• Naujienos
 • Žaliuoja šešios dešimtys verslo ąžuolų

  Žaliuoja šešios dešimtys verslo ąžuolų

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė jau trečią kartą sodino ąžuolus Kalniečių parke. Nuo šio rudens verslo ąžuolų giraitėje augs jau 61 naujas medis.

  Spalio 1-ąją net 26 ąžuolus pasodino šiemet jubiliejines sukaktis mininčios įmonės, rūmų klubai ir kiti nariai.

  Pasak rūmų prezidento Benjamino Žemaičio, tai gausiausia parko kūrimo akcija iš visų trijų. Iniciatyva prasidėjo 2011 m., kai rūmų atkūrimo 20-mečio proga buvo pasodinti pirmeji 20 ąžuolų. Tąkart pirmieji kurti verslo ąžuolyną pradėjo rūmų steigėjai, ilgamečiai tarybos nariai, asociacijos vadovai ir visi, kurie norėjo įprasminti rūmų jubiliejų.

  Tarp reikšmingas veiklos sukaktis mininčių ir savo ąžuolą parke šiemet pasodinusių bendrovių yra UAB „Pirmas žingsnis“ (20 metų), UAB „Eoltas“ (20 metų), UAB „Liningas“ (20 metų), UAB „Aivita“ (20 metų), UAB „Autotoja“ (15 metų). Prie rudeninės akcijos taip pat prisijungė UAB „Informacijos saugumo agentūra“, „Serfas“, „Metga“, „Interjero elementai“, „Enerstena“, „Bitė Lietuva“, „TUV uolektis“, „Uolektis“, „Prografika“, „Inida“, „Vikspana“, „Dizaino sprendimai“, „BDO auditas ir apskaita“, „Verslo aljansas“, „MVP sprendimai“, Kauno mechanikos mokykla, „Colemont draudimo brokeris“.

  Taip pat savo medį pasodino rūmų Verslo vadovų klubas, Eksportuotojų klubas, Finansininkų klubas, klubas „Verslas Kaunui“ ir kt.

  „Esu vienas iš laimingųjų, savo įmonės garbei pasodinęs ąžuolą. Tai bus mūsų pasididžiavimo vieta, į kurią galima ateiti ir su darbuotojais, ir su vaikais, – kalbėjo 20 metų sukaktį spalio mėnesį mininčios UAB „Pirmas žingsnis“ įkūrėjas ir vadovas Algimantas Astrauskas. – Ąžuolai auga kelis šimtus metus, ir didžiuojuosi, kad jie išliks ateinančioms kartoms, istorijai.“

  UAB „Informacijos saugumo agentūra“ direktorė Danguolė Predeinienė džiaugėsi, kad kaip tik šiomis dienomis bendrovė mini savo gimtadienį, ir labai simboliška turėti savo ąžuolą, kurį bus galima lankyti kasmet.

  Kaip visuomet, ąžuolus padėjo sodinti ir patarimus dalijo Dubravos eksperimentinės mokomosios urėdijos specialistai. O tradicinė kareiviška košė gryname ore buvo soti ir ne mažiau skani kaip restorane.

  Ąžuolų sodinimo akimirkos

Skip to content