• Naujienos
 • Sukurta Jonavoje 2023 dalyviai

  Konkursas „Sukurta Jonavoje“ rengiamas nuo 2016 metų. Bendradarbiaujant Jonavos rajono savivaldybei kartu su verslininkus vienijančiu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialu, šiais metais įvyko jau aštuntasis „Sukurta Jonavoje 2023“ konkursas.

  Konkurso tikslas – didinti Jonavoje sukurtų gaminių bei paslaugų žinomumą, jų vartojimą bei skatinti aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių ir galinčių konkuruoti šalies, užsienio rinkose gaminių bei paslaugų kūrimą.

  Konkursai „Sukurta“ Rūmų iniciatyva organizuojami nuo 2015 metų, jie vyksta ne tik Jonavoje, bet ir Kauno mieste bei rajone, Kėdainiuose, Šakiuose, Prienuose, Marijampolėje, Vilkaviškyje.

  Dalyvaudami konkurse rajono verslininkai bei kūrėjai turi puikią galimybę pristatyti, išgarsinti savo produktą ar paslaugą ne tik rajone, bet ir už jo ribų. Per septynerius konkurso metus jame savo jėgas išbandė 72 dalyviai, nominacijoje „Sukurta“ nominuoti  22 nugalėtojai.

  Be galo džiugu, jog konkursas nepraranda populiarumo bei aktualumo,  2023 metais jame buvo gauta 13 paraiškų iš 11 Jonavoje veiklą vykdančių verslininkų.

  2023 metų rugpjūčio 31 dieną, buvo išrinkti trys konkurso nugalėtojai. Jais tapo :

  • „Tesla“ technologijos kavos staliukas.
  • Eterinių aliejų sinergijos (mišiniai) pagal 5 Visatos elementus: Medis, Ugnis, Žemė, Vanduo, Metalas“.
  • „Go Green” šveitimo kempinės, pagamintos iš perdirbtų žaliavų.

   

  „Tesla“ technologijos kavos staliuką  konkursui pristatė Individualią medienos apdirbimo veiklą daugiau nei dešimtmetį vykdantis Gintaras Janecka. Tai visiškai naujas ir unikalus gaminys, kruopštaus komandinio darbo rezultatas.

  Iš ąžuolo medžio masyvo pagaminto, epoksidine derva išlietu paviršiumi stalo viduje įmontuota TESLA ritė, kuri sąveikauja su jai pritaikytais stiklo indais. Šie indai, pastatyti ant staliuko, prisipildo įvairių formų bei spalvų elektros impulsų šviesos blyksniais. Šie impulsai malonūs žmogaus akiai, visiškai saugūs aplinkai. Specialūs indai gali būti įvairių formų bei dydžių, pritaikyti įvairiems gėrimams. Indus pašalinus nuo staliuko šviesos impulsai dingsta, stiklinės tampa paprastomis.

  Pasak G. Janeckos – šis gaminys pirmą kartą pristatomas konkurse, kaip konceptinis, turint viziją tokį staliuką pritaikyti VIP svečiams įvairiose šventėse, suteikiant jų dalyviams išskirtinių emocijų.

  Eterinių aliejų sinergijos (mišiniai) pagal 5 Visatos elementus: Medis, Ugnis, Žemė, Vanduo, Metalas“ – tai unikalus, studijos „Kvapų sode“ sukurtas produktas.

  „Atsižvelgiant į eterinių aliejų molekulių veikimą bei penkių stichijų kontroliuojamus meridianus, organus, buvo sukurtos sinergijos švelniai įtakojančios visas sistemas. Medis, Ugnis, Žemė, Vanduo ir Metalas – penki elementai yra visatos sandaros ir harmonijos pagrindas. Kinų filosofija ir medicina sako, kad žmogaus organizmą sudaro 5 pagrindinės sistemos, kurios viena kitą valdo tarpusavio reguliavimo principu. Kadangi visa Visatoje juda ir keičiasi cikliškai, mes taip pat judame ratu, per kiekvieną stichiją skirtingu savo gyvenimo etapu“, – taip savo gaminius apibūdino jų  kūrėja Gražina Norvilienė

  „Go Green” šveitimo kempines, pagamintas iš perdirbtų žaliavų konkursui pristatė Jonavos įmonė UAB „Tokė LT“.  Ši įmonė yra viena didžiausių švaros prekių gamintoja Baltijos šalyse ir oficialus prekinio ženklo „SPONTEX“ distributorius Baltijos valstybėse. Nuo 2008 m. Jonavoje veikianti įmonė užsiima porolono kempinių, šveistukų, šluosčių gamyba bei didmenine prekyba, klientams siūlo plataus asortimento porolono kempines virtuvei, vonios kambariui, kūno priežiūrai, automobilių valymui ir grindų šluostes.

  Kempinės švelnioji pusė pagaminta iš perdirbtų žaliavų – perdirbto porolono, šveičiamasis sluoksnis pagamintas iš natūralaus ir perdirbto pluošto, kuris nebraižo paviršių.

  Sveikiname konkurso nugalėtojus!

