• Naujienos
 • Žydim Kaunas 2013

  Žydim Kaunas 2013

  Akcija „Žydim“: klubas „Verslas Kaunui“ kviečia visus kauniečius miestui pasodinti savo gėlę

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubas „Verslas Kaunui“ gegužės 13-17 dienomis gėlėmis puoš Savanorių prospektą. Žiedais bus padabinti keli šimtai elektros apšvietimo stulpų abipus prospekto nuo įvažiavimo į miestą iki Taikos pr. sankryžos.

  Tai pirmoji klubo iniciatyva, kuriai nariai skyrė keliasdešimt tūkstančių litų.

  Kartu į bendruomeninių projektų ir paramos klubą susibūrę verslininkai kviečia visus miesto gyventojus, įmones ir įstaigas gegužės mėnesį bendromis pastangomis papuošti Kauną – savo aplinką, balkonus, kiemus, gatves apsodinti gėlėmis.

  „Norime parodyti, kad susitelkę ir pradėdami nuo savęs, galime pasiekti, kad Kaunas būtų gražesnis ir jaukesnis gyventi“, – sako klubo pirmininkė, AB „Swedbank“ Pietų Lietuvos filialo valdytoja Kristina Žališkevičienė.

  Viliamasi, kad pirmiausiai prie iniciatyvos prisidės Savanorių pr. veikiančios įmonės ir gėlių pakaks iki pat miesto centro. Daugeliui jų išsiųsti kvietimai prisijungti prie rūmų klubo organizuojamos akcijos.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubas „Verslas Kaunui“ telkia rūmų narius, galinčius ir norinčius paremti miestui ir jo bendruomenei pridėtinę vertę kuriančias iniciatyvas. Klubas ne tik generuos bei įgyvendins pridėtinę vertę miestui ir jo žmonėms kuriančias idėjas, bet ir skatins įvairius bendruomeninius projektus.

  „Rūmų klubas „Verslas Kaunui“ nebus tradicinis labdaros skirstytojas. Klubas inicijuos bei rems projektus, ugdančius bendruomeniškumą, gražinančius ir gyvinančius miestą bei kuriančius pridėtinę vertę Kauno miesto bendruomenei, – sako klubo pirmininkė Kristina Žališkevičienė. – Dabar dažnu atveju verslo atstovų yra prašoma paramos, o verslas sprendžia – suteikti ar ne. Ir tai nebūtinai didžiausią vertę kuriantys projektai. Todėl klube veiksime ne reaktyviai, o proaktyviai. Tai yra patys inicijuosime, skatinsime teikti projektus, vertinsime juos pagal vieningus kriterijus. Mūsų remiami projektai turėtų kurti Kauno bendruomenei pridėtinę vertę, įtraukti kuo daugiau organizacijų ir žmonių, vienyti atskirų visuomenės grupių interesus.“

  Artimiausiems dvejiems metams numatytos tokios paramos kryptys: Kauno ar atskirų jo dalių „gyvinimas“ (apleistų pastatų, erdvių apipavidalinimas, renginiai); Kauno miesto gražinimas; Kauno miesto švarinimas; visuomenės švietimas ir verslumo skatinimas; saugumo Kauno mieste didinimas; vaikų, paauglių bei jaunimo laisvalaikio zonų/centrų kūrimas; Kauno miesto bendruomenės sveikatinimas; senų ir pagyvenusių žmonių atskirties mažinimas; projektai, skatinantys įvairias visuomenės grupes dalyvauti kompetencijų/įgūdžių mainuose; įvairias visuomenės grupes vienijantys projektai.

Skip to content