• Verslumo pamoka Domeikavos gimnazijoje

  Verslumo pamoka Domeikavos gimnazijoje

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Kauno rajono savivaldybe ir Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centru, organizuoja verslumo pamokas rajono mokyklose.

  Gruodžio 9 d. Domeikavos gimnazijoje vyko pirmoji tokia pamoka – Kauno PPA rūmų nariai, įmonės UAB „Dinaka“ ir kitų tai grupei priklausančių įmonių vadovas ir savininkas Vytas Čičelis ir UAB „Interjero elementai“ įkūrėjas, savininkas ir vadovas Giedrius Bučas 9 klasės mokiniams vedė verslumo pamoką.

  Verslininkai pabrėžė, kad nepriklausomai nuo to, ar nori kurti savo verslą, ar dirbti samdomą darbą, svarbiausia turėti tikslą ir jo siekti. „Nebūtinai visi turime būti verslininkai“ – sakė V. Čičelis, tačiau bendros verslumo žinios yra reikalingos visiems, jos padeda būti gerais darbuotojais ir sąmoningais vartotojais.

  Anot G. Bučo, žinių įgijimui labai svarbu aktyvumas ir savanorystė, plius savanorystės patirtį galima įtraukti į gyvenimo aprašymą, o jis kaip darbdavys į tai visada atkreipia dėmesį.

  Įmonių vadovai pristatė savo įmones, papasakojo, kaip kūrė ir vystė verslą bei priminė, kad kuriant verslą visada reikia pagalvoti, ką galima padaryti kitaip, nei visi kiti daro. Tai labai svarbu sėkmei.

  Moksleiviai buvo kviečiami dirbti ir kurti Lietuvoje. Galima išvykti į užsienį pasisemti žinių ir patirties, tačiau labai svarbu grįžti į gimtą šalį ir pritaikyti jas. Svarbiausia turėti norą ir tikslą kurti tokią Lietuvą, kurioje būtų gera gyventi visiems.Skip to content