• Naujienos
 • Sūduvos buhalterių klubas suplanavo 2020 metų veiklas

  Sausio 28 d. į pirmąjį šiais metais susitikimą susirinko Sūduvos buhalterių klubo nariai. Senieji metai nukeliavo su nemenku darbų bagažu, o 2020-ieji  jau šaukia pradėti naujus darbus, siekti didesnio aktyvumo, naujų veiklos sričių, įdomesnių kelionių bei tarpusavio bendravimo profesine patirtimi, diskutuoti apie mokesčių naujoves, pasidalinti informacija. Klubo tikslas apjungti šios srities bendruomenės interesus, gilinti darbinę ir asmeninę veiklą per bendras diskusijas, dalinantis gerąja patirtimi įvairiomis temomis. Klubo nariams rūpi ne tik apskaita, kuri kaip saulė turi nušviesti visą įmonės ūkinę veiklą, bet ir sveikatos, sveikos gyvensenos, psichologijos, kultūros, meno, stiliaus ir grožio veiklos sritys.

  Marijampolės filialo direktorius Evaldas Ulevičius už įgyvendintas idėjas, padarytus darbus, skirtą laiką stiprinant klubo veiklą padėkojo buvusiai pirmininkei Gemai Neniškienei.  Naujai išrinktai klubo vadovei Gitanai Matulionienei (ŽŪK Suvalkijos pienas) palinkėta toliau sėkmingai vystyti veiklą bei skatinti narių aktyvumą.

  Antradienio popietę Sūduvos buhalterių klubas aptarė 2020 metų veiklos gaires, suplanavo susitikimus su įžymiais žmonėmis, profesijos dienos paminėjimą, numatė kaip stiprins bendravimą, dalinsis profesine išmintimi bei numatė kultūros renginių datas. Dalyviai daug diskutavo dėl susitikimų formų ir turinio, kad veikla duotų kiek įmanoma daugiau visapusiškos naudos. Nariai pasidžiaugė, kad labai svarbu ir smagu yra pabendrauti neformalioje aplinkoje, parodyti, kad ne tik moka skaičiuoti, bet moka pramogauti, atsipalaiduoti nuo kasdienių darbų bei gerai praleisti laiką.

  Apibendrinant  diskusijas klubo koordinatorė Dana Liukinevičienė sakė, kad šiais metais  klubas turi pakilti dar vienu laipteliu aukštyn ir palinkėjo  aktyvumo, kūrybiškumo ir bendruomeniškumo.

  Kviečiame visus buhalterius, finansininkus ir kitus šios veiklos specialistus, prisijungti prie Sūduvos buhalterių klubo. Užsukite į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialą adresu: Laisvės g. 18, Marijampolė arba rašykite el. paštu dana.liukineviciene@chamber.lt

Skip to content