• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių gretas birželio mėnesį papildė aštuoni nauji nariai. Sveikiname prisijungus prie didžiausios Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos ir kviečiame su jais susipažinti.

  Uždaroji akcinė bendrovė „EKSKOMISARŲ BIURAS“

  „Ekskomisarų biuras“ yra pirmoji ir viena didžiausių saugos tarnybų Lietuvoje, įkurta 1994 m., teikianti visas saugos paslaugas. Mūsų patirtis leidžia teikti kokybiškas paslaugas savo klientams. Savo gretose subūrėme patikimiausius, darbui visada nusiteikusius ir siekiančius geriausių rezultatų specialistus, pasiruošusius pasirūpinti Jūsų saugumu. Saugumą mums patikėjo didžioji dalis prekybos ir verslo centrų, rūpinamės Lietuvos bei užsienio žvaigždžių ramybe, užtikriname sklandžią didžiausių renginių eigą.

   

  UAB Ekosolis

  UAB Ekosolis yra oficialus WallBox atstovas Lietuvoje. Įmonė užsiima didmenine ir mažmenine prekyba “WallBox” elektromobilių įkrovimo stotelėmis, “Phoenix” elektromobilių įkrovimo laidais, “Carlo Gavazzi” elektros skaitikliais, MID elektros skaitikliais.

  UAB Navisarma

  „Mercure Marijampolė“ – tarptautinio Accor viešbučių tinklo, keturių žvaigždučių viešbutis, įsikūręs patogioje vietoje, senamiestyje. Viešbutis verslo ir poilsio turistams siūlo Sūduvos regione išskirtinę paslaugų kokybę.  Viešbutyje įrengti 47 modernūs bei jaukūs kambariai. Pro langus atsiveria puiki atsinaujinusio miesto panorama. Kambariuose esančios poilsio bei darbo zonos puikiai tinka ir verslo svečiams, ir poilsiautojams.

  Vaineta ir partneriai, UAB

  Vaineta ir partneriai prekiauja interjero bei eksterjero apdailos medžiagomis – akmens masės ir keraminėmis plytelėmis, kiliminėmis dangomis, kiliminėmis plytelėmis, pvc danga, natūraliu linoleumu, parketlentėmis, laminuotomis grindimis, sienų danga, stiklo blokeliais. Įmonė atstovauja žinomas gamyklas iš Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Belgijos, Olandijos, Didžiosios Britanijos, Suomijos  ir kitų šalių. Stengiasi rinką užpildyti kokybiška ir estetiška produkcija. Būtent todėl įmonės salonuose parduodamos kokybiškos ir modernios apdailos medžiagos.

  UAB Krištoliniai vandenys

  UAB „Krištoliniai vandenys“ parduoda, įrengia ir aptarnauja „Aquafilter“ prekės ženklo vandens filtravimo sistemas, vandens filtrus. Įmonė atstovauja JAV įmonės Aquafilter ® prekinį ženklą, kuris pagal vandens valymo ir gerinimo įrengimų gamybos apimtis ir pardavimus yra lyderis visoje Europoje. Aquafilter produktus parduoda 45 – iose šalyse visame pasaulyje, ko negali pasigirti nė viena įmonė Lietuvoje. Aquafilter ® užtikrina, kad griežti kokybės standartai nebūtų pažeisti, nes, skirtingai, nei konkurentai, Aquafilter projektuoja ir gamina daugiau nei 90 procentų savo gaminių ir komponentų.

  BeeWaTec Baltics, UAB

  BeeWaTec siūlo įvairiems pramonės sektoriams pritaikomus techninių baldų ir konstrukcijų sprendimus, padeda įgyvendinti plačiau apimančius Lean, Agile ar Industry 4.0 projektus. Su BeeWaTec konstrukcijomis galima susikurti individualiai pritaikytas darbo vietas, gamybos ar logistikos procesus, kurie būtų saugūs, efektyvūs ir lankstūs. Iš modulinės profilių sistemos gaminamos konstrukcijos ir pramoniniai baldai pritaikomi įvairiausiems poreikiams.

  UAB Agmas

  Įmonė specializuojasi tekstilinių drabužių siuvimo srityje (įvairios medžiagos, įskaitant šilką). Įmonė dirba su kolekcijomis, tad nėra minimalaus užsakymo kiekio. Įmonei svarbūs visi klientai, neatsižvelgiant į užsakomos pagaminti produkcijos kiekį.

  UAB Gipura

  UAB „Gipura“ yra viena pajėgiausių plastikinių langų ir durų gamintojų Lietuvoje. Įmonė 2009 m. atidarė naują gamyklą, kurioje pagaminama iki 5 000 vnt. langų per mėnesį. Šiandien įmonė plastikinius ir aliuminio langus, duris bei konstrukcijas gamina aukščiausius reikalavimus keliančioms statybos organizacijoms ir šiuolaikiškos statybos objektų rangovams.  Bendrovė nuolatos investuoja į technologines naujoves bei gamybos procesų modernizavimą ir tobulinimą. Todėl šiandien Gipura gali pasiūlyti geriausius plastikinius bei aliuminio langus, konstrukcijas ir duris.

Skip to content