• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė gali pasidžiaugti naujus metu pradėdami sparčiu augimu. Rūmų narių gretas papildė 12 naujų narių. Naujus narius sveikiname prisijungus prie didžiausios, 679 narius vienijančios, Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos.

  Kviečiame su jais susipažinti:

  UAB Audimas Supply

  Drabužių fabriko „Audimas“ misija – būti pirmaujančiu sportinės ir lauko drabužių gamintoju Europoje. Drabužių gamintojas „Audimas“ turi daugiau nei 30 metų patirtį tiekdamas aukščiausios kokybės Europos prekių ženklams visapusiškai pagamintus gaminius. Nuolat orientuodamiesi į puikų klientų aptarnavimą, drabužių gamintojai Europoje, gali užtikrinti aukštos kokybės ir konkurencingą pristatymo laiką. Pagrindinė drabužių gamintojo „Audimas“ būstinė yra Lietuvoje (Kaune), kuri yra viena didžiausių sportinės aprangos gamyklų Baltijos šalyse. Dėl sėkmingos geografinės padėties Vidurio Europoje įmonė gali pasiūlyti efektyvius logistikos sprendimus.

  COMPAGNIE FRANCAISE D’ASSURANCE POUR LE COMMERCE EXTERIEUR Baltics filialas

  Daugiau nei 75 metai patirties ir tankiausias tarptautinis tinklas padėjo „Coface“ tapti viena kompetentingiausių kreditų draudimo, rizikos valdymo ir pasaulinės ekonomikos žinovių. Įmonei siekiant tapti lanksčiausia pasauline prekybos kreditų draudimo partnere visame sektoriuje, maždaug 4 450 jos ekspertų dirba pasaulinės ekonomikos ritmu, padėdami apie 50 000 klientų kurti sėkmingą, augantį ir dinamišką verslą visame pasaulyje. Grupės paslaugos ir sprendimai apsaugo įmones ir padeda joms priimti sprendimus dėl kreditų, gerinant jų galimybes parduoti prekes ir paslaugas vidaus ir eksporto rinkose.

  UAB „Euribija“

  Uždaroji akcinė bendrovė „Euribija“ tiekia aukščiausios kokybės mėsos ir žuvies produktus. Įmonė stengiasi patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius. Jų asortimente galite rasti aukščiausios kokybės žuvies ir jūros gėrybių produktus tiesiai iš Islandijos vandenų. Taip pat siūlo ekskliuzyvinius jautienos, kiaulienos produktus ir egzotišką mėsą iš kruopščiai atrinktų ir laiko patikrintų ūkių. Bendrovės vizija yra tapti geriausia įmone Lietuvoje, kuri prekiautų aukščiausios kokybės mėsa, žuvimi bei jūros gėrybėmis. Misija – padėti žmonėms bei maitinimo įstaigoms tiekti maistą iš aukščiausios kokybės mėsos bei žuvies produktų. UAB „Euribija“ nori padėti pasirūpinti, kad ant kiekvieno stalo garuotų patiekalai, ruošti iš sveikos bei ekologiškos mėsos, žuvies. Įmonė yra profesionali, turinti puikią darbuotojų komandą, kuri ne tik kruopščiai atrenka geriausius mėsos ir žuvies produktus, tačiau gali juos pristatyti ir į Jūsų namus.

  UAB Eurobiuras Kauno padalinys

  Bendrovė UAB „Eurobiuras“ įkurta 1993 m. ir jau 29 metus sėkmingai plėtoja savo veiklą Lietuvos rinkoje. Šiuo metu įmonė aptarnauja apie 10000 komercinių ir biudžetinių įmonių bei dar daugiau fizinių asmenų. Puikų aptarnavimą garantuoja savo patirties, puikių darbuotojų bei geros techninės bazės dėka. Nuo pat veiklos pradžios įmonė investuoja į tris pagrindinius veiksnius, kurie administracijos nuomone, turi didžiausią įtaką įmonės plėtrai: įmonės žmogiškuosius resursus, veiklos apimtis ir priemones gamybos bei pardavimų kokybei užtikrinti. Didžioji dalis įmonės pelno skiriama būtent investicijoms į šiuos veiksnius. Nuo 2008 m. bendrovė pradėjo vystyti naują veiklą – visų rūšių reklamos gamybą. Ištyrusi kliento poreikius, įmonė pastarajam pateikia visą kanceliarinių prekių asortimentą, siūlo viską, kas reikalinga darbui biure, pradedant rašikliais, popieriumi ir baigiant kompiuteriais, baldais, buitinėmis ir maisto prekėmis.

  HR Spektras UAB

  UAB HR Spektras – tai individualūs, greiti ir betarpiški personalo atrankų sprendimai atsižvelgiant į klientų įmonės poreikius, kultūrą bei vertybes. Įmonė sukaupusi ilgametę asmeninę patirtį personalo paieškos, atrankos projektuose, komandų formavime, įmonių konsultavime personalo valdymo klausimais įvairių sektorių kompanijose. Nuolat kelia savo kompetenciją, kad galėtų atliepti klientų bei rinkos lūkesčius.

