• STEBĖKITE TIESIOGINĘ KONFERENCIJOS „EKSPORTO KODAS. KAIP NEIŠŠVAISTYTI GEROS KRIZĖS?“ TRANSLIACIJĄ

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei rūmuose veikiantys Enterprise Europe Network  ir Eksportuotojų klubas jau trečia kartą, parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ metu, organizuoja eksporto konferenciją ir kviečia įmonių vadovus, eksporto, pardavimų vadovus ir specialistus.

    Šiemet, pasaulinės pandemijos akivaizdoje kalbame apie tai, kaip iššūkius paversti galimybėmis, o „naują realybę“ – eksporto sėkmės veiksniu.

    Konferencijoje 7 pranešimai apie įkvėpimus, karališkosios šeimos pasirinkimus, psichologiją, saugumą kibernetiniame pasaulyje, kelią iš vienos industrijos į kitą, galimybes ir netgi kosmosą. Profesionalai – praktikai dalinsis savo patirtimi ir patarimais, kaip efektyviai išnaudoti laiką krizės metu ir  net pasaulyje uždarius sienas neuždaryti eksporto durų, o kibernetinio saugumo kompanijos Sophos technologijų ekspertas šiaurės Europos regionui, pasidalins įžvalgomis apie pasikeitusį pasaulį bei patars, kaip užtikrinti verslo ir IT saugumą. Sophos atstovo pranešimas bus anglų kalbą.

    Kviečiame stebėti konferencijos tiesioginę transliaciją čia.

Skip to content