• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė gali pasidžiaugti sparčiai augančių narių gretomis. Po vakar vykusio rūmų tarybos posėdžio narių gretas papildė net 24 nauji nariai. Naujus narius sveikiname prisijungus prie didžiausios, 625 narius vienijančios, Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos.

  Kviečiame su jais susipažinti:

  UAB Bross

  Įmonė įkurta 2004 metais. UAB „Bross“ – pastatų valdymo bei automatizavimo profesionalai savo patirtį gilindami inovatyvių inžinerinių sistemų sektoriuje. Pastaraisiais metais jų prekės ženklo žinomumas plečiasi ir kituose Europos rinkose. Per daugiau nei 17 metų trunkantį įmonės gyvavimo laiką skaičiuojama jau daugiau nei 200 sėkmingai atliktų objektų. Aukštos kvalifikacijos patyrusių ir atestuotų projektuotojų, montuotojų bei vadovų komanda įgyvendino daug įvairaus sudėtingumo projektų, todėl gali pasiūlyti savo paslaugas nuo projekto parengimo iki jo galutinio rezultato. Įmonės tikslas – įdiegti klientui aukščiausios kokybės pastato sistemų valdymą pasitelkiant tarptautinių gamintojų “know-how” bei įmonės ilgametę patirtį.

  MB 30 sekundžių

  Įmonė turi dvi veiklas. Pirmoji – prekinis ženklas “Rec Pro” – koncentruojasi reklamos ir TV laidų gamybos srityje. Antroji įmonės veikla – originalių bei išskirtinių rūbų gamyba bei prekyba (prekinis ženklas “GG”).

  UAB JA&CH konsultacijos

  UAB „JA&CH konsultacijos“ yra tarptautinės Estijoje įsikūrusios apskaitos paslaugas ir finansų bei mokesčių konsultavimo verslui paslaugas teikiančios įmonių grupės CH Konsultatsioonid  dalis Lietuvoje. Įmonės klientai – tiek mažos įmonės – „startuoliai“, tiek didelės kompanijos. Bendrovės stiprybė – sukaupta daugiau nei 10 metų ekspertinė atskirų šalių finansų apskaitos patirtis, mokestinės sistemos bei verslo įstatymų žinios, bendradarbiaujant su įvairiomis Lietuvos, Estijos ir Suomijos įmonėmis. Ši ilgametė patirtis įmonei leidžia teikti išsamias ir profesionalias konsultavimo paslaugas įmonių steigimo, mokesčių ir finansų šiose šalyse klausimais. Gerai išmanydami konkrečios šalies įstatymus, savo paslaugas teikia įmonėms, planuojančiomis steigti ar plėtoti savo verslą ne tik Lietuvos, bet ir Estijos ar Suomijos rinkose, padeda naujoms įmonėms išspręsti apskaitos, mokesčių ar finansavimo paieškos klausimus šiose šalyse. UAB „JA&CH konsultacijos“ pranašumas – tarptautinės apskaitos, mokesčių sistemos bei kitos finansinės konsultacijos verslui estų, rusų, suomių bei anglų kalbomis.

  UAB Dafta

  Įmonė įkurta 2014 metais, tačiau darbuotojų ir vadovaujančio personalo žinios bei sukaupta patirtis – ženkliai didesnė. Įmonė specializuojasi įvairių markių sunkiasvorės technikosremonto srityje ir yra vieni didžiausių naudotų detalių pardavėjų Baltijos šalyse. UAB „Dafta“ nuolat galvoja apie veiklos kokybės gerinimą ir klientų poreikių įgyvendinimą, todėl stengiasi žengti koja kojon su rinkos naujovėmis.

  MB DRIVAST

  Naujai įkurta įmonė užsiima gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statybos projektų įgyvendinimu, sutelkiant finansines, technines ir fizines priemones, reikalingas statybų projektams įgyvendinti pardavimo tikslais.

