• Vladui Lašui paskirta tarptautinė verslo Taikos premija

    Vladui Lašui paskirta tarptautinė verslo Taikos premija

    Vienas žinomiausių Kauno verslininkų, bendrovės „Skubios siuntos“ generalinis direktorius Vladas Lašas pelnė tarptautinę verslo Taikos premiją. Apdovanojimas skiriamas už verslo sėkmę, neatsiejamą nuo socialinės atsakomybės ir socialinio solidarumo principų.

    Konkursui, kurį organizavo Nobelio taikos komitetas ir Tarptautiniai prekybos rūmai, buvo pateikta 90 kandidatų iš 60 valstybių. Gegužės 7 d. Osle vyks premijų įteikimo ceremonija, kurios metu bus pagerbti 7 laureatai, labiausiai nusipelnę verslo atstovai iš įvairių valstybių.

    Už nuopelnus ir asmeninį indėlį ugdant verslo socialinę atsakomybę Vladą Lašą šiai premijai pristatė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Vladas Lašas – rūmų tarybos narys nuo 2000 m., apdovanotas aukščiausiu rūmų apdovanojimu – tarpukario laikais įsteigta „Darbo žvaigžde“.

    Vienas iš Vlado Lašo įdiegtų socialinio dialogo projektų yra bendrovėje veikianti atlyginimų sistema „Pasiskirk sau atlyginimą pats“, kuriame svarbus kiekvieno darbuotojo požiūris ir savęs įvertinimas. Tai pirmasis Lietuvos verslo atvejis, aprašytas Europos universitetų vadovėliuose ir pristatomas populiariausiose pasaulio žinių svetainėse.

Skip to content