• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių gretas balandžio-gegužės mėnesiais papildė dvylika naujų narių. Sveikiname prisijungus prie didžiausios Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos ir kviečiame su jais susipažinti.

  UAB „Acheta“

  Savo veiklą įmonė pradėjo dar 2018 metais norėdami kurti pažangų bei tvarų verslą Lietuvoje. Acheta – šeimos verslas. Netikėtai užgimusi idėja virto sėkmingu dviejų brolių – Donato ir Mariaus verslu. Visu svirplių auginimo ir produktų gamybos procesu rūpinasi patys, tad kiekvienai smulkmenai skiria didžiausią savo rūpestį. Auginant ir apdorojant svirplius pasitelkia pažangiausias technologijas, kurių dėka maksimaliai išsaugomos svirpliuose esančios maistingosios medžiagos. Be abėjo nepamiršta ir skonio! Siekia, jog produkcija būtų įvairi — asortimente rasite natūralaus,  pikantiško ir net egzotiško skonio produktų. UAB „Acheta“ fermos svirpliai maitinami tik specialiu iš ekologiškų grūdų Suomijoje pagamintu pašaru. Ypatingą dėmėsį įmonė skiria optimaliems aplinkos drėgmės ir temperatūros rodikliams užtikrinti auginimo patalpose. Dėka didelio rūpesčio net mažiausioms smulkmenoms, pagaminamami svirplių produktai, kuriuose net iki 65% baltymų.

  UAB „AK sprendimai“

  UAB „AK sprendimai“ teikia nekilnojamojo turto vertinimo paslaugas.

  UAB „Autoinovacijos“

  UAB “Autoinovacijos” – automobilių elektrinės dalies remonto servisas. Servisas teikia kompiuterinės diagnostikos, variklinių, saugumo bei komforto elektronikos sistemų remonto, programavimo, kodavimo bei elektromobilių bei hybridinių automobilių remonto paslaugas. 

  UAB „Kormotech“

  „Kormotech“ yra ukrainiečių kilmės tarptautinė įmonė, kurianti aukštos kokybės produktus katėms ir šunims. Pagal pardavimus įmonė yra rinkos lyderis Ukrainoje. „Kormotech“ yra patekę į geriausių naminių gyvūnėlių ėdalo gamintojų pasaulyje („Petfood Industry“ „Top companies“) 70-tuką. Bendrovė turi dvi šlapio ir sauso ėdalo gyvūnams gamyklas Lvovo regione ir vieną gamyklą Kėdainiuose (Lietuvoje).

  UAB „Protozauras“

  Protozauro istorija prasidėjo kaip kelių draugų projektas nedideliame garaže dar 2018-iais. Praėjus keliems metams jau esame įmonė, kuri aptarnauja klientus keturiuose kontinentuose ir kuriai dirba virš tuzino žmonių. Iš pradžių įmonė buvo nusitaikiusi į prototipavimo paslaugas, bet neilgai trukus rado kitą pašaukimą ir pasuko link serijinės gamybos. Per pirmus gyvavimo metus Protozauras išplėtė gamybos galimybes įtraukdami trijų ir penkių ašių CNC frezavimą, CNC tekinimą, daug įvairių antrinio apdirbimo metodų, lazerinį suvirinimą bei 3D spausdinimą. Protozauro klientai ir partneriai patiki įmonei itin svarbių ir precizinių komponentų gamybą tokiose ateities pramonės šakose kaip atsinaujinanti energija, elektrinis transportas, bei pramonės automatizavimas. Įmonės siūloma kokybė, trumpas tiekimo terminas bei dėmesys sutelktas į detales jau laimėjo daugumos klientų palankumą ir leido jiems greitai augti. Prototipavimo veiklos, nors ir sumažėjusios apimtimi – nėra pamirštos. Džiaugiasi galėdami pasiūlyti specializuotus testavimo stendus ir kitus automatizavimo įrankius klientams, pradedant nuo startuolių medicinos srityje iki didelių projektavimo komandų transporto srityje. Taip pat dirba kartu su mokslininkais iš Kauno technologijos universiteto kurdami automatizuotą ruošinių ir detalių perkėlimo sistemą, kuri bus pritaikyta tokiai serijinei gamybai.

  Evaldo Černiausko IDV

  Evaldas Černiauskas užsiima įvairių medžio dekoracijų, edukacinių žaidimų, sezoninių švenčių atributikos gamyba. Taip pat bendradarbiauja su barais, kavinėmis bei ofisais dekoracijų klausimais. Patirtį kaupia jau keletą metų gražinant vaikų darželius, dekoruojant kavines ir ne tik.

