• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių gretas rugsėjo mėnesį papildė 15 naujų narių. Sveikiname prisijungus prie didžiausios, 605 narius vienijančios, Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos ir kviečiame su jais susipažinti.

   

  MB Freimona

  Šiais metais įkurta įmonė, užsiimanti modulinių namelių statyba.

  Lietuvos sveikatos mokslo universitetas

  Aukštoji mokykla Baltijos šalių regione, rengianti biomedicinos ir žemės ūkio srities specialistus bei aktyviai vykdanti MTEP tyrimus, aukštųjų technologijų jaunojo verslo vystymą ir sukurtų inovacijų komercinimą.

  UAB Programa Statybai

  Tai IT platforma/ įrankis, apjungiantis visas reikalingas statybos verslui ir klientui paslaugas vienoje vietoje.

  UAB Nando

  Įmonė kuria ir gamina paviršiaus aktyviąsias medžiagas, mikrobiologinius produktus ir biostimuliantus žemės ūkiui, taip pat produktus pramonės įmonėms.

  UAB Baltijos vertimai

  Įmonė teikia įvairias vertimų paslaugas raštu ir žodžiu. Lokalizuoja tekstus tikslinei rinkai. Verčia iš (į) įvairių pasaulio kalbų. Įmonė taip pat teikia SEO ir tekstų rašymo (angl. copywriting) paslaugas.

  Lietuvos sporto universitetas

  Lietuvos sporto universitetas yra išskirtinis specializuotas universitetas Lietuvoje ir Baltijos šalyse, kuris vykdo bendrus projektus su mokslo ir verslo institucijomis.

  UAB ABC NORDIC

  ALUFLAM EXTRUSION – ABC NORDIC pagrindinis prekinis ženklas. ABC NORDIC  yra pirmoji Baltijos šalyse įmonė, teikianti aliuminio profilių gamybos paslaugas ekstruzijos būdu.

  UAB Woodbioma

  WOODBIOMA – tai šeimos įmonė, gaminanti bet kokio tipo medienos gaminius – nuo degtukų ir žiebtuvėlių iki medžio anglies ir degiklių ir užsiimanti medienos gaminių (buitinio kuro) eksportu.

  Uždaroji akcinė bendrovė BARDRA

  Nuo 1996 metų veikianti įmonė, užsiimanti sausų pieno produktų mišinių gamyba.

  UAB Motus vita

  UAB Motus vita– tai reabilitacijos ir kineziterapijos klinika, kuri orientuojasi į individualizuotą mediciną ir kiekvieno apsilankymo metu ieško ir pacientui pritaiko efektyviausius reabilitacijos metodus.

  UAB Šešios ryto

  Nuo 2016 metų veikianti įmonė, gaminanti baldus ir interjero detales.

  UAB Goodpoint

  Pagrindinė įmonės veiklos sritis yra dezinfekavimo, higienos, valymo priemonių, sterilizacijos, medicinos įrangos ir maisto papildų pardavimas.

  UAB Tagrėja

  Privatus vaikų darželis Kaune „Myma“. Įmonės stiprybė – kvalifikuota ir didelė
  patirtis mažiausiųjų nuo 1 m. vaikučių priežiūroje ir ankstyvajame ugdyme.

  UAB Kaniūkų sveikatos priežiūros centras

  Įmonė teikianti dantų technikų bei medicininės paskirties patalpų nuomos paslaugas.

  Cerera foods, UAB

  Sausų pusryčių ir pūstų kukurūzų gamyba užsiimanti įmonė. 2017 metais įmonė įsigijo naują gamybos liniją ir yra viena moderniausių sausų pusryčių gamyklų Baltijos šalyse.

Skip to content