  VšĮ ScarFa

  „ScarFa“ yra startuolis veikiantis IT ir reklamos sektoriuje ir poziciuonuojantis save kaip rinkodaros ir socialinių tinklų kūrimo įmonę. ScarFa“ padeda klientams augti per reklamą socialinėje erdvėje.  Įmonė teikia įvairias reklamos paslaugas: fotografavimas, filmavimas, reklama socialiniuose tinkluose, vizualų kūrimas ir kt.

  MB J BAKERY

  Įmonė Kėdainiuose, užsiimanti konditerinių gaminių gamyba ir prekyba. MB J BAKERY padės išpildyti saldžias svajones ir padovanos laimę kiekviename deserto gabalėlyje.

  Uždaroji akcinė bendrovė Ekokrepšelis

  Prienuose įsikūrusi įmonė užsiima mažmenine prekyba populiariais drabužių, žaislų, batų prekiniais ženklais.

  UAB „Pireka“

  UAB „Pireka“ – tai švaros ir higienos prekes parduodanti įmonė. Daugiau nei dvidešimt metų rinkoje esanti kompanija pasižymi stabiliais ryšiais su garsiomis pasaulyje kompanijomis, kurios gamina švaros ir higienos priemones bei įrangą.

  UAB SIMBURG

  Įmonė teikia aukštos kokybės siuvimo paslaugas. Kiekviena siūloma paslauga įkainojama individualiai, todėl klientas gali pasirinkti savo įmonei tinkamiausias paslaugas. UAB SIMBURG daugiau nei 91 proc. visos produkcijos eksportuoja į Švediją, Suomiją, JK, Belgiją, Prancūziją ir kitas šalis.

  UAB „Tobenta“

  Nuo 2008 metų veikianti įmonė teikia nekilnojamojo turto nuomos paslaugas.

  UAB „BURBULIUKAS IR CO“

  Įmonė „Burbuliukas“, įkurta 1995 metais, yra dinamiška, sparčiai auganti ir besiplečianti įmonė. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – gaminti produkciją, skirtą kiekvienam norinčiam gyventi sveikai. Vandens jonizatoriuose pagamintas jonizuotas vanduo natūraliai išjudina organizmo gyvybines galias, padeda palaikyti bendrą kūno ir sveikatos harmoniją kiekvieną dieną.

  LTD group, UAB

  2019 metais įsteigta įmonė, kuri oficialiai tapo EQUA gertuvių distributoriumi Lietuvoje. Pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba. Naujos įmonės idėja, orientuotis į tvarius, aplinkai draugiškus produktus, bei skirti didelį dėmesį inovacijoms bei aplinkos išsaugojimui. 2020 metais dalį pelno įmonė investavo į naujo prekės ženklo sukūrimą. To rezultate šių metų viduryje įmonės produktų krepšelį papildė naujas prekės ženklas „EQUA CARE“ ir įmonė tapo oficialiu šio prekės ženklo distributoriumi Lietuvoje. Įmonė orientuojasi į tvarius, aplinkai draugiškus produktus, bei skiria didelį dėmesį inovacijoms bei aplinkos išsaugojimui.

  MB „Eshoper“

  Eshoper komanda jau daugiau nei 7 metai dirba web ir e-komercijos srityje, taikydami sėkmingus sprendimus verslo ir veiklų poreikiams realizuoti. Įmonė specializuojasi Magento platformos paruošime, akcentuoja unikalaus dizaino sprendimus bei jų visapusišką išpildymą, pritaikant sistemos standartus bei unikalius modulius. Sukurtos e-parduotuvės bei specializuoti moduliai yra funkcionalūs, patikimi ir neašantys realia naudą klientui. Įmonė yra įgyvendinusi procesų automatizavimą bei sinchronizavimą su verslo valdymo ir buhalterinėmis programomis, įvairių specializuotų atsiskaitymo galimybių ir prekių pristatymo modulių kūrimą.

