• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė gali pasidžiaugti sparčiai augančių narių gretomis. Po vakar vykusio rūmų tarybos posėdžio narių gretas papildė net 21 naujas narys. Naujus narius sveikiname prisijungus prie didžiausios, 638 narius vienijančios, Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos.

  Kviečiame su jais susipažinti:

   

  Uždaroji akcinė bendrovė Ardega

  UAB „Ardega“ įkurta 1999 metais Kaune. Įmonėje susibūrė specialistai, turintys didelę patirtį dujotiekių, katilinių, pramoninio bei buitinio šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo srityse. Įmonės pagrindinė veikla – prekyba įrenginiais, skirtais magistraliniams, skirstomiesiems bei buitiniams dujotiekiams, katilinėms, įvairios paskirties pastatų šildymui, vėdinimui ir oro kondicionavimui. Taip pat atlieka parduodamų įrenginių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, paleidimą – derinimą bei atsarginių dalių tiekimą.

  UAB Arselina

  UAB Arselina“ įkurta 1994 metais Jonavoje. Nuo 2000 metų pagrindinė įmonės veiklas nukreipta į transporto paslaugas, tai yra – keleivių vežimas autobusais tolimojo ir tarptautinio susisiekimo užsakomaisiais reisais arba autobusų nuoma su vairuotoju. Įmonės rinka neapsiriboja klientais Jonavoje, Kaune ar Vilniuje. Įmonė turi užsakovų visoje Lietuvoje taip pat ir užsienyje. 2007 metais įsigijusi bei renovavusi komercinės paskirties patalpas, jose įsirengė turistinių autobusų aptarnavimo centrą.

  UAB BALMURĖ

  20 metų veikianti įmonė užsiima miško pirkimi ir rastų gamyba bei prekyba medienos produkcija.

  Uždaroji akcinė bendrovė Baltkomerc

  Nuo 1990 metu veikianti įmonė prekiauja technologine įranga bei cheminėmis medžiagomis, skirtomis techninės tekstilės gamybai. 

  MB Deitas

  Profesionalių, žinomų gamintojų įrankių nuoma statybai, sodo ir daržo priežiūrai, smulkiems ir specialiosios technikos reikalaujantiems darbams Kaune ir Kauno raj. Stihl, Hilti, Makita, Festool ir kitų žinomų gamintojų įrankiai. Betono maišyklės, aukšto slėgio plovyklos, medžio, geležies, betono, polistirolo pjovimo įrangos, pramoninių dulkių siurblių, glaisto šlifuoklių, grandinių pjūklų, lazerinių nivelyrų, vibro plokščių, žemės grąžtų, žoliapjovių – krūmapjovių ir daugybės kitų įrankių nuoma. Įrankių išdavimas/priėmimas Jums patogiu laiku. Nuomos kainos – vienos žemiausių rinkoje. Kadangi turimi įrankiai yra aukščiausios kokybės, darbus atliksite greitai. Įrankių nuoma Kaune ir Kauno raj.

  UAB DORESTA

  UAB „Doresta“ veiklą vykdo nuo 2012 m. Įmonės administracija ir gamybinė bazė įkurta Kėdainiuose, tačiau veikla vykdoma visoje Lietuvoje. Įmonės specializacija – aplinkotvarka (šaligatvių, aikštelių, gatvių įrengimas), lauko inžineriniai tinklai (lietaus nuotekų ir buitinių nuotekų tinklai, drenažas, melioracija), betonavimo darbai, komercinių pastatų statyba. Įmonė dirba su plačiu patikimų partnerių ratu, kuris leidžia projektus vystyti nuo projektavimo iki statybos užbaigimo.

  Advokatų profesinė bendrija Girdzijauskienė ir partneriai

  Kaune įsikūrusi Advokatų profesinė bendrija Girdzijauskienė ir partneriai teikia teisines paslaugas.

  UAB „Genomika“

  UAB „Genomika“ – ambicinga, inovatyvi įmonė dirbanti sintetinės biologijos, genetikos bei biotechnologijų srityse. Savo veiklą įmonė grindžia kokybės ir atsakomybės principais. Į savo atstovaujamą produkciją, bei tyrimus įsigilina iki smulkmenų, todėl atstovauja tik keletą gerai atrinktų produktų, bei tyrimų, įsitvirtinusių didžiosiose JAV ir Europos genetikos laboratorijose. UAB „Genomika“ ne tik atlieka tyrimus ar parduoda reagentus, bet operatyviai sprendžia visus klientų bei pacientų klausimus ir problemas. Įmonės tikslas – įdiegti ir populiarinti pasaulyje naujausius, moderniausius genetikos mokslo ir medicinos produktus. 