  Konkurso „Sukurta Jonavoje 2023“ išrinkti nugalėtojai:

  MB „Beika“ pristatytas „Jonavoje veikiantis gastrobaras „Kiemaitis“, kurio interjeras sukurtas savomis rankomis. „Vieta, maistas ir pati koncepcija yra labai unikali. Esame vieninteliai Lietuvoje, kurie patys, savo rankomis, sugebėjo suremontuoti panaudotą jūrinį konteinerį ir čia įkurti kavinės verslą, kuris gali veikti visais metų laikais. Tokioje mažoje erdvėje turime virtuvę, barą bei 5 staliukus, prie kurių gali sėdėti klientai. O vasaros metu turime didelę terasą su stikliniu šiltnamiu. Esame įsikūrę pačiame Jonavos miesto centro, o aplinką bandome išlaikyti kuo žalesnę bei natūralesnę – visi augalai tikri, ne dirbtiniai. Skiriame daug laiko juos laistydami ir tausodami. Džiaugiamės sulaukę ir žiniasklaidos dėmesio“, – įmonės vadovė Monika Bendoraitienė taip pristatė savo sukurtą verslą.

  Simona Damulienė, dirbanti pagal individualią veiklą, pristatė paslaugą „Vizualinio identiteto dizaino kūrimas“.Esu įgyvendinusi daugiau nei 10 projektų. Vieni ryškiausių darbų – tai identiteto projektas skaitmeninės rinkodaros agentūrai „ASTERI“, Jonavos sporto centrui, marketingo mokymų platformai „Efektyvi komunikacija“, gyvenamųjų namų kvartalo statybų projektui „Bendorių parkas“, – savo prisistatyme rašo S. Damulienė.

  „Namai, kvepiantys vanile“, konditerijos cechas – sutuoktiniai Ernesta ir Justas Bieliauskai, pasinaudoję parama verslui kaimo vietovėje steigti, čia įkūrė kulinarinę studiją. Sukurti desertai džiugina tiek mažuosius jonaviečius, tiek jų tėvelius. Čia galima užsakyti unikalių desertų, o juos papuošti įvairia šventine tematika, kuri atitiktų jūsų pomėgius, čia vyksta įvairios  kulinarinės edukacijos.

  Arnas Silickas konkursui pristatė paslaugą „Savage Paintball/Dažasvydis Jonavoje“, kuri yra viena iš nedaugelio dažasvydžio centrų Lietuvoje, siūlančių naują įrangą, kuri užtikrina maksimalų saugumą tiek jauniems, tiek vyresniems lankytojams. Dažasvydžio aikštelė yra miške, o visos slėptuvės, starto pozicijų nameliai, pavėsinė buvo pastatyti iš naudotų medžio medžiagų, ar likusių nuvirtusių medžių.

  Laisvalaikio praleidimo erdvė „Ridikiukas“. Įstaigos vadovė Giedrė Mickienė savo teikimas paslaugas pristato taip: „Ridikiukas unikalus ir išskirtinis tuo, kad čia teikiamas itin platus paslaugų spektras. Mūsų erdvėje atras, ką veikti tiek mažyliai, tiek visai dideli jų broliai, sesės ar draugai. Nuo mini darželio iki vaikų stovyklų, nuo įvairių švenčių organizavimo iki šeimos klubo ir edukacijų. Mūsų renginiai yra unikalūs ir saviti, visuomet atsižvelgiame į kliento norus bei išsakytus lūkesčius. Bėgant metams supratome, kad svarbiausia bendravimas ir palaikymas, kad svarbiau ne konkuruoti, o bendradarbiauti“.

  20-uosius veiklos metus skaičiuojanti įmonė UAB „Vita ir Ko“ konkursui pateikė  du naujus  savo konditerijos ceche sukurtus produktus: Saldumynas „Gata“ su  riešutais ir su karamelės įdaru bei „Močiutės“ sviestiniai sausainiai.

  Šie gaminiai yra įmonės siūlomų naujienų sąraše, gaminami iš natūralių produktų, nenaudojant sintetinių dažiklių ar cukraus pakaitalų. Dalyvavimas konkurse „Sukurta Jonavoje“ šiai įmonei jau atnešė sėkmę 2020 metais, tuomet su gaminiu „Šilbaravykis“ ji tapo vienu konkurso nugalėtojų.

  Įmonės UAB „Tokė LT“ konkursui pateikta ir  „Kempinė su vario pluoštu“, kurios šveičiamasis sluoksnis sudarytas iš specialaus poliesterio pluošto, kurio sudėtyje yra veikliosios medžiagos – vario sidabro ceolito.

  UAB „Lonas“ konkursui pateikė bendradarbiaujant su dizainere Gaudute Žilyte sukurtą Vaikišką lovą „LIEPA“. Šiuo metu rinkai pristatytos 3 lovos „LIEPA“ variacijos. Už kiekvieną parduotą lovą (ne tik „LIEPĄ“) 2023 m., kitąmet (2024-aisiais), pavasarį, įmonė žada pasodinti po medį Lietuvoje, o pristačius lovą klientui, išsiveža lovos pakuotes perdirbimui.

  Įmonė šio konkurso nugalėtoja yra  tapusi ir 2016- aisiais metais, konkursui pristačiusi lovą „BOSS“, kuria prekiaujama iki šių dienų.

  Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos mokomoji mokinių bendrovė „Persoli“, dirbanti pagal Lietuvos Junior Achievment mokomųjų mokinių bendrovių programą, vertinimui pateikė produktą  Rankų darbo kieti kvepalai kūnui unikaliose, draugiškose aplinkai pakuotėse. Produktas pasižymi kompaktiškumu, tvarumu bei kvapų įvairove, įskaitant ir visiškai natūralius tonus, tinkančius žmonėms, kuriuos erzina aštrūs kvapai.

  Dėkojame visiems, dalyvavusiems konkurse!

Skip to content