• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė gali pasidžiaugti naujus metu pradėdami sparčiu augimu. Rūmų narių gretas papildė 8 nauji nariai. Naujus narius sveikiname prisijungus prie didžiausios, 668 narius vienijančios, Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos.

  Kviečiame su jais susipažinti:

  UAB „ADMEN BALTIC“

  Įmonė teikia rklamos projektavimo ir gamybos paslaugas. Gamybinių patalpų plotas – 6000 m2. Iš viso ADMEN grupėje dirba virš 150 darbuotojų, 90 iš jų – gamybos padalinyje. Per metus pagamina daugiau nei 5000 reklamos gaminių, kuriems naudojamos aliuminio plokštės, profiliai, organinis stiklas, dekoratyvinės plėvelės, specialūs tentai, dažai, įvairios tvirtinimo detalės, o LED instaliacija paverčia gaminius dar labiau matomais. Iš viso per metus sunaudojama apie 120,000 m2 reklaminių medžiagų. Į įrangą, patalpas, darbuotojų mokymą ir darbo sąlygų gerinimą investuoja nuolat, nes yra įsitikinę, kad tai – jų kelias į ilgalaikę sėkmę.

  UAB „AIRV“

  Vertimų biuras AIRV profesionalias vertimo paslaugas teikia jau daugiau nei 20 metų. Per šį laikotarpį jų teikiamomis paslaugomis pasinaudojo daugiau nei 10 000 skirtingų įmonių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Verslą pradėję dar tada, kai buvo naudojamos rašomosios mašinėlės, o ne kompiuteriai, UAB „AIRV tapo viena didžiausių vertimo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje, turinčia filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune, o nuo 2016 metų – Londone. Plati įmonės vertimų geografija, nuolat augantis vertėjų paslaugomis patenkintų klientų skaičius ir jų lojalumas – geriausias pasiaukojamo įmonės darbuotojų darbo ir žinių įvertinimas.

  Lietuvos ir Suomijos uždaroji akcinė bendrovė „DRŪTSRAIGTIS“

  Lietuvos ir Suomijos uždaroji akcinė bendrovė Drūtsraigtis buvo įsteigta 1998 metais. Steigėjų pagrindinė idėja buvo įkurti specializuotą įmonę, prekiaujančią tvirtinimo detalėmis, skirtomis statybai bei pramonei. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė bei mažmeninė prekyba tvirtinimo detalėmis ir įrankiais. Siūlomų prekių asortimentas yra labai platus ir atsižvelgiant į didėjančius klientų poreikius bei naujoves rinkoje, nuolatos papildomas naujais produktais. Įmonė gali pasiūlyti tiek įvairios paskirties tvirtinimo elementus pagal DIN, ISO, EN standartus, tiek nestandartinius, specialius gaminius.

  MB Ekomed

  Mažoji bendrija Ekomed teikia projektų rengimo, konsultacijų, didmeninės ir mažmeninės prekybos paslaugas.

  UAB „Geopagrindas“

  Geodezijos ir kadastrinių matavimų įmonėUAB „Geopagrindas“ teikia geodezinių ir nekilnojamojo turto kadastrinių matavimų paslaugas visų rūšių statiniams.

  Uždaroji akcinė bendrovė „Marijampolės komprojektas“

  Uždaroji akcinė bendrovė „Marijampolės komprojektas“ užsiima nestandartinių baldų gamyba.

  UAB „Megarus“

  Įmonė teikia pramonės ir privačių projektų realizacijos paslaugas – stato pastolius, virina vamzdynus, plokštes, izoliuoja vamzdžius.

  UAB „TECE BALTIKUM“

  UAB „TECE BALTIKUM“ inovatyvūs technologiniai vandens inžinerinių sistemų sprendimai vandentiekis, grindinis bei radiatorinis šildymas, potinkiniai rėmai WC, bidė, pisuarų ir praustuvų pakabinamai keramikai, platus WC ir pisuarų vandens nuleidimo plokštelių asortimentas, trapai, dušo latakai. Įranga, atverianti galimybes naujai estetikai ir fukcionalumui. TECE koncernas plačiai žinomas kaip naujų produktų, pažangių technologijų kūrėjas ir gamintojas, išsiskiriantis itin gera produktų kokybe, patikimumu bei suteikiamomis garantijomis.

Skip to content