  MB Maeler

  Maeler yra naujas, lietuviškas, su meile ir aistra puoselėjamas prekinis ženklas. Noras savo namuose naudoti kvapus ir žvakes, nekenksmingus sau ir aplinkai, mėgautis geriausiomis emocijomis tapo draugystės su aromaterapija pradžia. Savo rankomis Maeler komanda kuria prabangius, kokybiškus, o svarbiausia – visiškai natūralius namų kvapus, aromaterapines sojų vaško žvakes ir eterinių aliejų mišinius. Prabangūs namų kvapai ir sojų vaško žvakės sukurti iš tikėjimo aromaterapijos ir eterinių aliejų nauda žmogaus emocinei būsenai. Įmonė didžiuojasi, jog visuose Maeler produktuose naudojami ne aromatiniai, o 100 % natūralūs ir ekologiški eteriniai aliejai. Todėl Maeler produktuose nėra jokių sveikatai kenksmingų medžiagų.

  Uždaroji akcinė bendrovė „Nojus“

  Uždaroji akcinė bendrovė „Nojus“ veiklą pradėjo 1991 metais. Jau daugiau nei trisdešimt metų įmonė sėkmingai plėtoja savo veiklą Lietuvoje, atstovauja didžiausius sėklų ir svogūninių gėlių gamintojus Rytų Europoje. Bendrovė yra viena iš pirmaujančių mėgėjams skirtų sėklų ir svogūninių gėlių rinkoje. Pagrindinės veiklos sritys – didmeninė prekyba sėklomis ir prekyba sėklomis internetu. Sėklų asortimentą sudaro: daržovių sėklos, gėlių sėklos, prieskonių sėklos, ekologiškos sėklos, vejos sėklos ir pašarinių žolių sėklos, pašarinių runkelių sėklos, pavasarinių svogūninių gėlių gumbai ir rudeninių svogūninių gėlių gumbai, svogūninės gėlės. Pagrindinis tikslas – pateikti produktą, kuris garantuotų gausų ir kokybišką derlių, patenkintų visus klientų poreikius.

  MB „PB projektai“

  2019 metais įkurta įmonė teikia krovinių pervežimo ir ekspedijavimo paslaugas.

  UAB „Risma“

  2016 metais įkurta įmonė užsiima šviesolaidinio interneto inžinerijos darbais bei įvairiais kasimo darbais.

  UAB Statoforma

  Naujai įkurta įmonė užsiima komercinės paskirties statiniais, gamybinių patalpų statyba, gelžbetonio darbais bei metalo konstrukcijų surinkimu.

  MB Kūrybos studija Virsmas

  MB Kūrybos studija „Virsmas“ yra žinoma dėl įmonės skaitmeninio pjovimo paslaugų, tačiau kūrybos studija yra kur kas daugiau nei vien tik skaitmeninis pjovimas ir graviravimas. Aistra prekybai ir meilė technologijoms juos išskiria. Apibendrindami meistriškumą ir naujoves, MB Kūrybos studija „Virsmas“ siūlo daugybę spausdinimo paslaugų visoje Lietuvoje, įskaitant skaitmeninę spaudą, ofsetą, graviravimą, pjaustymą, frezavimą, aukštos kokybės skaitmeninę spaudą ir didelio formato spausdinimą. Nuo 2018 m. kurybos studijos komanda išaugo į įvairią talentingų žmonių grupę, kur kiekvienas atneša skirtingus, nepaprastus įgūdžius. Kūrybos studija „Virsmas“ deda didžiausias pastangas į viską, ką daro, kurdami vertę savo klientams ir padėdami jiems tapti matomais, atpažintais ir stilingais.

  Žilinskis ir Co, UAB

  Įmonė jau tris dešimtmečius projektuoja ir stato ypatingai svarbius infrastruktūros objektus: elektros linijas ir pastotes, kelius ir gatves, vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo tinklus bei valyklas, miestų aikštes ir poilsio erdves, viešosios paskirties statinius bei kt. Žilinskis ir Co, UAB yra energetikos objektų statybos lyderiai bei pagal apyvartą – viena iš didžiausių Lietuvos įmonių statybų sektoriuje. Vysto prekybą elektros kabeliais ir kitais elektrotechnikos komponentais. Šiuo metu „Žilinskis ir Co“ dirba apie 300 profesionalų, iš kurių daugiau nei 80 proc. turi aukštąjį inžinerinį, inžinerinį arba profesinį techninį išsilavinimą. Įmonės turimi resursai ir ilgametė darbo patirtis leidžia laiku ir pirmuoju bandymu įvykdyti projektus, kurių vertė yra 20 milijonų eurų ir daugiau.

Skip to content