT ūkio darbą Lietuvos ir tarptautinėse įmonėse. Įmonė siekiame, kad jų klientai gautų ne tik kokybiškas paslaugas, bet ir puikų aptarnavimą – jaustų dėmesį ir rūpestį, gautų aiškius, suprantamus bei savalaikius atsakymus į klausimus. Į paslaugų teikimą žiūri kaip į partnerystę – investuoja savo laiką ir resursus kliento verslo specifikos, naudojamų technologijų ir sistemų perpratimui, kad galėtų palaikyti naudojamus bei pasiūlyti naujus IT įrankius veiklos optimizavimui, našumo didinimui, procesų valdymui ir kt.

  Lino Aidoko IDV

  Linas Aidokas, vykdantis invidualią veiklą pagal pažymą, yra humanoidų robotų specialistas.

  Mariaus Neverausko IDV

  Marius Neverauskas vykdo individualią veiklą ir teikia teisines paslaugas, padeda ir konsultuoja darbo ir mokestinių ginčų sprendime.

  Larisos Šaltienės IDV

  Larisa Šaltienė teikia renginių organizavimo, neformalus ugdymo bei ekskursijų organizavimo paslaugas.

  MB JV ateljė

  J.V. ateljė tai vieta, kurioje vyrams siuvami drabužiai pagal individualius pageidavimus: išskirtinei šventei ar renginiui, o gal tiesiog norint turėti puikų kostiumą. Ateljė dirbantys aukščiausio lygio meistrai siuva vyriškus paltus, švarkus, liemenes, baltinius, kelnes, džinsus, kaklaraiščius ar peteliškes. Čia rasite prie drabužių derančius kokybiškus aksesuarus. Ateljė klientams taikomos patrauklios nuolaidos. Taip pat išsirinktus aksesuarus galėsite paversti vardinėmis dovanomis ar įsigyti dovanų sertifikatą. J.V. ateljė įsikūrusi patogioje Kauno vietoje – Savanorių pr. 237. 

  Advokatų profesinė bendrija „Prevence

  Prevence organizacija gimė natūraliai ir organiškai. Daugelį metų praleidus tradiciniame teisinių paslaugų sektoriuje, užaugusiame pirmaisiais Lietuvos nepriklausomybės dešimtmečiais, teko daryti savarankiškas išvadas. Istoriškai esame įpratę, kad teisininkų ego ir apdovanojimai, stovi jų priešakyje, o išoriškai demonstruojama prabanga darydavo įspūdį aplinkai apie konkretaus teisininko sėkmingumo lygį. Dėl šių nusistovėjusių tradicinės teisininkų įmonės atributų APB „Prevence“ mano, kad teisinių paslaugų rinka pribrendo esminiams pokyčiams. Naujasis Prevence teisinių paslaugų teikimo modelis siekia atskleisti tikrąją teisininko profesijos esmę, kurioje prabangos atributai niekaip neprisideda prie kokybiškos intelektiniu pagrindu grįstos paslaugų teikimo filosofijos ir pridėtinės paslaugų vertės.

  UAB Profitus

  PROFITUS – investavimo į nekilnojamąjį turtą platforma. PROFITUS idėja gimė po truputį. Mums dirbant su NT pirkėjais ir pardavėjais, vystant NT projektus – vis daugiau žmonių teiravosi apie galimybę investuoti savo pinigus į nekilnojamąjį turtą. Ir nebūtinai dideles pinigų sumas. Laikyti savo pinigus indėlyje – neapsimoka, palūkanų bankai nebemoka, investuoti juos į akcijas, to gerai neišmanant, labai rizikinga. Ir štai nekilnojamasis turtas, kurį galima apčiuopti, kuris apsaugo pinigus nuo infliacijos – puikus sprendimas. O dar jeigu NT generuoja nuolatines papildomas pajamas? Geriau būti negali. Tačiau tam, kad būtų galimybė nusipirkti butą ar komercines patalpas, jas nuomoti ir gauti tas pasyvias pajamas reikia nemažo pradinio indėlio. Tad ką daryti? Taip ir gimė idėja PROFITUS – suvienyti žmones ir suteikti galimybę investuoti nedideles pinigų sumas į NT, tapti NT projektų partneriais ar įgyvendinti savo NT projektus.

  UAB „RamaZottius Lab

  Įmonė startuolis, vystanti inovatyvius produktus – medicinos prietaisus, periodontito profilaktikai ir gydymui.

  UAB Redokas

  UAB Redokas užsiima Restoranų ir pagaminto valgio tiekimo veikla. Įmonė veikia nuo 2012 metų Prienuose.

  MB „Renginių sprendimai

  Mažoji bendrija „Renginių sprendimai“ teikia renginių organizavimo ir maitinimo paslaugas.

  UAB Roisdubois

  Naujai įsteigta įmobė užsiima baldų, terasų gamyba ir statyba.

  MB „Roltas

  ROLTAS – pastatų inžinerines sistemas montuotojanti ir projektuojanti bei statybos darbus visoje Lietuvoje atliekanti įmonė. Trys įmonės veiklos kryptys: pastatų inžinerinių sistemų projektavimas, montavimas ir aptarnavimas, statybos darbai ir elektroninė komercija. Įmonė projektuoja, montuoja ir aptarnauja pastatų inžinerines sistemas, montuoja beortakines vėdinimo sistemas. Atlieka visus vidaus apdailos bei kitus statybos darbus. Montuodami inžinerines sistemas bei atlikdami statybos darbus aktyviai dalyvaujame pastatų renovacijos procese. Pasitelkdami elektroninę komerciją reikiamą įrangą bei medžiagas užsako tiesiai iš gamintojų bei jas geriausiomis sąlygomis pasiūlo savo klientams.

  Viešoji įstaiga Sveikatingumo idėjos

  Viešoji įstaiga „Sveikatingumo idėjos“ yra ne pelno siekianti organizacija, veikianti švietimo, kultūros, sporto ir socialinėje srityse, ypatingą dėmesį skirianti jaunimui, jaunų žmonių užimtumui, ivairias novatoriškas idėjas ir projektus. Organizacija nuolat palaiko dialogą tarp miesto savivaldybės biudžetinių įstaigų bei verslo įmonių, ir įgyvendindama reikšmingas idėjas prisideda prie gerovės kūrimo Lietuvos žmonėms. Mūsų organizacija šiuo metu vienija daugiau kaip 20 mokyklinio ir studentiško amžiaus savanorių, aktyviai veikiančių švietimo, kultūros, sporto ir socialinėse srityse. Vykdydama veiklas organizacija siekia prisidėti prie kokybiško jau užimtumo, ugdyti naujas kompetencijas per kūrybišką ir aktyvią neformalią veiklą.

  UAB TETAS

  UAB „Tetas“ pagrindinė veikla susijusi su gamybos ir pramonės paskirties statinių projektavimu, transformatorinių pastočių ir skirstymo punktų, elektros perdavimo linijų statyba, rekonstrukcija, remontu ir techninė priežiūra; elektros tinklo relinės apsaugos ir automatikos, specialiųjų elektros įrenginių, elektros instaliacijos eksploatavimu, įrengimų bandymu ir diagnostika; apsauginių priemonių bandymu.

  UAB „Turto ekspertai“

  UAB „Turto ekspertai“ – tai nakvynės su pusryčiais namai „Happy Inn“ įsikūrę Kauno centre, už 600 metrų nuo prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ bei už 900 metrų nuo „Žalgirio“ sporto ir renginių arenos. 

Skip to content