  UAB Grindų centras

  UAB Grindų centras – jauna, ambicinga gamybinė įmonė, gaminanti aukščiausios kokybės, ekologiškas trisluoksnes parketlentes. Įmonės gamykla įsikūrusi Užkarpatės regione, Ukrainoje. Nuolat kontroliuojamas gamyboje naudojamų žaliavų parinkimo procesas, atrenkama tik aukščiausios kokybės mediena. Nepriekaištingą kokybę ir 100% ekologiškumą užtikrina gamyboje naudojami sertifikuoti KIILTO (Suomija) klijai. Aliejavimui ir vaškavimui naudojama vokiečių gamintojo OSMO produkciją. Įmonė investuoja į techniškai pažangius įrengimus bei modernias technologijas ir yra žinomi kaip “premium” klasės parketlenčių gamintojai, galintys įgyvendinti reikliausių klientų poreikius, garantuodami pačią aukščiausią gaminių kokybę ir produkcijos ilgaamžiškumą.

  Uždaroji akcinė bendrovė Gryčia

  Pagrindinė įmonės veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba keramikinėmis ir akmens masės plytelėmis bei santechnine įranga. Čia galite rasti virš 3000 pavadinimų prekių – kreminių, akmens masės, klinkerio plytelių sienoms, grindims, laiptams, taip pat vonių, unitazų, bide, praustuvų, dušo kabinų, maiįytuvų, vonios valdų, o salone Kaune yra įrengti ekspoziciniai vonios kambariai su naujausiomis plytelių kolekcijomis.

  Uždaroji akcinė bendrovė “Horda”

  Įmonė įkurta 1992 metais, teikia IT komunikacijos paslaugas.

  UAB Kalvarijos baldai

  Nuo 2016 metų Kalvarijoje veikiati įmonė užsiima baldų gamyba.

  UAB 3KKK Group

  Nuo 2012 metų veikianti įmonė teikia spaudos paslaugas.

  UAB Lipnus

  Uždaroji akcinė bendrovė Lipnus įkurta 1996 metais ir yra viena iš pirmaujančių poligrafinių medžiagų, plėvelių, skirtų reklamai bei įrangos, skirtos spaudos įmonėms, tiekėjų Baltijos šalyse ir Baltarusijoje. 2017 metais Lipnus praplėtė savo veiklą ir drąsiai žengė į statybos sektorių. Tiek Lietuvoje tiek užsienyje ši sritis sparčiai auga ir klesti, todėl įmonės užduotis – tiekti užsienio statybos įmonėms tik aukštos kokybės statybines medžiagas.

  NT bankas

  Šiemet įkurta individuali įmonė „NT bankas  teikia nekilnojamojo turto brokerio paslaugos.

  UAB ORCA TEAM

  UAB ORCA TEAM – tai internetiniai sprendimai pritaikyti verslui. Įmonė specializuojasi elektroninių parduotuvių, B2B, internetinių svetainių bei individualių projektų programavime ir plėtroje. Įmonės sprendimai yra paremti patikima ir sparčia Opencart el. komercijos platforma arba Laravel Framework’u. UAB ORCA TEAM  teikia aukštos pridėtinės vertės programavimo, prototipavimo (wireframe) ir dizaino paslaugas (UI/UX), atlieka projektų analizes bei konsultuoja WEB klausimais.

  Rimanto Radimono ūkis

  Nuo 2005 metų veikiantis Rimanto Radimono ūkis užsiima ekogiško obuolių acto gamyba.

  UAB SAPROPEL ORGANICS

  1994 metais įkurta įmonė vykdo organinių ekologiškų trąšų sapropelio pagrindu gamybą.

  UAB Šypsenų laboratorija

  NEODENTA – tai visas tik aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas suaugusiesiems ir vaikams teikianti klinika, įkurta tam, kad kiekvienas turėtų pačias geriausias sąlygas rūpintis savo dantų sveikata. Implantologijos ir estetinės odontologijos klinikų tinklas „Neodenta“ specializuojasi estetinėje medicinoje ir veikia beveik 20 metų. Per šį laiką susiformavo platesnis suvokimas apie dantų priežiūrą ir jų gydymą dantys turi būti ne tik gražūs, tačiau ilgalaikiai, sveiki ir funkcionalūs.

  UAB „Torumus“

  UAB „Torumus“ ekologiškų maisto produktų, kosmetikos, asmens higienos bei buitinės chemijos gaminių gamyba, importu, eksportu, didmenine prekyba, notifikavimu bei sertifikavimu užsiimanti kompanija.

  UAB Vilkaviškio prekyba

  Mėsos, kavos, užkandžių, aliejaus ir kitų produktų parduotuvė.

Skip to content