• Naujienos
 • Vilkaviškio verslo bendruomenės šventė: sakurų alėjos žiedais papuoštas miestas ir padėkos rėmėjams

  Balandžio 17-ąją Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybė kartu su Vilkaviškio miesto laikrodžio paramos fondu savo krašto visuomenei ir verslo bendruomenei oficialiai pristatė sakurų alėją. Pavasarišką popietę vykusio renginio metu buvo padėkota Vilkaviškio verslo bendruomenės sakurų alėjos kūrėjams ir visiems prisidėjusiems, o taip pat atidengta ir alėjos prieigas papuošusi mažosios architektūros elementų skulptūrinė kompozicija „Napoleono kelias“.

  Sakurų alėjos pristatymo renginį atidarė ir visus susirinkusiuosius sveikino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybės vadovas Aloyzas Beržanskis, Vilkaviškio miesto laikrodžio paramos fondo vadovas Arūnas Simutis ir  Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro direktorius, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybės koordinatorius Vitas Girdauskas.

  Šių organizacijų iniciatyva, 2023 metai buvo sutelktos Vilkaviškio rajono verslo bendruomenės lėšos ir pavasarį paupyje buvo pasodinti 22 vardiniai medeliai. Miestą papuošusia sakurų alėja pasidžiaugė Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovai – meras Algirdas Neiberka, vicemerai Daiva Riklienė ir Joris Juškauskas, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas. Atvyko ir prie Vilkaviškio miesto įvaizdžio kūrimo daug prisidėjęs ir nusipelnęs architektas Rolandas Palekas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kancleris Andrius Verbyla. Renginį savo vizitu pagerbė ir Vilkaviškio dekanato dekanas kunigas Virginijus Gražulevičius, prelatas Vytautas Gustaitis, sakuras miestui dovanojusių įmonių vadovai ir atstovai, miestelėnai bei kiti garbūs svečiai.

  Renginį pradėjęs Vilkaviškio miesto laikrodžio paramos fondo vadovas Arūnas Simutis dėkojo visiems prisidėjusiems prie šios gražios iniciatyvos bei išreiškė viltį, kad sakurų alėja vienu ar kitu medeliu pasipildys ir ateityje. Padėkos žodžius tarė ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybės vadovas Aloyzas Beržanskis. Visus susirinkusius į sakurų alėjos atidarymą pasveikino Savivaldybės meras A. Neiberka: „Šis Šeimenos paupio takas jau yra tapęs mėgstama vilkaviškiečių ir čia besilankančių svečių pasivaikščiojimo vieta. Džiaugiuosi mūsų rajono verslininkų sutelktumu, kurie prisidėjo, kad šiame take atsirastų dar daugiau traukos objektų. Šią miesto erdvę papuošusios sakuros, padarė ją dar jaukesne, kvapnesne ir gražesne!“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybės bei Vilkaviškio miesto laikrodžio paramos fondo nariai pagerbė ir nuoširdžiai padėkojo įmonėms, dovanojusioms miestui puikią alėją. Unikalūs suvenyrai – vilkaviškiečio Audriaus Janulaičio autorinis darbas – stilizuota sakura – įteikta: UAB „Art Glacio“, UAB „Baltic Agro“, UAB „Eligita“, UAB „Grupinis pirkimas“, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams, UAB „Kradis“, Mantingos labdaros ir paramos fondui, UAB „Provincijos mėsa“, UAB „RYTAS“, UAB „Rytvita“, UAB „Statkasta“, UAB „ŠAKA“, UAB „Teivida“, UAB „UHB SERVICE“, UAB „Vaiskona“, UAB „Vilkastos prekyba“, UAB „Vytrita“, Vytautui Ramanauskui, UAB „Vildega“, UAB „Vilkauja“,  ūkininkui Sigitui  Žilinskui, Vilkaviškio siuvimo fabrikui AB „Žemkalnija“.

  Po padėkų rėmėjams įteikimo, renginio dalyviai besigrožėdami alėja perėjo prie kitame jos gale tuo pačiu projektu sukurtos mažosios architektūros elementų skulptūrinės kompozicijos „Napoleono kelias“. Čia Napoleono istorines sąsajas su Vilkaviškiu ir Napoleono reikšmę kraštui pristatė Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro direktorė Elena Čepaitė. Atidengus kompoziciją, Vilkaviškio rajono gamintojai pakvietė visus susipažinti ir paskanauti skanioje ekspozicijoje „Pagaminta Vilkaviškyje“ vietos gamintojų pristatomus gaminius. Čia savo gaminamus gardėsius pristatė: UAB „Art Glacio“, „DJ šakočiai“, „Eglės šakočiai“, UAB „Gardulis“, „Karalkrėslio kepyklėlė“, kavinė „Pegasas“, „Kybartų skanėstai“, „Kubilių medus“, UAB „Premo“, UAB  „Provincijos mėsa“,  „Vilmanto sūrinė“.

  Vilkaviškio verslo bendruomenė turėjo progą dar kartą pasidžiaugti ir pasididžiuoti savo, tegul ir ne ypatingai gausios (apie 500 narių), bendruomenės socialiniu atsakingumu, noru prisidėti prie gimtojo krašto ir miesto gražinimo.

   

  Nuotraukų autorė Eglė Mičiulienė

Skip to content