• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių gretas papildė 14 naujų narių. Sveikiname prisijungus prie didžiausios Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos ir kviečiame su jais susipažinti.

   

   

  UAB „Ad sensum“

  UAB „Ad sensum“ prekiauja mini batutais bellicon, veda paskaita bei mokymus apie fizinę ir emocinę sveikatą. Įmonės įkūrėja yra sertifikuota Thought Field Therapy® (Minties lauko terapija) TFT-ADV specialistė ir sporto ant bellicon batutų pradininkė Lietuvoje.

  Aidi, UAB

  TERDECO“ salonas, siūlantis unikalius natūralios odos gaminius rankines, avalynę bei smulkiąją galanteriją. 

  UAB AUTOBLEIDAS

  UAB „Autobleidas“ veikla – transporto paslaugos visoje Lietuvoje visą parą. Įmonė teikia techninės pagalbos kelyje paslaugą, lengvųjų automobilių, džipų, mikroautobusų, motociklų, sunkiojo transporto iki 13 t. vežimo bei manipuliatoriaus nuomos paslaugas.  Įmonė gali gabenti kombainus ir kitus aukštus krovinius su itin žema (nuo 25 cm aukščio) platforma. Teikia statybinės technikos/įrangos, vandens transporto, sandėliavimo technikos, pavėsinių pervežimo paslaugas. O prireikus gali transportuoti automobilius (krovinius) iš/į Latvijos, Estijos, Lenkijos.

  UAB „Carlo Gavazzi Industri Kaunas“

  „Carlo Gavazzi“ yra tarptautinė įmonių grupė, kurianti, gaminanti ir parduodanti elektroninę įrangą. Įmonių grupė projektuoja ir gamina elektroninius valdymo komponentus pasaulinėms pastatų ir pramonės automatikos rinkoms savo ISO 9001 ir ISO 14001 sertifikuotose gamyklose Italijoje, Lietuvoje, Maltoje ir Kinijoje. Produktai (jutikliai, stebėjimo relės, laikmačiai, energijos valdymo sistemos, kietojo kūno relės, elektroniniai variklių valdikliai, saugos įtaisai ir lauko magistralės sistemos) suteikia automatikos sprendimus pramonės ir pastatų automatikos rinkoms. Jų gaminami produktai parduodami visoje Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijos ir Ramiojo vandenyno regione per 22 savo pardavimo įmonių tinklą ir apie 60 nepriklausomų nacionalinių platintojų.

  UAB Kauen craft

  UAB „Kauen craft“ yra Lietuvos pramonės ir logistikos sostinėje Kaune įsikūrusi įmonė, kuri nuo pat pirmų žingsnių pasirinko inovacijomis grįstą augimo kelią. Įmonės produkcija gaminama naudojant švarią saulės energiją, gamybos procese taupiai naudojami gamtos ištekliai. UAB „Kauen craft“ yra socialinė įmonė –  atvira  įvairiausioms  žmonių  patirtims  ir aktyviai skatinanti integraciją. Įmonė yra technologiškai pažangiausia mažoji alaus darykla ir distilerija Lietuvoje.UAB „Kauen craft“ jungia „Kauen craft“alaus evoliucijos centrą su moderniu alaus bravoru ir distilerija, gaiviųjų ir alkoholinių gėrimų gamyklą bei firminių alaus krautuvėlių tinklą.

  UAB PROFUS BALTICS

  UAB Profus Baltics yra verslo konsultacinė kompanija, kurioje dirba atsakingi bei profesionalūs specialistai. Profus Baltics šiais metais skaičiuoja 5 gimtadienį. Nors yra įsikūrę Kaune, tačiau visoje Lietuvoje teikiame darbų saugos paslaugas jau 5 metus. UAB Profus Baltics yra ganėtinai jauna įmonė, tačiau jų specialistai turi sukaupę daugiau negu 10 metų darbinės patirties šioje sferoje. Klientams teikia konsultacijas susijusias su įmonės gaisrinės, civilinės saugos klausimais, darbo teisės, darbo tarybų, kolektyvinių sutarčių sudarymo klausimais. Taip pat atlieka darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos būklės auditą.

  UAB Samperna

  Įmonė teikia pastatų, teritorijų apsaugos ir gaisro signalizacijos, vaizdo kamerų, praėjimo kontrolės, kompiuterių tinklo įrengimo, priežiūros, remonto ir aptarnavimo paslaugas.

