• Naujienos
 • Sūduva’ 2021. Sėkmės duetas: tvarus ir skaitmenizuotas verslas

  Kai buvo skelbiami verslo apdovanojimai, suvalkietiškos tarmės nesigirdėjo. Ir nenuostabu – juos skelbė Ąžuolas. Robotas Ąžuolas. Tai buvo renginio „vyšnaitė ant torto“ – mini iliustracija, kad jau ir šiandien galima pritaikyti dirbtinį intelektą, išvaduojant žmogų nuo kai kurių darbų. 

   

  Daiva KLIMAVIČIENĖ

  Ketvirtadienį lapkričio 11-ąją, verslo dienos išvakarėse, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas organizavo tradicinį, jau 16-ąjį kartą organizuojamą renginį – forumą bei Marijampolės regiono verslo apdovanojimus.

  Verta padėkoti organizatoriams – jie pakvietė itin įdomius pranešėjus, kurių įžvalgos verslininkams buvo ne tik naudingos, bet ir skatinančios numatyti savo verslo perspektyvas, kurti strategijas daugiau nei kelioms dešimtims metų į ateitį. O kad „ateitis“ jau čia pat, įrodė ir renginyje dalyvavęs robotas Ąžuolas. Jis skelbė metų verslo apdovanojimus. Pirštu vieną kartą palietus Ąžuolo galvą, jis prabildavo taisyklinga lietuviška tartimi. Tai buvo išties atraktyvu!

  Nominacijas bei padėkas verslo įmonėms įteikė savivaldybių vadovai.

  Nominacija „Už bendruomenės iniciatyvų rėmimą“ skirta UAB „Travedus“, padėkos „Už bendruomenines iniciatyvas“ – UAB „Šaltekšnis“ ir „Už naujų darbo vietų kūrimą“ – UAB „Kalvarijos baldai“ (Kalvarijos savivaldybė).

  „Už rūpestį ir paramą pažeidžiamoms visuomenės grupėms“ nominacija skirta Mocevičiaus firmai „Ginalas“ (Kazlų Rūdos savivaldybė).

  „Už eksporto plėtrą ir Šakių krašto garsinimą“ nominacija įteikta UAB „Lukšių pieninė“ (Šakių r. savivaldybė).

  „Už investicijas Vilkaviškio rajone“ nominacija skirta UAB „Statkasta“, o padėkos – „Už užimtumo iniciatyvas įtraukiant socialiai pažeidžiamas grupes“ – Igno Siaurusaičio individualiai veiklai „Kiškio kupolas“ bei „Už paslaugų plėtrą žemės ūkio sektoriuje“ – UAB „Ekvila“ (Vilkaviškio r. savivaldybė).

  Nominacija „Už pagalbą gyventojams pandemijos metu“ skirta UAB „Talagna“, „Už socialinę atsakomybę ir bendruomeniškumą“ nominacija įteikta UAB „Statybos ritmas“.

  Arūnas Tarnauskas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas nominacijas „Už ilgametį sėkmingo verslo vystymą“ įteikė UAB „Brūzgos dirbtuvė“, „Už indėlį ugdant jaunąją kartą“ – UAB „Mantinga“, „Už indėlį rengiant inžinerinės pramonės specialistus“ – UAB „Stevila“, o „Už pagalbą vykdant pameistrystės programas Marijampolės regione“ – UAB „Kelranga“. Nominacija „Už „Sūduvos buhalterių klubo“ veiklos puoselėjimą 2011–2021 metais“ buvo skirta Danai Liukinevičienei.

  Sveikiname apdovanotuosius ir linkime sėkmės visiems, kuriantiems darbo vietas bei mūsų krašto ateitį.

  Nuotraukos Ričardo PASILIAUSKO

Skip to content