• Viešėjo Vengrijos ambasadorius

  Viešėjo Vengrijos ambasadorius

  Sausio 23 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Vengrijos ambasadorius Lietuvoje J. E. Zoltán Pecze, Vengrijos ambasados pirmoji sekretorė Zsófia Barkaszi ir Vengrijos garbės konsulė Lietuvai Ilona Jočionisné Mészáros. Svečius priėmė Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, generalinis direktorius Vytautas Šileikis ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Rita Baidokaitė.

  Ambasadorius domėjosi „Rail Baltica“ projektu, aplinkosaugos ir energetikos klausimais bei galimomis bendradarbiavimo sritimis, pramonės sektoriais ir kokiose srityse Kaunas turi išskirtinių pranašumų.

  Rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis pristatė rūmų veiklą ir funkcijas, pabrėždamas stipriai išplėtotą išskirtinę klubinę veiklą, ryšį su Kauno miesto savivaldybe, darbą Verslo taryboje.

  „Vengrija yra vienas iš pagrindinių prekybos partnerių su Slovakija, tačiau būtina ekonominį bendradarbiavimą atgaivinti bei stiprinti ir su Lietuva“, – teigė ambasadorius J. E. Zoltán Pecze.

  Generalinis direktorius Vytautas Šileikis pabrėžė, jog sinerginį efektą galima sukelti per universitetus ir nišinius sektorius, pavyzdžiui, medicinos, ortopedijos.

  „Dėkoju už šiltą priėmimą. Puikūs Kauno žmonės yra Lietuvos ekonomikos pagrindas“, – atsisveikindamas sakė ambasadorius J. E. Zoltán Pecze.

Skip to content