  UAB „Biominvija“

  UAB Biominvija – lietuviško kapitalo transporto įmonė, įkurta 2015 metais. Pagrindinė įmonės veikla – krovinių vežimas tarptautiniais maršrutais. UAB Biominvija savininkai bei vadovai yra sukaupę daugiau nei 20 metų patirtį transporto ir logistikos sektoriuje. Didelį dėmesį UAB Biominvija skiria klientams ir jų norų tenkinimui, todėl pagrindiniai įmonės tikslai yra suteikti kuo aukštesnės kokybės paslaugas, teikti geriausio lygio aptarnavimą, greitai bei saugiai nugabenti krovinius į užsakovų nurodytas vietas. UAB Biominvija ateities tikslas – transporto priemonių parko didinimas bei pastovus atnaujinimas, patikimų partnerių paieška, darbo vietų kūrimas. Nuo pat įmonės veiklos pradžios įmonė sėkmingai plečiasi, kasmet didina savo transporto priemonių parką. 2021 metų pradžioje UAB Biominvija transporto priemonių parką sudarė 27 EURO VI kategorijos Mercedes-Benz, DAF vilkikai, kurie gabena krovinius puspriekabėmis Vakarų Europos šalyse, 8 krovininiai Mercedes-Benz Sprinter mikroautobusai, kurie gabena dalinius krovinius tarp Lietuvos ir Vakarų Europos šalių.

  UAB „Dilbusas“

  Gyveno keturių asmenų šeima: Dalia, Irmantas, Lina ir Laurynas. Gyvenimas tekėjo įprasta tvarka– vaikai mokėsi, muzikavo, dainavo, dalyvavo įvairiuose renginiuose ir visokeriopai lavinosi, tėvai dirbo, kaip įprasta sakyti: valdiškose įstaigose. Vasaromis, per atostogas visa šeima labai mėgdavo keliauti: mama kruopščiai suplanuodavo keliones, tėtis atsakingai jas stengdavosi įgyvendinti, vaikai būdavo atsakingi turistai. Noras gyvenime kuo daugiau pasiekti, pastūmėjo mokytis ir mamą su tėčiu, tad abu sėkmingai studijavo Viešojo administravimo Magistratūroje ir įgijo Viešojo administravimo magistro laipsnius. Įgytas žinias, darbinę patirtį ir mėgstamą hobį (Daliai planuoti keliones, Irmantui valdyti techniką) šeima nusprendė apjungti ir 2011 m. rugpjūčio mėnesį įkūrė įmonę, kurią pavadino DILLbusas.
  Įmonės pavadinimas: D(alia) I(rmantas) L(ina) L(aurynas) busas(autobusas). Įmonė ne tik sėkmingai dirba, vis plečiasi, atsinaujina ir užsiaugino didžiulį būrį klientų. Kaip sakoma liaudyje, Dievas mėgsta trejybę. Todėl atsiradus keleivių pervežimo įmonei UAB DILLBUSAS, su bendraminčiais sukūrė Kėdainių keliautojų klubą ir įkūrė trečią įmonę UAB DILBUSAS – tai jūsų kelionių organizatorius. Įmonės turi licencijas: Bendrijos licencijos vežti keleivius ir Kelionių organizatoriaus pažymėjimą. Visas įmonių trejetas vadinamas viena įmone, dažniausiu atveju – Dillbusu.

  Uždaroji akcinė bendrovė „Vidara“

  Uždaroji akcinė bendrovė VIDARA įkurta 1992 m. vasario 12 d. Prekyba – viena iš pagrindinių UAB VIDARA veiklos sričių. Specializacija – statybinės medžiagos: stogų dangos/plieninės, molinės, betoninės, fibrocementiniai banguoti lakštai/ ir visi jų priedai, lietaus vandens nuvedimo ir surinkimo sistemos, stogo langai ir saugos elementai, šiltinimo ir fasadų apdailos medžiagos, kaminų sistemos bei žaibosaugos elementai. Esame keleto garsių Europoje ir pasaulyje statybinių medžiagų gamintojų atstovai, todėl galime pasiūlyti modernias ir šiuolaikiškas stogų dangas, fasadų apdailos medžiagas, daugiasluoksnes plokštes, laikančiuosius paklotus, tvirtinimo detales bei karkaso elementus.

  Lauros Stankevičiūtės IDV

  Pagal individualios veiklos pažymą Laura Stankevičiūtė užiima marketingo projektų veikla.

