• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių gretas papildė dar du nauji nariai. Sveikiname prisijungus prie didžiausios Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos ir kviečiame su jais susipažinti.

  UAB „Vibramedica“

  „VibraMedica” – tai fizinės reabilitacijos ir sveikatinimo klinika. Klinikoje naudojamos inovatyvios technologijos, kurios pasaulyje plačiai taikomos, kaip pavieniai sveikatinimo ir gydymo būdai, jau daug metų. „VibraMedica” juos apjungė į vieną, bendrą sistemą, kurią sudaro: diagnozavimo, skausmo ir traumų gydymo, judesio, nervų sistemos stiprinimo bei treniravimo procesai. Visa tai taikant kompleksiškai, galima pasiekti stulbinamų gydymo rezultatų, nes žmogaus organizmas yra darni visuma.

  Modernios diagnostikos dėka Klinikos darbuotojai gali nustatyti sveikatos sutrikimus ar net nežymius pakitimus organizme dar anksčiau, nei gali pasireikšti ligos simptomai. Spesialistai ieško simptomus sukėlusių priežasčių, o jas atradę, suteikia visą reikiamą informaciją apie jums tinkamo sveiko gyvenimo būdo principus, supažindina su naujais, efektyviais bei neskausmingais sveikatinimo ir gydymo metodais, taikomais „VibraMedica“ klinikoje. Šių technologijų visuma padės jums susigrąžinti natūralų viso organizmo bei atskirų jo sistemų veiklos balansą. Klinikoje „VibraMedica“ ateities medicina prasideda jau dabar. Palikite už klinikos durų visus rūpesčius ir leiskite „VibraMedica“ specialistams pasirūpinti jūsų sveikata.

  Viešoji įstaiga „Rinkos aikštė“

  VšĮ „Rinkos aikštė“ – didžiausia žiniasklaidos įmonė Kėdainių rajone, įsteigta 1995 m. lapkričio 3 dieną. Įstaigos veikla apima laikraščio leidybą ir naujienų portalo kūrimą.Kėdainių rajono laikraštis „Rinkos aikštė“ leidžiamas 3 kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais, o šeštadieniais – kartu su priedu „Provincija neprovincialams“. Laikraščio tiražas – apie 5 000 egz.

  „Rinkos aikštės“ valdomas naujienų portalas rinkosaikste.lt kasdien pateikia aktualiausias ir operatyviausias naujienas apie rajono aktualijas, svarbiausius ekonominius, politinius bei verslo sprendimus, kultūrines ir socialines aktualijas, pristato išskirtines gyvenimo būdo istorijas. Ypatingas dėmesys naujienų portale skiriamas TV sričiai – rengiami video reportažai, kuriamos gyvenimo būdo ir aktualijų laidos. Naujienų portalas rinkosaikste.lt turi daugiau kaip 60 000 unikalių lankytojų srautą per mėnesį. Laikraštį ir naujienų portalą kuria daugiau kaip 20 jaunų, veržlių, atsakingų ir ypač kūrybingų profesionalų komanda.

Skip to content