• VYKDOMA ĮMONIŲ VADOVŲ APKLAUSA

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai atlieka Kauno įmonių vadovų nuomonės tyrimą apie verslo aplinką ir savivaldybės teikiamas paslaugas. Anketos tikslas – išsiaiškinti Kauno savivaldybės teritorijoje veikiančių verslo subjektų požiūrį į vietos savivaldą, verslo aplinką ir jo plėtros perspektyvas. Tai – bene pirmas mėginimas per pastaruosius dešimt metų išsamiai ištirti ir apibendrinti kauniečių verslininkų nuomonę aktualiais klausimais.

    Elektroniniu būdu jau išsiųsta apie 700 anketų Kauno PPAR nariams, pramonininkams, smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams. Anketoje prašoma atsakyti į klausimus apie Kauno miesto 2008-2015 m. strateginio plano vykdymą, įvertinti verslo steigimo sąlygas, biurokratijos ir korupcijos lygius, pažymėti verslo plėtrai trukdančias aplinkybes, išreikšti požiūrį dėl verslo bendruomenės dalyvavimo svarstant ir priimant strateginius sprendimus.

    Atsakyti į anketoje pateikiamus klausimus galima paspaudus šią nuorodą – http://www.publika.lt/apklausa-15-4c9c43e6266e5.html
    .

    Apklausoje svarbi kiekviena nuomonė. Nuo Jūsų atsakymų priklausys tyrimo išvados ir apibendrinimai.

Skip to content