• Naujienos
 • Susipažinkite su naujais Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė gali pasidžiaugti naujus metu pradėdami sparčiu augimu. Rūmų narių gretas papildė 17 naujų narių. Naujus narius sveikiname prisijungus prie didžiausios, 662 narius vienijančios, Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos.

  Kviečiame su jais susipažinti:

  UAB „Agrodronas“

  Agrodronas – tai inovatyvi, automatinė purškimo technologija, skirta sodininkams, daržininkams, miškininkams. UAB „Agrodronas“ veikla apima prekybą agrodronais, jų priedais bei detalėmis, agrodronų servisą, pogarantinį servisą, gedimo identifikavimą, remontui reikalingų detalių pristatymą, profilaktiką, purškimo paslaugas: augalinių kultūrų purškimas, teritorijų dezinfekcija, uodų, erkių ir kitų parazitinių vabzdžių naikinimas bei mokymus, vartotojo supažindinimą su teisės aktais, agrodrono struktūra, priežiūra, valdymu, saugos reikalavimais.

  MB „Balticum sauga“

  2021 metais įkurta įmonė, teikianti darbų saugos paslaugas: dokumentų ruošimas, priešgaisrinės saugos mokymai, konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus darbe.

  VšĮ Dirbkime kartu

  VšĮ Dirbkime kartu padeda darbdaviams įforminti ir įdarbinti trečiųjų šalių piliečius. Įmonė bendradarbiaujame su LR Migracijos departamentu, Darbo inspekcija, Užimtumo tarnyba, laiko patikrintomis licenzijuotomis įdarbinimo agentūromis Kazachstane, Kirgizijoje, Azerbaidžane ir Sakartvele, taip pat rūpinasi dokumentų atvykimui forminimu ir administravimu (UŽT, konsulinės įstaigos).

  UAB „Du Medu“

  UAB „Du Medu“ – nedidelė Račickų šeimos įsikurta kepykla, kuri savo veiklą pradėjo 2007 metais. Ilgametę patirtį kartu su duonos kepimo tradicijomis įmonės vadovas perėmė iš savo tėvų – ekologinės žemdirbystės atstovų – Reginos ir Jono Račickų. Kepykloje naminė duona kepama nuo pat grūdo, gamybos procese nėra naudojamos mielės, ypatingą skonį suteikia specialios receptūros natūralus raugas. Šeimos ūkyje auginamos grūdinės kultūros, ekologiškos daržovės, uogos papildo platų kepykloje gaminamų produktų asortimentą. „Du Medu“ gali pasiūlyti 6 rūšių ekologiškos naminės bemielės duonos, 4 rūšių sviestainius su natūraliu sviestu, pasilepinimui – ekologišką šakotį, kokosinių sviestainių tinginį su spanguolėmis ir asortimento naujieną – sertifikuotus ekologiškus tortus. Įmonė yra ne tik gamintojai – siūlo daugiau nei 30 rūšių ekologiškų dribsnių, kruopų, grūdų, riešutų ir džiovintų vaisių, bendradarbiauja su užsienio tiekėjais ir Lietuvoje platina natūralias valymo priemones, ekologišką aukščiausios rūšies alyvuogių aliejų ir žolelių arbatas.

  UAB „Eusva“

  Gelžbetonio bei metalo konstrukcijų surinkimo ir montavimo, įvairių suvirinimo bei statybos darbų paslaugas teikianti įmonė.

  HELM LT, MB

  HELM LT, MB buvo įsteigta 2002 metais. Nuo pat įmonės įkūrimo kaupė patirtį betono remonto, apsaugos, injektavimo, hidroizoliavimo, pastatų restauravimo srityse. Atstovauja Lietuvoje tokius Europos specializuotų statybos produktų gamintojus, kaip TPH-Bausysteme, HASIT, ROFIX, Graf,  Proof-Tec, Tradecc, Rayston, Dywidag, Thor-Helical, ZKW-Otterbein,  įrangos gamintojus SIKA ALIVA, DESOI, Anton-Vorek ir k.t. Pagrindinė įmonės veikla – prekyba specializuotais statybos produktais, įrangos nuoma ir eksperto konsultacijos. Įmonė veikia hidroizoliacijos / injektavimo, Betono remonto / apsaugos bei restauracijos srityse. Įvykdytų projektų gausa, atliekamų darbų sudėtingumas bei nuolatinis bendradarbiavimas su mokslo institucijomis, HELM LT, MB leido pasiekti gerų rezultatų bei tapti patikimu partneriu visiems statybos dalyviams.

  VšĮ „Iššūkių laboratorija“

  VšĮ „Iššūkių laboratorija“ – tai atrankų agentūra, kurios specializacija pardavimų vadybininkų ir pardavimų vadovų atranka. Organizuoja praktinius vidinius seminarus pardavimo, derybų ir vadovavimo temomis, teikia išorinio pardavimo vadovo paslaugas.