  Eglės Pietarytės IDV

  Pagal individualios veiklos pažymą Eglė Pietarytė vykdo meno vadybos, parodų organizavimo bei edukacijų veiklas.

  UAB „DARLANDAS“

  Apdovanojimai sportui – taurės, medaliai, statulėlės, stikliniai apdovanojimai, plaketės įvairioms progoms, spalvota spauda ant įvairių paviršių ir medžiagų, lazerinis graviravimas ant metalo, plastiko, stiklo bei užrašų maketavimas ir apdovanojimų apipavidalinimas – tai mūsų pagrindinė veikla, kurią 2005 metais pradėjusi, UAB „Darlandas“ toliau sėkmingai plėtoja ir vysto. Ilgametė patirtis leidžia maksimaliai patenkinti klientų norus ir pageidavimus. Laiku atliekami ir pristatomi užsakymai – tai dėl ko įmonę renkasi klientai.

  Advokatų profesinė bendrija „NEWTON LAW“

  NEWTON – ilgamečių partnerių ir bendraminčių įkurta advokatų kontora, veikianti visoje Lietuvoje. NEWTON yra atviri naujovėms ir puoselėjantys žinių kultūrą, mėgsta detales, bet mato visumą. Kalba faktais ir kuria bei atranda naujas galimybes. Visa tai jiems leidžia kurti ilgalaikę vertę, puoselėti draugišką, atsakomybe ir pagarba grįstą santykį su klientais bei šalinti teisinių problemų priežastis, o ne pasekmes. Specializuojasi įmonių, mokesčių, darbo, nekilnojamo turto ir statybos, medicinos bei duomenų apsaugos teisėje, ginčų sprendime ir prevencijoje, rizikų vertinime ir kitose srityse.

  MB „Darilė“

  2020 metais įkurta įmonė užsiima inovatyvių maisto produktų kūrimu, gamyba, pardavimu ir eksportu.

  Uždaroji akcinė bendrovė „Ištaka“

  Nuo 1991 m. sėkmingai dirba statybų versle, griežtai laikydamiesi sutartų terminų ir sąlygų. Įmonės ilgametė darbo patirtis leidžia užtikrinti, kad bendrastatybiniai darbai būtų įgyvendinti laiku, nepriklausomai nuo darbų pobūdžio ir projektų apimties. Uždaroji akcinė bendrovė Ištaka yra subūrusi stiprią 40-ties žmonių komandą, turi nuosavą statybinę techniką žemės ir kėlimo darbams, bendradarbiauja su laiko patikrintais partneriais ir subrangovais. Siekdami prisitaikyti prie rinkos pokyčių, nuolatos investuoja į darbuotojų kvalifikaciją, naudojamą įrangą ir medžiagas. Įmonė dirba su mažaaukščiais ir daugiaaukščiais gyvenamaisiais, komercinės ir viešosios paskirties objektais, gamybiniais ir žemės ūkio statiniais, teikia generalinės rangos paslaugas, lieja pamatus, betonuoja grindis, įrengia perdangas, mūrija sienas bei vidines pertvaras, įrengia stogus, siūlo fasado šiltinimo, apdailos, gerbūvio paslaugas, dirba Kaune ir Kauno apylinkėse.

  UAB „Kobus“

  Įmonės pavadinimas Kobi kilęs iš japonų kalbos žodžio “Yorokobi”, reiškiančio džiaugsmą. Įmonė Kobus, UAB, nuo 2017 m. kuria džiaugsmą vaikams ir tėvams. Prisideda prie kiekvieno augimo etapo, kad vaikutis augtų didelis ir sveikas. Įmonė siūlo atrinktus išskirtinės higienos produktus iš daugybės skirtingų šalių. Sauskelnės atkeliauja iš Japonijos, prausikliai iš Italijos, dantų pastos iš Švedijos ir Australijos. Tai tik maža dalis siūlomų prekių gabenamų iš skirtingų šalių. UAB Kobusrasite viską, ko reikia Jums ir Jūsų mažyliui.

Skip to content