• Šakiuose pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės, Šakių rajono savivaldybės ir Šakių žemdirbių asociacijos

    Rugsėjo 24 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės vadovas Arūnas Tarnauskas, Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis ir Šakių žemdirbių asociacijos pirmininkas Rimantas Valiukas pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Sutarties pasirašymu sutarta dėl  jau antrosios kadencijos Verslo tarybos bendro darbo gerinant verslo aplinką rajone.

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybė į Verslo tarybą delegavo keturis verslininkus: UAB Audrokesta direktorių Audrių Mockaitį, UAB Bakūžė LT direktorių Vaidą Morkevičių, UAB Gelgaudiškio gelžbetonis direktorių Edmundą Rinkevičių ir UAB Gulbelė direktorių Arūną Tarnauską, kuris po sutarties pasirašymo akcentavo, kad Verslo taryba- tai viešumo ir skaidrumo garantas, padedantis kovoti su nepotizmu ir kitais šešėliniais verslo reikalų sprendimo būdais.

    Sutarties pasirašyme dalyvavo ir kiti Verslo tarybos nariai, pakartotinai aptarę dar gegužės mėnesio posėdyje svarstytas veiklos plano gaires, numatę svarstytinus klausimus ir jų terminus.

    Laikraščio „Valsčius“ nuotrauka

    Verslo taryboje numatoma svarstyti Verslui aktualius klausimai formuojant biudžetą, pvz. Investicinių projektų finansavimo šaltiniai, Nekilnojamo turto mokesčio dalies panaudojimas ir kt.  Planuojama derinti tvarkas, spartinti procesus teikiant viešąsias paslaugas, mažinti administracinę naštą verslui bei esant poreikiui organizuoti susitikimus su potencialiais investuotojais.

Skip to content