  Uždaroji akcinė bendrovė leidykla „Jūsų Flintas

  Leidyklos įkūrėjas Renaldas Juškevičius buvo ledų fabriko savininkas ir sumanė, kad gerai būtų turėti žurnalą „Flintas“, kuris reklamuotų to paties pavadinimo ledus ir būtų pirmas leidinys, kurį pardavinėtų ne tik spaudos platinimo vietose, bet ir ledų vežimėliuose. „Flinto“ ledų fabrikas XXI amžiaus nesulaukė, tačiau leidykla sėkmingai gyvuoja iki šiol. Pirmasis žurnalas „Flintas“ išėjo 1996 m. gruodžio 18 d. 1998 m. atidaryta „Flinto“ interneto svetainė buvo pirmoji Lietuvoje, skirta vaikams. Pirmasis žurnalo „Flintas“ numeris buvo 16 puslapių, o ruoštas jis 3 mėnesius, antrasis per pusantro mėnesio paruoštas numeris jau buvo 32 puslapių. O paskui vis greičiau ir daugiau. Leidykla „Jūsų Flintas“ per visus savo darbo metus leido net 10 pavadinimų žurnalų. Šiuo metu leidykla leidžia 8  žurnalus: „Flintas“, „Su P.E.R.“, „Nykštukas, „Kutis“, „Kiškutis Mikutis“ „Smegenūzai“, „Super TOP“, „Miau mados namai“. Žurnalas „Kutis“, „Kiškutis Mikutis“ ,“Nykštukas“, „Miau mados namai“ ir „Su P.E.R.“ gali vadintis tarptautiniais žurnalais, nes leidžiami ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje užsienio šalių. Iki didžiosios pasaulinės koronoviruso pandemijos leidyklos knygas ir žurnalus 26 kalbomis skaitė 33 šalių vaikai 3 žemynuose.

  Uždaroji akcinė bendrovė „KRIEDANA

  Uždaroji akcinė bendrovė „KRIEDANA įkurta 1996 metais. Įmonė teikia paramos projektų rengimo MTEP (mokslo ir verslo bendradarbiavimo), verslo, atsinaujinančios energetikos, žemės ūkio ir kitose srityse paslaugas

  MB Levelup žaidimai

  Levelup žaidimai – tai modernus požiūris į modernius žaidimus. Stalo žaidimai yra Levelup įkūrėjų hobis. Jie yra nuostabūs. Tai yra PASLĖPTAS LOBIS. Kiekviena dėžė turi savo istoriją. MB Levelup žaidimai nuolatos ieško ir atranda naujus stalo žaidimus. Dalinasi jais stalo žaidimų klube ir parduoda savo parduotuvėje. Taip pat atvyksta į jūsų organizuojamus renginius ir praveda stalo žaidimų programą įmonių ir privačiuose vakarėliuose. Kiekvienas žaidimas turi savo užtaisą, todėl MB Levelup žaidimai kviečia kartu atrasti stalo žadimus (iš naujo).

  UAB MovingCare

  Nuo 2018 metų Perkraustymo ir pervežimo paslaugas teikianti įmonė stengiasi kiekvieną darbą atlikti nepriekaištingai. Palaikyti geranoriškus santykius su klientais panaudojant savo intelektualius resursus bei užtikrinti prieinamą paslaugos kainą.

  MB „Sėkmės posūkis

  Nuo 2016 metų Marijampolėje veikianti įmonė teikia medienos, faneros, plastiko, MDF frezavimo-pjovimo paslaugas.

  UAB „Solja“

  UAB Solja – tai Bendroji Lietuvos – Anglijos Uždaroji Akcinė Bendrovė, antivibracinių padų, antivibracinių gumų, antivibracinių pagalvių, antivibracinių demferių, antivibracinių įvorių, antivibracinių kojelių, amortizatorių, gumos atmušėjų, gumos lakštų, gumos kilimėlių gamintoja. UAB Solja gamina ir parduoda įvairius amortizatorius į tokias rinkas, kaip Lietuva, Latvija, Estija, Baltarusija, Rusija, Ukraina, Jungtiniai Arabų Emiratai. UAB Solja dirba profesionalūs inžinieriai, galintys tinkamai parinkti jums reikiamas antivibracines gumas, padus, amortizatorius, antivibracines įvores, antivibracines kojeles. UAB Solja gamina nestandartinius gumos gaminius pagal kliento poreikius.

  UAB „Sportas LT

  2010 metais įkurta įmonė yra Turizmo, laisvalaikio prekių, treniruoklių ir sporto įrangos atstovas Baltijos šalyse.

  UAB „Top decor

  Įmonė 2001 m. įregistruota kaip individuali, o vėliau pertvarkyta į UAB „Top decor. Įmonė nedidelė, tačiau ne savo galimybėmis, ne užmojais ir ne darbais UAB „Top decorįrengė ko gero didžiausią epoksidinių grindų plotą Lietuvoje viename komplekse – 14000 m2 mėsos perdirbimo įmonėje ir buvo pakviesti į, ko gero, atsakingiausio objekto Lietuvoje statybą – tai IAE laikinoji branduolinio kuro saugykla B1. Apart didelių pramoninių objektų, yra įrengę liejamas grindis daugelyje nedidelių, tačiau kokybei ypač reiklių, prestižinių namų, butų ir biurų. Apart liejamų grindų dangų įmonė gali parduoti ir pakloti lanksčias grindų dangas (PVC, natūralų linoleumą, kilimines), sportinį ir paprastą parketą.

  Advokatų kontora Šimonis ir partneriai

  Pagrindinės advokatų kontoros Šimonis ir partneriai teisminės praktikos sritys: statybos ranga, sutarčių teisė, verslo teisė, NT, konkurencijos ir darbo teisiniai ginčai ir kitos.

  UAB „60 plius“

  Žurnalas 60+ skirtas motyvuoti senjorus toliau aktyviai gyventi, nenustoti džiaugtis gyvenimu ir tobulėti. Juk išėjus į pensiją gyvenimas dar nesibaigia, – tai kaip tik pats gražiausias laikas, kai gali jį skirti tik sau. Žurnalo senjorams 60+ redaktorė Laura Balčiūtė labai nori pakeisti žmonių mąstymą, kad vyresnio amžiaus žmonėms rūpi tik sveikata, anaiptol, jie kaip tik domisi naujovėmis ir  yra labai žingeidūs.

Skip to content