  UAB „AGROCONSULT LT“

  UAB „AGROCONSULT LT“ įmonė įkurta 2011 m. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė prekyba skystomis ir biriomis trąšomis, grūdais bei pašarais. Greita komandos reakcija į rinkos pokyčius, orientacija į inovacijas bei siekis rasti išeitį iš bet kurios susidariusios padėties – tai, ką vertina įmonės klientai bei tiekėjai. Įmonė atstovauja ispanų trąšų gamintoją „ESTABLECIMIENTOS HEFE, SL“ visoje Rytų Europoje ir Baltarusijos gamintoją „Institute of Microbiology of Academy of Sciences of Belarus“ visoje Europoje.

  UAB „MS Professional“

  Pagrindinė UAB „MS Professional“ veikla – prekyba profesionaliomis valymo, plovimo, dezinfekcijos ir higienos priemonėmis, žemo ir aukšto slėgio plovimo įranga ir atsarginėmis dalimis, dozavimo įranga, asmens higienos produktais. Įmonė siūlo aukštos kokybės produktus, higienos sprendimus už konkurencingą kainą! UAB „MS Professional“ didžiuojasi galėdami užtikrinti savo klientams aukštą paslaugų kokybę, pasiūlyti platų asortimentą pasaulyje žinomų prekinių ženklų, švaros, higienos, dezinfekcinių priemonių bei jų įrangos.

  Advokatų profesinė bendrija LAWCORPUS VENSLAUSKAS

  LAWCORPUS – jau dešimtmetį gyvuojanti Advokatų profesinė bendrija LAWCORPUS VENSLAUSKAS (2010 – 2020 metais veikusi Advokato R. Venslausko kontoros vardu), įsikūrusi pačioje Kauno miesto širdyje. LAWCORPUS – tai verslo advokatai, turintys daugiausia patirties ir kompetencijų dirbant su stambiu ir vidutiniu verslu. Klientai jiems patiki sudėtingiausias užduotis, konfidencialią informaciją, didelę finansinę vertę turinčius projektus, jų teisių gynimą. 90% visų derybų ir bylų baigiasi mūsų atstovaujamų klientų pergalėmis. Advokatų profesinės bendrijos veiklos filosofija paremta žiniomis, visapusiška logika, gebėjimu operatyviai bei kūrybiškai išspręsti kliento užduotį.

  UAB LOGNET

  Įmonė teikia transporto ir logistikos paslaugas: smulkių siuntų gabenimas Lietuvoje ir visame pasaulyje, paletinių krovinių gabenimas keliais, traukiniais, jūra, oru, muitinės tarpininko paslaugos ir kt. Siekdami minimalizuoti savo klientų finansines, laiko ir darbo sąnaudas susijusias su transporto planavimu UAB LOGNET organizuoja bei vykdo logistikos projektus. Įmonė dirba su daugeliu Europos Sąjungos ir NVS šalių vežėjais, kas leidžia užtikrinti nenutrūkstamą paslaugų tiekimą. Kruopščiai atrinktų ir per laiką patikrintų vežėjų, bei terminalų duomenų bazė, leidžia klientams pasiūlyti optimaliausius variantus, pervežant, sandėliuojant, perkraunant krovinius ar siuntas. Įmonės darbuotojai gali pasiūlyti paslaugas: nuo voko siuntimo į bet kurią pasaulio šalį, iki didžiulių negabaritinių krovinių pervežimo, naudojant bet kurį transportavimo būdą.

  Uždaroji akcinė bendrovė Ignera

  IGNERA motion solutions – tai platus kompleksinis požiūris aptarnaujant pramonės, energetikos, žemės ūkio, statybos, transporto sritis. Įmonės veikla orientuota į pramonės segmentą, dar vadinamą MROP (maintenance, repair, operation and production). Šiuolaikinė pramonė reikalauja gilių techninių ir ekonominių žinių, kompetencijos bei efektyvaus organizavimo gebėjimų. IGNERA darbuotojai, šios srities profesionalai, yra pasiruošę pasidalinti sukaupta patirtimi bei padėti rasti sprendimus, leidžiančius padidinti gamybos, remonto įrengimų ir jų priežiūros efektyvumą. Įmonės prioritetas – atsakingai ir patikimai tiekti partneriams ir klientams aukštos kokybės mechanikos komponentus, eksploatacines priemones, jų aptarnavimo įrangą, taikymo sprendimus ir įrengimų aptarnavimo, remonto paslaugas. Pagrindinės veiklos sritys: mechanikos komponentų, eksploatacinių medžiagų ir įrangos tiekimas žemės ūkio, geležinkelių, maisto, baldų, energetikos, miško, metalo gaminių, statybos, transporto ir tekstilės pramonės įrengimų ir mašinų gamybos, remonto ir aptarnavimo įmonėms.

  UAB Verslo ir bankroto konsultantai

  UAB „Verslo ir bankroto konsultantai“ – licenzijuotas bankroto ir restruktūrizavimo administravimo pslaugas teikianti įmonė. Įmonė taip pat vykdo su įmonių nemokumu, verslo pertvarkymu susijusias konsultacijas.

   

   

   

   

Skip to content