• Žingsnis į Japonijos rinką

    Žingsnis į Japonijos rinką

    Stasės Burakienės individuali įmonė „Svaja“su grupe įmonių bei individualia veikla užsiimančių asmenų iš visos Lietuvos pasinaudojo ES struktūrinių fondų parama programoje „Tarptautinės parodos ir verslo misijos“ ir birželio pradžioje išvyksta į tarptautinę verslo parodą Japonijoje. Parodos dalyviai turės galimybę pristatyti savo produkciją tarptautinės parodos dalyviams, susipažinti su įmonėmis, veikiančiomis visame pasaulyje – Azijoje, Europoje, Afrikoje, Amerikoje, rasti smulkiam verslui naudingų kontaktų Japonijos rinkoje. Ši finansinė parama padeda įmonėms išplėsti produkcijos bei paslaugų eksporto mastą.

    Įmonių ir individualia veikla užsiimančių asmenų bendradarbiavimas, būrimasis į klasterius leidžia plėsti eksporto iniciatyvas, prisistatymas bendrame stende verslininkams kainuoja mažiau, geriau reprezentuoja Lietuvą, verslo potencialą, stiprina šalies įvaizdį.

    Versle neegzistuoja nei sienos, nei tautybės, o šiuolaikinis pasaulis atveria begalę galimybių, leidžia drąsiau realizuoti savo galimybes bei garsinti Lietuvos vardą. Labai svarbu, kad tęstųsi VšĮ „Versli Lietuva“, atsakingos už įmonių verslumo bei eksporto skatinimą, teikiama parama smulkiajam ir vidutiniam verslui. Toks yra ir Europos struktūrinių fondų paramos tikslas – skatinti smulkųjį ir vidutinį verslą, mažinti ekonominę ir socialinę atskirtį tarp šalių, atskirų regionų ir socialinių grupių.

Skip to content