• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė gali pasidžiaugti naujus metu pradėdami sparčiu augimu. Rūmų narių gretas papildė 8 nauji nariai. Naujus narius sveikiname prisijungus prie didžiausios, 684 narius vienijančios, Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos.

  Kviečiame su jais susipažinti:

  UAB „Impact Solutions Partners“

  UAB „Impact Solutions Partners“ teikia įmonės pardavimų ir marketingo strategijos sukūrimo, procesų reikalingų įmonės veikloje aprašymo, optimizavimo, įgyvendinimo paslaugas. Organizuoja pardavimų, derybų, DISC mokymus bei kompetencijų ugdymą ir įgūdžių įgyvendinimą naudojant koučingą.

  UAB Industrinis tiekimas

  UAB Industrinis tiekimas“ užsiima pramoninių įrenginių, įrankių, remonto technologinės įrangos prekyba ir montavimu.

  Uždaroji akcinė bendrovė „MEDIOLA“

  Uždaroji akcinė bendrovė „MEDIOLA“ užsiima rankų darbo aromaterapinių žvakių ir muilų gamyba bei SPA žaliavų (aliejų, druskų) tiekimu.

  MB „Statybų techninės priežiūros projektai“

  MB „Statybų techninės priežiūros projektai“ pastatų priežiūros ir remonto srityje siekia užsibrėžto tikslo. Įmonės darbuotojai bei verslo partneriai daugelį metų dirba statybos sektoriuje, todėl klientui gali pasiūlyti ne tik paslaugas, bet ir naują požiūrį į jo eksploatuojamus statinius, jų išnaudojimo efektyvumą. Įmonė ne tik atlieka techninę priežiūrą, bet ir gali padėti sumažinti išlaidas šildymui, organizuoti pastatų konstrukcijų, inžinerinių sistemų defektų šalinimą, atlikti visus reikalingus tyrimus ir sutvarkyti daugelį kitų formalumų.

  ST Husas MB

  Įmonė specializuojasi statybų, apdailos, tinkavimo, betonavimo, elektros instaliacijos bei santechnikos darbuose. ST Husas – profesionalų komanda, kuri laikydamasi terminų, kruopščiai ir kokybiškai atlieka visus vidaus ir išorės apdailos darbus.  Įmonės tikslas – plėstis privačiame NT sektoriuje.

  Vereinigte Hagelversicherung VVaG filialas VH Lietuva

  Specializuotas savidraudos fondas, siūlantis pasėlių draudimo apsaugą geriausiomis sąlygomis bei sąžiningą ir patikimą žalų sureguliavimą.

  UAB Virtuali mėsa

  „Virtual meat“ – tai virtuali mėsos ir jos produktų gamybos ir prekybos platforma, jungianti gyvulių augintojus, mėsą apdirbančias įmones bei HORECA sektorių.

  UAB ZIP projektai

  2011 metais įkurta įmonė užsiima architektūros veikla ir konsultavimu eksperto statybos teisės klausimais. Taip pat įmonė projektuoja kultūros paveldo saugomus statinius bei teikia visų kitų grupių ypatingųjų ir neypatingųjų statinių projektavimo paslaugas.

   

Skip to content