• Naujienos
 • Sukurta Šakių krašte 2020

  Konkursas „Sukurta Šakių krašte 2020“ jau penktasis. Jį organizuoja Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Šakių rajono savivaldybė ir Šakių verslo informacijos centras. Dėl pagrindinio prizo  Verslo skruzdės  konkurse šiemet varžosi 6 nominantai.

  Kviečiame su jais susipažinti išsamiau:

  Elektroninė parduotuvė, UAB  „Gulbelė“
  Įmonė siekia kokybiškai ir atsakingai tenkinti klientų maisto prekių bei paslaugų poreikius, teikti bendravimo džiaugsmą ir puoselėti krašto vertybes – visa tai buvo perkelta ir į www.e-gulbele.lt
  Šalyje paskelbus karantiną, įmonė prisitaikė prie naujos realybės, pasiūlė pirkėjams el. parduotuvės paslaugas, kurias klientai  įvertino už greitį, visiškai bekontaktį pristatymą, kokybiškas prekes ir jų supakavimą.
  Minkštas miegamasis kampas NATA, UAB Lauksva
  NATA – itin patogus bei praktiškas dizainas, ypač tinkantis didelėms šeimoms. Platus komplektacijų pasirinkimas leidžia dizainą priderinti įvairaus dydžio erdvėse, didžioji dalis komplektacijų turi daug sėdimų vietų, bet dizainas ypatingas savo lengvumu. Be to, jis ypač tinka šeimoms su mažais vaikais – galvos atramos pagamintos naudojant ypatingus lankstus, fiksuojamus bet kurioje padėtyje, tačiau speciali lankstų fiksavimo funkcija užtikrina ilgaamžiškumą ir kokybę, neleidžiant lankstui sulūžti spaudžiant jį iš viršaus. Tai yra pagrindinis šio baldo išskirtinumas ne tik „Lauksvos“ baldų asortimente, tačiau ir visoje Lietuvos rinkoje. Pristatytas Litexpo parodoje tik 2019 m., per metus NATA dizainas išaugo iki 7 procentų visų įmonės buitinių baldų pardavimų, šiemet pristatytas konkursui Metų gaminys 2020.
  ONO sip skydas, UAB Bakūžė LT 
  Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėję gaminti SIP skydus ir iš jų statyti įvairaus tipo pastatus, 2020 m., nepaisant karantino,  pardavimus padidino 30 procentų. Palyginus to paties storio sienas už analogišką kainą įmonės naudojami ONO skydai turi iki 20 % geresnę šilumos varžą, yra 4 kartus tvirtesni nei įprastos medinės-karkasinės konstrukcijos, o šių skydų surinkimas ant paruoštų pamatų užtrunka tik 8-12 dienų. Daugiau informacijos: https://www.bakuzelt.com/produktai/
  Palmių apsiaustas, UAB Lukšių tekstilė  

   

   

   

   

   

  Palmės jau Lietuvoje! O kartu ir palmių apsiaustas, kurį rinkai siūlo UAB Lukšių tekstilė.  Palmėms Lietuvoje šaltoka, todėl nuo rugsėjo su nauju gaminiu stratavusi įmonė jau pasiuvo 414 apsiaustų palmių stiebams, lajai ir šaknims. Tai unikalus gaminys Lietuvos rinkoje, analogą Europoje gamina tik olandai. 5 šio gaminio modeliai leidžia klientui pasirinkti tinkamą apsaugą savo augalui.

   

   

  Pjuvenų džiovinimo linija, UAB MediResta 
  Džiovinimo linija MBS 800 skirta džiovinti smulkios frakcijos birias medžiagas (pjuvenas, durpes, smulkintus šiaudus, paukščių ir galvijų mėšlą), tinkančias briketuoti arba granuliuoti. Pagamintas kuras  turi labai didelę šiluminę vertę, prilygstančią akmens angliai, ypatingai mažas jo pelеningumas. Džiovyklos privalumas – mažos kuro sąnaudos.
  Šokoladukų rinkinys Lauktuvės iš Šakių, VšĮ Šešupės euroregiono turizmo informacijos centras
   
  Šokoladukų rinkinys LAUKTUVĖS IŠ ŠAKIŲ – puiki lauktuvė kiekvienam, nors vienai dienai svajojančiam pasijusti tikru ponu iš skambiomis dainomis apdainuoto Lietuvos kampelio – Šakių. Šokoladukų rinkinio įpakavimas ir kiekvienas šokoladukas, esantis jo viduje, yra vizualiai patrauklus ir informatyvus. Ant rinkinio įpakavimo pateikiama informacija apie daugiausiai turistų dėmesio sulaukiančius Šakių krašto objektus. Kiekvieną šokoladuką rinkinio viduje taip pat  puošia nuotrauka su trumpu aprašymu.
Skip to content