  UAB „Technogaja“

  UAB „Technogaja“ teikia tvarius filtravimo sprendimus jau daugiau nei 15 metų, per kuriuos sukaupė patirtį ir išmoko suprasti klientų poreikius bei lūkesčius. Įmonė savo klientams siūlo įvairius oro filtrus, dažymo technologijas, pramonines dulkių nutraukimo ir filtravimo sistemas, pramoninių patalpų vėdinimo ir šildymo sprendimus, jų aptarnavimą bei montavimą. UAB „Technogaja” dirba pagal kokybės standartus (ISO 9001:2015); aplinkosauginius standartus (ISO 14001:2014) ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartus (OHSAS 18001:2007). Automatizuotos gamybos linijos ir kvalifikuotų specialistų priežiūra užtikrina preciziškumą ir aukštą gaminių kokybę, taip klientams pateikiant tik geriausius ir tvariausius sprendimus. Per daugiau nei 15 metų darbo patirties, turėjo galimybę prisidėti prie stambiausių bei stipriausių Lietuvos pramonės gamyklų modernizavimo, naujų įrengimų bei procesų diegimo darbų. Nuo autombilių dažymo kamerų montavimo iki kompleksinių automatizuotų dažymo, vedinimo, filtravimo sistemų projektavimo, gamybos ir įrengimo medienos, metalo bei apdirbamosios pramonės sritims.

  UAB „Sparkota“

  Jau 17 metų veikianti įmonė užsiima mažmenine ir didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis bei teikia reklamos paslaugas, atlieka filmavimo, fotografavimo darbus.

  UAB „Scoding“

  Įmonė kuria unikalias verslo valdymo sistemas, audituoja ir prižiūri el.parduotuves. Per pastarąjį dešimtmetį UAB „Scoding“ dirbo su įvairiais projektais, sistemomis, kalbomis ir prisitaikė besikeičiant industrijai. Šiuo metu naudoja skirtingų įrankių bei sistemų kombinaciją, kad klientams užtikrintų kuo kokybiškesnes paslaugas. UAB „Scoding“ tikslas yra visuomet padėti klientams, nesvarbu ar reikia paprasto “Wordpress” įskiepio ar pilnai automatizuotos sitemos tvarkančios verslo išteklius, suteikiančios galimybę stebėti nuotoliniu būdu ir įspėjančios nutikus kažkam blogo.

  UAB Seifai

  UAB Seifai komanda turi daugiau nei 15 metų patirtį bankiniame sektoriuje ir siūlo vertybių bei dokumentų saugojimo individualiuose seifuose paslaugą, užtikrinant visišką saugumą ir konfidencialumą. Aukščiausius saugumo standartus atitinkanti individualių seifų saugykla, saugykloje naudojami vieno iš pasaulinio saugumo lyderių Švedijos gamintojo „Rosengrens“ seifai. Saugykla įsikūrusi Kaune, strategiškai patogioje vietoje, moderniame MAGNUM verslo centre.

  MB Termoekspertai

  MB Termoekspertai užsiima šilumos siurblių, oro kondicionierių, rekuperacinių (vėdinimo) sistemų prekyba, montavimu ir techniniu aptarnavimu. Įmonės atstovai konsultuoja visais iškilusiais klausimais dėl šilumos siurblių oras-oras ir oras-vanduo, oro kondicionierių ir rekuperacinių (vėdinimo) sistemų. Bendradarbiaudami su atestuotais šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų projektuotojais, sertifikuotomis projektavimo įmonėmis, gali Jums pasiūlyti ŠVOK projektavimo paslaugą. Montavimo darbus atlieka tik su itin aukštos kokybės medžiagomis. Darbus atlieka montuotojai turintys ilgametę (daugiau nei 15 m.) darbo patirtį. Atliekama techninė profilaktika apima šaltnešio slėgio, elektrinių jungčių patikrinimą, įrenginių filtrų bei šilumokaičių valymą bei kt. būtinus profilaktikos darbus.

  UAB „Transmaksas“

  UAB Transmaksas  krovinių pervežimo organizavimų srityje dirbanti kompanija. Paslaugas teikia Pabaltijo ir Lenkijos šalyse. Veržli, atsakinga specialistų komanda greitai ir profesionaliai suorganizuos Jūsų krovinio nuvežimą į paskirties vietą. Įmonės darbuotojų patirtis pervežimų srityje leidžia greitai įvertinti situaciją, priimti geriausią klientui sprendimą už abiem pusėm priimtina kainą.

  MB „Virmalda“

  MB „Virmalda“ – rangos kompanija, darbus atliekanti savo jėgomis. Pasitelkę turimą personalą, įrenginius bei statybinę techniką – suprojektuos, suderins ir įgyvendins visas projekto dalis pagal klientų pageidavimus. MB „Virmalda”, būdama socialiai atsakinga įmone, siekdama užtikrinti geresnes darbo sąlygas jau dvejus metus kas antrą penktadienį nedirba ir palaipsniui įmonė pereina prie naujo darbo ritmo – keturių dienų darbo savaitės.

   

Skip to content