• Naujienos
 • „Sėkmės tandemas“ skelbia atrankas investicijų ieškančiam verslui

  Šeštadieniais 10 val. LNK televizijos žiūrovai gali stebėti laidą apie verslo ir rizikos bei privataus kapitalo fondų, kuriuose dalyvauja ir valstybė, investuodama savo ir ES struktūrinių fondų lėšas, partnerystę, „Sėkmės tandemas“. Ruošdamiesi kitam sezonui, kuris startuos po Naujųjų metų, laidos kūrėjai skelbia verslų, siekiančių pritraukti investicijas, atrankas.

  Projektas atskleidžia  verslo ir investuotojų bendradarbiavimo kasdienybę, pasakoja apie tai, kas yra investavimas, rizikos kapitalo fondai, kaip jie veikia ir į kokį verslą ir kurioje stadijoje investuoja. Laidos tikslas – konkrečiais pavyzdžiais padėti tiek verslui, tiek investuotojams geriau suprasti ir surasti vieniems kitus.

  Laidos kūrėjai atrankoje dalyvauti kviečia tiek pradinėse verslo idėjos ar vystymo stadijose esančius verslus, tiek tuos, kurie nori pritraukti investicijas tolimesniems plėtros etapams. Verslininkai, norintys dalyvauti atrankoje, pirmiausia turėtų užpildyti anketą. Vėliau iš jų bus atrinkti laidos dalyviai, kurie turės galimybę potencialiems investuotojams  pristatyti savo verslo idėją ir verslo viziją bei įtikinti rizikos ir privataus kapitalo valdytojus investuoti būtent į jų verslą. Verslai, sugebėsią parodyti savo išskirtinumą ir potencialą, pritrauks ne tik investicijas, bet  ir gaus patyrusių investuotojų pagalbą bei patarimus. Atrankos anketą galima rasti čia.

  „Laukiame tiek finansinių technologijų, tiek gyvybės mokslų, kibernetinio saugumo, dirbtinio intelekto ir kitų IT sričių, taip pat inovatyvių verslų gamyboje ar net žemės ūkyje. Atrenkant verslus projektui, bus kreipiamas didelis dėmesys į jų novatoriškumą, technologinį pranašumą, didelį augimo potencialą, komandos  stiprumą, veržlumą ar  galimybę plėstis į kitas rinkas“, – sakė projekto vedėja Daiva Žeimytė-Bilienė.

  Laidą „Sėkmės tandemas“  žiūrovai matys kiekvieną šeštadienį 10 val. per LNK televiziją, o jos pakartojimą – kiekvieną sekmadienį 9:30 val. ir 16:00 val. per INFO TV.

   

  Informacija parengta bendradarbiaujant su Ekonomikos ir inovacijų ministerija ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), jos skelbimas finansuojamas ES lėšomis

  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos informacija

Skip to content