• Naujienos
 • Seminaras apie socialinę atsakomybę mažoms ir vidutinėms įmonėms Kaune

  Investors‘ Forum kartu su partneriais organizuoja nemokamą seminarą Kauno verslo bendruomenei. Šis renginys skirtas aptarti įmonių socialinės atsakomybės principus ir tai, ką šioje srityje gali pasiekti mažos ir vidutinės įmonės, bei kokią naudą tai gali atnešti pačioms įmonėms ir visuomenei. Seminare pranešimus skaitys ir savo įžvalgomis bei žiniomis dalinsis ĮSA ekspertai iš Investuotojų Forumo, Transparency International Lietuva bei Baltijos Aplinkos Forumo.

  Seminaro pranešimų temos:

  1. Emilis Ruželė, Investors’ Forum: Kodėl Socialinė atsakomybė ir tvarumas yra logiška ir ekonomiškai pagrįsta?
  1. Audronė Alijošiutė-Paulauskienė, Baltijos aplinkos forumasDarnaus verslo konceptas: iššūkiai vietos, regioniniame ir globaliniame kontekste.

  Aplinkosauginė atsakomybė kaip niekad svarbi. Tiek gamintojai, tiek tiekėjai, tiek vartotojai turi pretekstą peržiūrėti savo strategijas ir įsivertinti aplinkosauginius poveikius – ne tik dėl iškeltų ES tikslų, bet ir dėl naujų galimybių.  Žalieji viešieji pirkimai (ŽVP) yra itin svarbus instrumentas aplinkosaugos tikslams įgyvendinti, nes padeda formuoti žaliąją rinką – tiek vartotojai, tiek gamintojai gali prisidėti prie klimato kaitos, žiediškumo ir kitų tikslų įgyvendinimo. Ambicingus nacionalinius žaliųjų viešųjų pirkimų įgyvendinimo 2021-2023 m. tikslus Vyriausybė patvirtino birželį, skatindama, kad pirkimų vykdytojai įsigytų daugiau prekių, paslaugų ar darbų, darančių kuo mažesnį poveikį aplinkai. Nuo 2023 m. žalieji pirkimai turi būti dominuojančia viešųjų pirkimų rūšimi, o be atsakingų tiekėjų tai neįmanoma įvykdyti.

  1. Deimantė Žemgulytė, „Transparency International Lietuvos skyrius”: Pranešėjų apsauga ir skaidrumas – ką šiose srityse gali nuveikti mažos ir vidutinės įmonės?

   

  1. Ieva Lapeikienė, Baltoji banga: Kolektyvinis veikimas ir socialinė atsakomybė

   

   

  Seminarą moderuos Rūta Skyrienė, asociacijos „Investors‘ Forum“ vykdomoji direktorė.

  Seminaras skirtas atskleisti praktinius šių temų aspektus, suteikti žinių ir pasidalinti turima gerąja praktika ir patirtimi.

   

  Data | Rugsėjo 27 d. (pirmadienis)

  Laikas | 13:00

  Trukmė | iki 4 val.

  Vieta | „SDG“ , Draugystės g. 8E, Kaunas

   

  Dalyvavimas galimas tik su galimybių pasu.

  Renginys nemokamas, vietų skaičius ribotas, kviečiame registruotis čia: https://forms.gle/jLFgmLn2CyQb2SpbA

Skip to content