• Naujienos
 • Verslo vadovų klubo ir Verslo moterų tinklo apdovanojimai versliausiems eXpo moksleiviams

  Kaip ir kiekvienais metais, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalyvavo tarptautinės mokomųjų mokinių bendrovių eXpo renginiuose.   Europiniame „Junior Achievement“ tinkle renginys yra pelnęs pripažinimą. Šiemet Kaune dalyvavo moksleiviai iš Bulgarijos, Estijos, Švedijos bei Ukrainos – iš viso beveik 400 dalyvių: mokytojų, mokinių, verslo bendruomenės atstovų.

  eXpo  – tai viešos jaunųjų bendrovių mugės, kuriose mokiniai pristato savo verslumo ugdymo metu pasiektus rezultatus, sukurtą produktą/paslaugą, prekiauja bei praktiškai taiko įgytas teorines žinias.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kancleris Andrius Verbyla atstovavo rūmams „Junior Achievement“ praktinio verslumo ugdymo programos Tarptautinės mokomųjų mokinių bendrovių eXpo atidaryme. Renginio metu įteikti padėkos apdovanojimai Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams bei juose veikiantiems Kauno verslo vadovų klubui bei Verslo moterų tinklui.

  Kovo 27 d. vykusioje Tarptautinėje mokomųjų mokinių bendrovių eXpo mugėje  dalyvavo ir moksleivių mokomųjų bendrovių verslo idėjas vertino Kauno PPAR Verslo moterų tinklo narės: Saulė Motiejūnienė, Deimantė Mitkuvienė ir Monika Bobinienė bei Kauno verslo vadovų klubo nariai: Mantas Raišys, Šarūnas Brazdžius ir Dainius Balnionis.

   eXpo specialius apdovanojimus Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantys klubai įteikė:

  Estijos moksleivių bendrovei „OF Leilix“, pasiūliusiai natūralių žolelių, ekologiškos medvilnės maišeliuose, rinkinius, skirtus pirčiai. Moksleives įvertino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Verslo vadovų klubas, įteikęs „Drąsiausios verslo idėjos“ apdovanojimą.

  Kauno rūmuose veikiantis Verslo moterų tinklas apdovanojo mažąsias verslininkes iš Kauno Kovo 11-osios gimnazijaJB Heroes. Moksleives už kuriamus rankų darbo žaislus su istorijomis, stiprinančiomis vaikų pasitikėjimą savimi, emocinę sveikatą pelnė „Geriausio moterų kuriamo verslo“ apdovanojimą.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenės vardu nuoširdžiai sveikiname laureatus ir visus eXpo dalyvius. Linkime sėkmės, neblėstančio kūrybiškumo ugdant savo verslumą ir drąsos siekiant savo svajonių

Skip to content