• Naujienos
 • Su verslininkais – ne tik apie verslą, bet ir apie pagalbą kitiems

  Formalūs ir neformalūs, tačiau vienodai informatyvūs, susitikimai su savivaldybės verslo bendruomene vyksta nuolatos. Vienas iš formatų – „Verslo pusryčiai“, kurie yra tradiciškai organizuojami, siekiant informuoti verslininkus, kokie procesai vyksta savivaldybėje, kokie sprendimai yra priimami ir, svarbiausia, kodėl. Žinoma, kai susitikimus inicijuoja ir klausimus kelia patys verslininkai – tokios iniciatyvos yra sveikintinos ir itin laukiamos.

  Šiandien (balandžio 19 d.) Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Marijampolės filialo tarybos pirmininkas ir nariai pakvietė savivaldybės merą Povilą Isodą į susitikimą, kurio metu verslininkams buvo itin aktualūs klausimai apie ukrainiečių situaciją Marijampolėje. Susitikimo metu taip pat buvo aptarta verslo aplinka ne tik Marijampolėje, bet ir visame regione, diskutuota apie palankios verslo aplinkos kūrimą ir dar neišnaudotas galimybes tobulėti patiems ir padėti tobulėti bei plėstis kitiems. Verslininkai domėjosi tvarkoma infrastruktūra mieste ir kaimiškosiose vietovėse, būstų nuomos rinka mūsų mieste, daug dėmesio buvo skirta opiai karo Ukrainoje temai, kuri išties rūpi mums visiems.

  Susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotojas, Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo fondo pirmininkas Paulius Marozas bei savivaldybės mero patarėja, „Verslo pusryčių“ iniciatorė Agnė Pavelčikienė.

  Meras Povilas Isoda, informuodamas verslo bendruomenę apie ateities planus ir priimamus sprendimus, džiaugėsi, kad verslas nėra abejingas tam, kas vyksta mieste. „Jeigu reikia pagalbos ar paramos, žinome, kad jūs esate tie, į kuriuos galime kreiptis ir sulaukti pagalbos. Rodote iniciatyvą ir dėmesį jautriausioms sritims. Ačiū Jums, kad prisidėjote ir organizuojant bei teikiant pagalbą pabėgėliams iš Ukrainos, suteikėte ir vis dar suteikiate atvykusiems ukrainiečiams galimybes oriai gyventi mūsų mieste“.

  KPPAR Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Vygantas Subačius verslininkų vardu dėkojo merui už suteiktą informaciją, už galimybę susitikti ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Pasak V. Subačiaus, Marijampolė išties yra aktyvus ir gyvas miestas, kurio ateitis atrodo itin optimistiškai.

  Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija ir nuotraukos

Skip to content