• Sakartvelo delegacijos vizitas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose

    VšĮ Tvari idėja įgyvendina vystomojo bendradarbiavimo projektą Sakartvelo ir Lietuvos žemės ūkio partnerystė“, kurį finansuoja LR Užsienio reikalų ministerija iš Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšų.

    Sakartvelo smulkiojo verslo atstovams, žemės ūkio produkcijos augintojams ir perdirbėjams jų šalyje buvo organizuoti mokymai, planuojama sukurti bendradarbiavimo platformą, kurioje bus galima rasti Sūduvos regiono ir Sakartvelo gamintojų produktus.

    Praeitą savaitę Lietuvoje lankėsi Sakartvelo smulkiojo verslo atstovų delegacija. Vizito programoje – susitikimai su verslininkais, ūkininkais, valdžios atstovais, edukacinės pažintinės programos.

    Delegacija taip pat lankėsi ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Čia svečius pasitiko rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius, generalinė direktorė Olga Grigienė. Svečiai domėjosi narystės rūmuose aspektais, pridėtine jos verte, sektoriais, kurių atstovų rūmuose daugiausia. Aptartos darbo išteklių problemos ir galimybės bendradarbiauti šioje srityje, taip pat kartvelų produkcijos importas tiesiai iš gamintojų.

Skip to content